Amerikan Filmleri

Cadı – The Witch

Hristiyan'lık inanışlarına göre yaşamlarını sürdürmeye çalışan William ve Katherine çifti, 5 çocuğu ile birlikte ülkenin ayak basılmamış ormanlarında yaşıyorlardı. Hayatları boyunca insanlarla iletişime geçmeyen ve onlardan sürekli uzak olan çift, çocuklarınında aynı şekilde dini kurallara uygun yaşamasını sağlamıştı. Ancak evde yaşanan bazı tuhaf olaylar günden güne William'ın psikolojisini bozmaya başlayınca küçük çocuklar yardım istemek için şehre inmeye kalkışacaktır. Fakat çocuklarını evin ahırına kilitleyecek olan William, kendisine ve çocuklarına türlü işkenceler yapacaktır. Amerika ve Kanada ortaklığında yapılan Cadı (The Witch) filmi Robert Eggers yönetmenliğinde hazırlanmıştır. Julian Richings, Anya Taylor-Joy ve Kate Dickie'in baş rollerinde yer aldığı filmi izlemenizi tavsiye ederiz. İyi Seyirler.
0        Tarihi :24 Haziran 12:30 İzle

Dünyanın Durduğu Gün – The Day the Earth Stood Still

2008 yılında usta yönetmen Scott Derrickson tarafından hazırlanan Dünyanın Durduğu Gün (The Day The Earth Stood Still) filminin baş rollerinde Keanu Reeves ve Jennifer Connelly rol almıştır. Yetenekli oyunculara Robert Knepper, Jaden Smith ve Kathy Bates gibi isiler eşlik ederken filmin senaryosunu Edmund H. North ve David Scarpa ortak bir çalışma ile kaleme almıştır. Filmin konusu; Washington semalarında dolaşan bir ufo içerisinde robot doludur Dünya'ya barış getirmek için görevlendirilen Klaatu ve Gort, bunu bir şekilde insan ırkına anlatmadır. Ancak işleri bekledikleri kadar kolay olamayacaktır. Zira tüm barış konuşmalarına kesin bir kararla karşı olan Amerika hükumeti dost canlısı olan bu robotlardan bir kaçını araştırmak isteyecektir. Güvenliğin üst düzey olduğu bir laboratuvarda insan görünümlü erkek bir robotla uzun görüşmeler ve deneyler yapacak olan bili insanları Klaatu ve Gort'un tüm ısrarlarına rağmen onları imha etmek isteyecektir. Dost canlısı robotlar için kendi ırkları ile büyük bir savaşa girecek olan Klaatu ve Gort, bakalım bu savaşı kazanıp hedefelerine ulaşabilecekler mi? İyi Seyirler
1        Tarihi :27 Nisan 12:12 İzle

Tinker Bell ve Korsan Peri İzle

2014 Amerikan yapımı olan Tinker Bell ve Korsan Peri Filminde; Peri Adasının en değerli tozlarından olan Mavi Peri tozu Zarina adındaki peri tarafından çalınmıştı. Tüm perilerin ve Adanın geleceği çalınan tozun bulunmasına bağlıydı. Tinker Bell ve Skull Rock korsanları biran önce Zarina'yı bulup tozu onun elinden almak zorundaydılar. Çünkü, tozun çalınmasıyla birlikte adadaki perileri yavaş yavaş sihir güçlerini kaybetmeye başlamış ve eğer Zarina bulunup toz geri getirilmezse bu adanın sonu olabilirdi. 2014 Animasyon filmi izlemek isteyenler sitemizden indirmeden izleyebilir. İyi Seyirler
1        Tarihi :13 Ağustos 10:57 İzle

Kan Davası – Born Of War

Yerli ve yoksul bir halk Wakan bölgesinde hayatlarını sürdürmektedir. Fakat dışarıdan gelen zengin ve silahlı kişiler vadiyi ele geçirmek istedikleri için herkesi öldürmek isterler. Yerli halk ile vadiye hükmetmek isteyen insanlar arasında bir savaş çıkar. Her iki taraftan da insanlar ölür. Huzurun ve mutluluğun adresi olan Wakhan vadisi artık bir savaş alanına dönmüştür. Vadide her gün bir kaç cinayet meydana gelmektedir. Yerli halktan biri ölünce öç almak için diğer taraftan bir kişiyi öldürürler. Bu savaş kan davasına dönüşür ve uzun yıllar sürer. Yerli halk Wakhan vadisini bırakmamak için bir şeyler yamak zorundadır. Vicky Jewson'un yönettiği 2013 yapımı bu film aksiyon ve korku filmleri arasında yer alıyor. Savaş sahnelerinin yoğunlukta olduğu filmin baş rollerinde James Frain ve J.Ansah yer alıyor. Yardımcı ana karakter olarak Sofia Black boy gösteriyor. ABD yapımı olan Born Of War Türkçe Dublaj İzleyebilirsiniz.
3        Tarihi :21 Ocak 13:35 İzle

Annabelle

Hamile karısı için bir bebek koleksiyonu yapan John Form, bu gibi hobilerle uğraşmaktan oldukça hoşlanıyordu. Hayatını karısı Mia ve yeni doğacak bebeğine adayan John, aynı zamanda iyi bir kariyer sahibidir. Eski ve antika bebeklerden oluşan koleksiyonu için yeni bir parça daha bulan John, karısının bu bebeği çok seveceğine inanır. Tahta ve gelinlik giydirilmiş olan bu bebek Mia'nın kısa zamanda en değerli parçası olur. Fakat bu parça bir tarikat tarafından uzun zamandır izlenmektedir. Bir gece Form ailesinin evini basan ve büyük bir vurgun yapan tarikat geri dönerken ailenin tüm dengelerini alt üst etmek için Annabelle, adlı bu bebeğin kötü bir ruha sahip olmasını sağlayacaktır. Soluksuz izleyeceğiniz gerilim filmi Annabelle'yı kaçırmayın. İyi Seyirler.
2        Tarihi :22 Aralık 14:59 İzle

