Çin Filmleri

Man of Tai Chi

Çin yapımı olan bu film. Çin'in Pekin kentinde çekilmiştir. Filmin başrol oyuncusu herkezinde tanıdığı bir isim olan Reeves'dir. Matrix serisinde dövüş sanatlarından gördüğümüz bu isim bu filmde ise kötü bir karakteri canlandırmaktadır. Filmin konusu değinmek gerekirse kısaca şu şekilde; Hayatını dövüş sanatlarına adamış olan Chen, bir çok ustanın elinde titizlikle yoğurulmuş ve yetenekli bir dövüşçü haline getirilmiştir. Her zaman şiddete eğilimli bir çocuk olan Chen, yakın zamanda içinde kopmaya başlayacak olan bir fırtına tüm çevresini kötü bir şekilde etkileyecektir. İyi Seyirler.
0        Tarihi :21 Kasım 14:36 İzle

Transformers Kayıp Çağ

Decepticon'lar ile Autobot'lar arasında yaşana savaşların üstünden tam 4 sene geçmiştir. Bu savaşlar sırasında Chicago eyaleti yanmış ve yıkılmıştır. Binlerce insanın öldüğü bu savaşta zafer insanların olmuştur ve insanlık devam etmektedir. Bu savaşa tanık olan insanlar acılarını dindirmeye çalışırken bir taraftan da ABD yetkilileri Autobotlar için toplatma emri vermiştir. CIA'da özel bir grup oluşturularak kalan transformer'ları toplama kararı çıkartılır. Teksas'ın bir kasabasında hurda araçları alarak parçalayıp satan bir tamirci ola Cade Yeager'ın eline daha önce hiç görmediği büyüklükte bir kamyon düşer. Çocukları bu işi bırakması ve kendisine daha iyi bir iş bulması gerektiğini söyler babaları Yeager'a. Fakat Yeager bu işi yapmayı sever. Fakat Yeager'ın eline geçen son hurda kamyonet aslında bir kamyonet değildir. O aslında yaralı Optimus Prime'dir. Optimus'un sinyallerini alan CIA Tim'i sinyalin geldiği bölge olan Teksas'a hareket ederler. CIA'nın gelmesi ile birlikte C.Yeager'ın başı belaya girer. C.Yeager Optimus'u CIA ekibine vermemekte direnir. Çünkü dünya tehlike altındadır ve Optimus'u Chicago'ya götürmeli ve orada ki diğer Autobotlar ile iletişime geçmesini sağlamak zorundadır. Dünya’ya yaklaşan ve insanlığın kökünü kazımak isteyen düşmanlar ile savaş kaçınılmazdır.
3        Tarihi :13 Ekim 17:20 İzle

Ateş Fırtınası

Ateş Fırtınası filminin yapımına 2013 yılında Çin ve Hong Kong da başlanmıştır. 2014 yılında vizyona giren filmde Polisler ve Çeteler arasındaki savaş müthiş aksiyon sahneleri ile izleyiciler ile buluşmuştur. Filmin Konusu; İnsanları yargısızca ve acımasız bir şekilde öldüren cani çetenin önderi Nam adında bir adamdır. Halka zulüm ettikleri için Polislerin dikkati çeken çete faaliyetlerine korkusuzca devam etmektedir. Polisler ise diğer yandan bu gidişe dur demek için hazırlık yapar. Fakat polisleri bu sefer gerçekten zorlu görevler beklemektedir. Sizlerde filmi seyrederek bu amansız savaşı kim kazanacak görebilirsiniz.
1        Tarihi :19 Ağustos 18:23 İzle

Tehlikeli Arayış

Çok ünlü ve değerli bir tablo kara borsa piyasasına düşünce Çinliler ve Amerikalılar bu tablonun peşine düşer. Tabloyu çalmak isteyen bir çok tehlikeli çete tabloyu ele geçirmek için her şeyi yaparlar. Tablonun gizemi ise filmin sonunda anlaşılıyor. 2014'ün aksiyon ve suç filmleri arasına adını yazdırmayı başaran Tehlikeli Arayış filminde Chiling Lin baş rolde oynuyor. Süper bir ajan olan Lin tabloyu korumak üzere görevlendirilir. Tabloyu korumak için canını tehlikeye atan Lin karşısına çıkan çetelere karşı savaşmakta zorlanınca ona yardım olarak ikinci bir uzman ajan yollanır. Jinhan isimli bu ajanı ise Andy Lau canlandırmaktadır. Her iki ajanda tabloyu korumak için yemin eder fakat işler kısa süre sonra sarpa sarar. Her dakikası aksiyon dolu Çin&Amerikan yapımı olan bu filmi kaçırmayınız.
1        Tarihi :3 Temmuz 14:19 İzle

