Danimarka Filmleri

Sadece Tanrı Affeder

Geride kalan 10 sene öncesinden bir şahısı öldürmekte olan katil zanlısı Julian, bu zaman içerisinde sürgünde bulunmaktadır ve Bangkok şehrinden hayat sürdürmektedir. Şehir içerisinde gözüktüğü gibi olmayan öz kardeşi Billy’le beraber bok mekanı işiyle uğraşmakta olan Julian, normal olarak kazanmış olduğunu gelirini içeride yürütmüş olduğu uyuşturucu işinden elde etmektedir. Zira Billy ise kendisinin Bangkok kentinin sokaklarını pisliklerini yok etmeye adayan tehlikeli Chang aracılığıyla katledilmiştir. Meydana gelmekte olan olayların raddeye gelmesi ise ailenin güçlü ve seksi annesi Crystal adındaki karakteri harekete geçirmiş olur. Anne Crystal'ın gaza getirilmesi üzerine kötü bir öç almaya kesin bir şekilde hükümlü olan Julian, öz kardeşinin hayatını alanların takibinde olarak intikam arayışlarında olur.
0        Tarihi :18 Ağustos 18:04 İzle

Karınca Çocuk – AntBoy

Pelle çok çekingen ve içine kapanık bir çocuktur. Ormanda gezerken birilerinin kavga ettiğini görür ve onları gizlice izler. Gizlice adamları izlerken ayağına bir karınca tırmanır. Ama bu karınca diğer karıncalar gibi değildir. Oldukça özel ve güçlü bir karınca tarafından ısırılan Pelle'nin hikayesi örümcek adama çok beziyor. Ufak yakışıklı çocuk oldukça güçlenir ve zekası artar. Karınca çocuk karşısına çıkan tüm düşmanlara karşı savaşmak zorundadır. 2013 Danimarka yapımı bu film aile filmleri arasında yer alıyor. Bilim kurgu tarzında olsa da film komedi dolu. Karınca çocuk filmini Türkçe dublaj izleyebilir ve sizde ufak bir çocuğun karınca tarafından ısırılınca nasıl bir süper kahramana dönüştüğünü görebilirsiniz.
0        Tarihi :23 Temmuz 16:34 İzle

Arı Kovanına Çomak Sokan Kız

Korku Filminin Konusu; Lisbeth Salander, kafasına sıkılan kurşundan sonra ölüme terk edilmişti. Fakat, onu görenler hemen hastaneye yetiştirmiş ve büyük bir ameliyattan sonra yoğun bakıma alınmıştı. Ölümden kurtulmasına sevinemeden, ayağa kalkar kalmaz tutuklanacak ve 3 kişiyi öldürmek suçlarından hakim karşısına çıkacaktı. Üstüne oynanan bu oyunun farkında olan Salander, davasından ve yolundan dönmeyerek bu cinayet suçlamalarını kabul etmeyecekti. Salander'in masum olduğuna inanan gazeteci Mikael Blomkvist ona yardım ederek, onu bu suçlardan aklayacaktı. Salander'in masum olduğu ortaya çıkınca, derin devletin sırları da ortaya çıkacaktı.
0        Tarihi :30 Mayıs 16:38 İzle

Ida Filmini izle

1960'lı yıllarda inanç ve din kavramlarına sıkı sıkıya bağlı olan Anna isimli genç kadın rahibe olmaya adım adım yaklaşmıştı. Genç kadın, yıllarca hayalini kurduğu bu kutsal görevin yeminini etmeye çok kısa bir süre kala ailesiyle ilgili büyük bir sırrın ortaya çıkmasına tanık olacaktı. Polonya'daki Nazı İstilasında tüm ailesini kaybeden genç kadın, yaşadığı bu olay sonrası tüm hayallerinin sona erdiğini görür. Bu olaylar sonrası büyük bir boşluğun içerisine düşen Anna, bakalım yaşadığı bu hayal kırıklıklarından sonra hayata yeniden tutunabilecek mi ?
0        Tarihi :16 Mayıs 11:57 İzle

Fidye Filmini izle

2012 Danimarka yapımı olan Fidye filminde gerilim ve aksiyon yine hat safhada. Hint Okyanusu açıklarında Somalili korsanlar tarafından saldırıya uğrayan gemi, burada korsanlara karşı bir süre dirense de eldeki mevcut silah yetersizliğinde onlara teslim olmak zorunda kalmıştı. Somalili korsanlar kaçırdıkları her bir mürettebat için 1 milyon dolar istemekteydi. Somalili korsanlarla yapılan ölüm kalım pazarlığında bakalım kazanan kim olacak. İyi Seyirler
0        Tarihi :29 Nisan 11:59 İzle

İçimdeki Yabancı

Bakımlı ve genç bir kadın feci bir kaza geçirmiştir.Kaza geçiren kadının mesleği oyunculuktur.Ve geçirdiği kaza sonucu işini yapamayacak ve çevresindeki insanları kaybetme aşamasına gelen bir psikolojik bozukluk geçirir.Çocukluktan bu yana sürekli iletişim halinde olduğu Psikolog arkadaşı ile bu durumu atlatmak için sessiz sakin bir adaya kafa dinlemeye giderler.Tatil yaptıkları ada'da başlarına gelecek olaylar hayatlarının güzel veya kötü devam etmesine sebep olacaktır.Sizlerde filmi keyifle izleyebilirsiniz.
0        Tarihi :2 Kasım 23:58 İzle

Onur Savaşı 2012 Türkçe Altyazılı izle

Homas Vinterberg'in Bir Ana Okulunda Asistan Olarak Çalışmaktadır Öğrencilerinden Biri Cadıdır ve Homas Vinterberg İftira Atar ve Homas Vinterberg İşinden Uzaklaştırılır Homas Vinterberg Kızın Cadı Olduğunu İnsanlara Anlatmaya Çalışır Ama Kimseyi İnandıramaz Homas Vinterberg'in Bunu Kanıtlaması İçin Yapmış Olduğu Muhteşem Çaba. Homas Vinterberg Bakalım Filmin Sonunda Başara Bilcekmi İyi Seyirler
0        Tarihi :18 Ekim 17:40 İzle

Kayıp Kimlik Hd İzle

Aliena Fransa'da Birileri Tarafından Darp Edilir ve Nehir Kenarına Atılır Hafızasını Kaybeden Aliena Yanında İki Milyon Dolarla Uyanır Hafızası Kayıp Olduğundan O Paraların ve Kim Olduğunu Öğrenmek İçin Yollara Düşer Danimarka Vatandaşı Olduğunu Düşünen Aliena Danimarka'ya Gitmeye Çalışır Fakat Paranın Kokusunu Alan Gangsterler Peşini bırakmaz. İyi Seyirler
0        Tarihi :18 Ekim 17:14 İzle