Arjantin Filmleri

Tutsak – Cautiva

Yönetmen koltuğunda başarılı isim Gaston Biraben yer alıyor. Din üzerine eğitim veren bir okulda öğrenim gören Christina hiç ummadığı bir anda emniyet güçleri tarafından savcılığa götürülür. Arjantin'de geçen film de 1970 ve 1980 zamanları ele alınıyor. Bu dönemde 30.000'den fazla faili meçhul cinayet işlenmiştir. Savcı bu ölen kişilerin çocuklarıı tek tek bularak ailelerinin nasıl öldüğünü anlatacaktır ve kimliklerini söyleyecektir. Christina 16 yıldır başka bir ailede evlatlık olarak yetiştirilmiştir. Fakat Christina aslında ailesini gerçek ailesi sanmaktadır. Bu ailede Christina'yı kendi çocukları gibi sevmiş ve hiç bir şey söylememiştir. Fakat şimdi gerçekleri savcıdan öğrenir ve gerçek babasıyla annesinin peşine düşer. 1975 yıllarında ki faşizm dönemini konu alan bu filmde gerçek hayattan bir çok kesitlere yer verilmiştir. Barbara Lombardo ve Susaa Campos filmin baş rollerini paylaşıyor. Dram tadında ki bu filmi kaçırmayınız.
1        Tarihi :27 Haziran 18:41 İzle

Herkesin Bir Plani Vardir

Arjantin Yapımı bir Film izleyin filmin konusu; Herkesin Bir Plani Vardir Filminde; Mutlu ve huzurlu bir hayatı olan Agustin, kız arkadaşından ayrıldıktan sonra çok huysuz bir adam olmuştu. Buenos Aires kasabasını terk ederek ikiz kardeşinin yaşadığı Parana Delta bölgesine doğru yola çıkan Agustin, buraya geldiğinde kardeşinin ölümüne tanık olacaktı. Kardeşiyle ikiz olduğu için kimlikleri değiştiren ve kendisini ölü gösteren Agustin, kardeşinin zengin ve kariyerli hayatına devam etmek isteyecekti. Fakat, kardeşinin iş hayatındaki başarılarının karanlık yüzünü görünce bu işten kurtulması hiçte kolay olmayacaktı.
0        Tarihi :19 Mayıs 12:21 İzle

Karanlıkta Dans

10 yaşındaki oğlu Gene ile birlikte Çek göçmeni olarak bir karavan içerisinde yaşayan Selma Jezkova, bir fabrika içerisinde çalışmaktadır ve vücudunda olan kalıtsal hastalığı neden ile görme yetisini yavaş, yavaş kaybetmektedir. Hayalinde olan en büyük amacı ise gerekli parayı biriktirip oğlunu ameliyat ettirerek aynı akibete uğramasına engel olmaktadır. Ayrıca her akşam neredeyse arkadaşı Kathy ile The Sound of Music müzikalinin amatör bir sahnelemesi için prova yapmaktadırlar. Yalnız olaylar onun istediği gibi yürümez, komşusu ve ev sahibi olan polis memuru Bill, Selma’nın biriktirmekte olduğu parasını çalınca bir yandan da onu öldürmek mecburiyetinde kalır ve hapishanenin yoluna doğru ilerler. Bu sonu idama kadar uzanabilecek trajik bir yoldur.
0        Tarihi :12 Nisan 12:49 İzle

Motosiklet Günlüğü

Küba devrimcisi olan Ernesto Che Guevara, 1950 senesinde daha 23 yaşlarında iken motosikletiyle bir yolculuğa gider. En yakın arkadaşı olan Alberto Granado' yu yanında götürür ve ikisi tüm Güney Amerika'yı gezerler. Bu ikili mezun olmalarına kısa zaman kalmasına rağmen eğlence amaçlı Arjantin, Şili, Brezilya ve Peru gibi uzun bir yola çıkarlar. İlk başlarda akıllarındaki paralel hedefler ve güzel kızlar olan Ernesto ile Alberto, yolculuklarında yaşantıları başka bir yola sürüklenir.
0        Tarihi :12 Nisan 12:05 İzle

Kayıp Çocukluk

Kayıp Çocukluk filminin konusu; 12 yaşında olan Juan büyük bir gizemin içinde hayatını sürdürmektedir. Tamamen annesi, babası , çok sevdiği ve özendiği amcası Beto gibidir. Ev haricinde dışarıdaki hayatında, okul arkadaşları ise onu Ernesto olarak bilirler. Bir zaman Juan, tek adı olan Maria ile tanışır ve aralarında muhteşem bir aşk başlar. İyi Seyirler
0        Tarihi :12 Nisan 11:35 İzle

Cinayet Tezi

Roberto Bermudez, hukuk fakültesinin eski bir profesörüydü. Aynı zamanda ceza avukatlığı yapan Bermudez, bir gün beklenmedik bir anda fakültenin önünde cinayet işlenir ve durum oldukça karışıktır. Cinayeti işleyen kişi, Roberto'yu sanki bu tehlikeli oyuna girmesi için bir çok ipucu bırakmıştı. Roberto, cinayeti yapanın kendisiyle teorik tartışmalara giren bilgili öğrencisi olan Gonzalo' dan şüphe duyar. Roberto'nun cinayeti çözmek ve bir cinayet daha işlenmeden katili bir an önce bulması gerekmekteydi. İyi Seyirler
0        Tarihi :12 Nisan 11:13 İzle