Transformers Kayıp Çağ

Decepticon'lar ile Autobot'lar arasında yaşana savaşların üstünden tam 4 sene geçmiştir. Bu savaşlar sırasında Chicago eyaleti yanmış ve yıkılmıştır. Binlerce insanın öldüğü bu savaşta zafer insanların olmuştur ve insanlık devam etmektedir. Bu savaşa tanık olan insanlar acılarını dindirmeye çalışırken bir taraftan da ABD yetkilileri Autobotlar için toplatma emri vermiştir. CIA'da özel bir grup oluşturularak kalan transformer'ları toplama kararı çıkartılır. Teksas'ın bir kasabasında hurda araçları alarak parçalayıp satan bir tamirci ola Cade Yeager'ın eline daha önce hiç görmediği büyüklükte bir kamyon düşer. Çocukları bu işi bırakması ve kendisine daha iyi bir iş bulması gerektiğini söyler babaları Yeager'a. Fakat Yeager bu işi yapmayı sever. Fakat Yeager'ın eline geçen son hurda kamyonet aslında bir kamyonet değildir. O aslında yaralı Optimus Prime'dir. Optimus'un sinyallerini alan CIA Tim'i sinyalin geldiği bölge olan Teksas'a hareket ederler. CIA'nın gelmesi ile birlikte C.Yeager'ın başı belaya girer. C.Yeager Optimus'u CIA ekibine vermemekte direnir. Çünkü dünya tehlike altındadır ve Optimus'u Chicago'ya götürmeli ve orada ki diğer Autobotlar ile iletişime geçmesini sağlamak zorundadır. Dünya’ya yaklaşan ve insanlığın kökünü kazımak isteyen düşmanlar ile savaş kaçınılmazdır.
3        Tarihi :13 Ekim 17:20 İzle

Obvious Child

Yönetmenlik koltuğunda Gillian Robespierre'nin yer aldığı ödüllü film Obvious Child filminde; Hayatını oynadığı tiyatro oyunlarından kazanan ve oldukça iyi bir oyuncu olan Donna, 20 yaşlarında genç, zeki ve güzel bir kızdır. Hayatta attığı her attığı adımı iki kez düşünen ve sonra yapacağı işlere karar veren Donna, ilk kez düşünmeden bir iş yapmış ve işte hatalı çıkmıştı. Hiç tanımadığı yabancı bir adama gönlünü kaptıran ve birlikte olan Donna, bu birliktelikten hamile kalır. Daha önce hiç yüzleşmediği gerçeklerle yüzleşecek olan Donna, kaderin ona getirdiği kötü kadın damgasını yiyecektir. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :29 Eylül 22:14 İzle

Crawl or Die

Gerilimi ve aksiyonu yüksek olan bir film daha sizlerle. Baş rollerinde Tommy Chamberlain ve Nicole Alonso'nun yer aldığı filmin senaryosunu Oklahoma Ward hazırlamış ve yönetmen koltuğunda da kendisi yer almıştır. Crawl or Die filminin konusu; Başarılı görevlerde yer alan Tank ve ekibi, bu kez hamile kalma olasılığı yüksek bir kadını kaçırıldığı yer altı dünyasından kurtarmak olacaktır. Ölüm ve yaşam arasındaki ince çizgide ip cambazlığına soyunacak olan ekip kayıpları ve kalanları ile başarılı bir savaş verecektir. İyi seyirler.
0        Tarihi :25 Eylül 16:39 İzle

Soluk – Breathe

Amerika yapımı olan Breathe yani Türkçe ismiyle Soluk Filmi 2014'ün en iyi dram ve romantik film kategorisinde yer alıyor. Sophie isimli genç kız ABD'de uygulanan değişim projesi içi yola çıkar. Sophie hiç tanımadığı New York'da ki bir ailenin yanına taşınır. Sophie bu aile’de ki birine aşık olur fakat bu aşk imkansızdır. Çünkü aşık olduğu kişi evin babasıdır. Uzun süre acılar çeken Sophie’in yardımına birisi gelir. Sophie'nin bu aileye alışması hiçte kolay olmayacaktır. Fakat yeni bir ülkeye ve topluma alışmak oldukça zordur. Sophie'nin bu mücadelesini dramatik bir film olarak sergileyen Drake Doremus dram ve romantiği bir arada sergiliyor. Baş rollerinde G.Pearce ve F.Jones yer alıyor.
1        Tarihi :24 Eylül 16:14 İzle

Jersey Shore Massacre

2013 ABD yapımı olan Jersey Shore Massacre filminde; Sorumsuz, asalak ve eğlenceye düşkün bir grup genç kız, tatil yapmak için küçük, sessiz bir kasabayı tercih eder. Daha önceden ayarladıkları eve yerleşmek için yola kolay genç kızlar, bazı sorunlarla karşılaşır ve geceyi berbat bir otelde geçirmek zorunda kalırlar. Kasabada bolca eğlenen ve tatillerini eğlenceli geçirmeye devam eden kızlar, nihayet bir ev de bulur. Yerleştikleri ev ve arkasındaki orman hakkında bir kehanetin olduğunu duyan kızlar, inanmasalar da bu konuyu araştırmaya başlar ve başlarını ölümle sonuçlanacak büyük bir belaya sokarlar. İyi seyirler.
0        Tarihi :21 Eylül 12:10 İzle
12345...10...