Vajra’nın Gazabı

Mükemmel Aksiyon Sahnelerine Sahip bu film izlenmeden asla geçilemez. Çin'i işgal edebilmek için her yolu deneyen Japonya, özel yetenekleri olan Çinli bir çocuğu kaçırarak Japonya'daki Hades tapınağına getirirler. Hades tapınağında dövüşme, öldürme ve çeşitli konularda usta kişiler bulunmaktaydı. Buradaki ustalar çocuğa özel dersler vererek onu yetiştireceklerdi. Vajra, burada eğitimlerini tamamlarken kardeşi öldürülür. Kardeşinin ölümünden sonra intikam yemini eden Vajra, eğitimlerini tamamladıktan sonra buradan kaçar ve Çin'e kardeşinin intikamını almaya gider.
0        Tarihi :13 Mayıs 15:12 İzle

Savaş Kralları İzle

Çin'i ele geçirmek isteyen dış birlikler güçlerini birleştirmiş ve burayı ele geçirebilmek içim tüm gücüyle saldıracaklardı. Bunu öğrenen 3 kardeş kral güçlerini birleştirerek düşmanlarına karşı savaşacak. 3 kardeş kralın savaş meydanında ülkeleri adına verdikleri büyük mücadeleyi izleyeceksiniz. Savaş filmi izlemek isteyenlerin büyük keyifle izleyeceği filmlerden olan Savaş Kralları filmini ücretsiz izleyebilirsiniz.
0        Tarihi :8 Mayıs 12:36 İzle

Suikastçiler Fedailere Karşı

Mançu Qing Hanedanı, halkını yoksulluğa mahkum ederken, kendisi bolluk ve bereket içinde yaşıyordu. Halk, sefaletten ve vergilerden bıkmış, hanedanlığı yıkıp devrim başlatmak için harekete geçmişti. Demokratik, özgürlükçü bir halk devrimi için diğer ülkelerden ve şehirlerden de insanlar bu topluluğa katılmıştı. Devrimi başlatmak ve halkı yönlendirmek için Dr. Sun Hong Kong'a gelir ve devrimi başlatır. Devrimin başlamasıyla birlikte Hong Kong sokakları Suikastçiler ve Fedailer arasında amansız bir savaşa sahne olur.
0        Tarihi :3 Mayıs 16:17 İzle

Savaşın Çiçekleri

1937 yılında gerçekleşen Japonya ve Çin arasındaki savaşta, Japon askerleri Çin'in başkenti olan Nanjing'i işgal ettiğinde 300.000 Çinliyi katletmişti. Bu savaş sırasında bir çok şehir bombalanmış ve yerle bir edilmişti. Düşen bomba sonucunda hayatını kaybeden papazın cenazesine yeni papaz katılmıştı. Cenazeye katılan yeni papaz manastır öğrencileri ve fahişeler arasında kalacak, yaşadığı bu ikilem sayesinde fedakarlığı ve onuru keşfedecekti. İyi Seyirler
0        Tarihi :2 Mayıs 12:03 İzle

Çin Falı

Çin ve HongKong ortak yapımı olan Çin Falı filmi 3 Boyutlu bir filmdir. Senaryosunu ve yönetmenliğini Jackie Chan'in yaptığı filmin baş rollerinde de yine kendisi yer almıştır. Çin Falı filminde; Fransız ve İngiliz orduları 1860’ta yılında imparatorluğa yaptığı saldırı sonucunda krallığı ele geçirmiş ve krallığın tüm hazinesine el koymuşlardı. Bu hazinelerden bir kaçı krallığın geleceği için çok önemliydi. Asian Hawk el konulan 12 bronz Chinese Zodiac hayvan heykelini saraya geri getirmek için büyük bir mücadele içerisine girer. İyi Seyirler
0        Tarihi :17 Nisan 21:56 İzle

Little Big Soldier

Little Big Soldier, Çin’in eyaletler arası savaş sıralarında üç adamın ve bir atın konusu seyirciler karşısına uyarlıyor. Eski bir asker ve düşman ordusunun baş General’i acımasız olduğu gibi tehlikeli bir savaşın ardından hayatta kalan iki askerdir. Chan, General Wang’ı istediği gibi kaçırıp kendi vatanının ülkesini götürmeyi karar veriri. Chan’ın düşündüğü amacı ise General Wang’ı kaçırıp yaptıkları ile ülkesinden bir ödül alabilmektir. Yalnız Chan’in bu düşüncesi sandığından daha kolay olmayacaktır.
0        Tarihi :12 Nisan 11:20 İzle