Fransa Filmleri

Arayış izle – The Search

Dram filmi arayanlar 2015 de vizyona girecek muhteşem filmi sizler ile paylaşacağız. Savaş zamanlarından esinlenerek bir anne ve babasının yaşantısı ile başlayan Çeçenistan savaşı sırasında kasabayı basan düşmanlar köydeki herkesi katledecektir. Sağ kurtulmayı başaran ufak bir çocuk ablası ile beraber mültecilerin arasına karışarak büyük bir kaçış başlayacaktır. Bölgede bulunan Avrupa insan hakları koruyucularına şans eseri rastlayan ufak çocuğun zor geçen yaşam koşullarından ve etkisinde kaldığı savaştan biraz olsun uzaklaşarak tanıştığı yardım sever kadın tarafından rahatlayarak nefes alacaktır.
0        Tarihi :31 Aralık 18:13 İzle

Aşk Taktikleri – The Stroller Strategy

Paris'te ufak bir apartman dairesinde yaşayan Thomas Platz, karizmatik ve çekici bir adamdır. Marie adından güzel bir kız arkadaşa sahip olan Thomas, evliliğe hazır olmadığı gerekçesiyle Marie tarafından terk edilir. Gerçekten de evliliği henüz düşünmeyen ve gençliğinin tadını çıkarmak isteyen Thomas, babalık düşüncesine ve bir kadınla aynı evde yaşamaya hazır değildir. Fakat güzel kız arkadaşı bir türlü aklından çıkmıyordur. Aradan bir sene geçmesine rağmen hala Marie'ye aşık olan genç adam, karşı komşusunun bebeğine ufak bir kaza sonucu bakmak zorunda kalır. 5 gün boyunca bebeğe tek başına bakacak olan Thomas, bunu Marie'yi yeniden kazanmak için kullanacak ve iyi bir aile babası olabileceğini genç kadına kanıtlayacaktır. İyi seyirler.
0        Tarihi :8 Ekim 11:58 İzle

Duyarsız

2012 Fransa yapımı olan Duyarzsız filminde sene 1960'dır. O zamanlar Fransa'da his duygularını kaybetmiş çocuklar için kurulan bir akıl hastanesi bir çok çocuğun çıkış yolu ve aynı zamanda da kabusu olmuştu. Bu hastanede çocuklara fiziksel ve ruhsal işkenceler yapılıyordu. Kısa bir süresini bu hastanede geçiren ve şimdilerde başarılı bir beyin cerrahı olan David, o hastanede yaşadıklarını bir ilaç dolayısıyla hatırlamamaktadır. Geçirdiği ağır hastalıklardan sonra ilik nakline ihtiyaç duyan David, geçmişte yattığı hastaneye tekrar ulaşacak ve korku dolu yılları ile yeniden yüzleşecektir. Gerilim filmleri sevenler için bulunmaz bir film olan Duyarsız filmini sitemizden keyifle izleyebilirsiniz. İyi seyirler.
0        Tarihi :19 Eylül 15:52 İzle

Boşanmalar

Avukat olan Alex ve Valentine çiftinin birde akıllı ve şirin bir çocuğa sahiptir. Meslekleri gereğince iki avukat boşanma davaları ile ilgilenmektedirler. Bir zaman sonra Valentine, eşini genç ve çekici bir bayan ile görüştüğünü ve aldatıldığını öğrenir. Aldatıldığını öğrenen Valentine, eşine bu durumu sorar ve hiç bir yanıt vermez, hatta özür bile dilemez. Eşinin bu umursamaz tavrı sonucunda yıpranan ve kırılan Valentine, eşine karşı boşanmaya karar verir ve dava açar. İşlerinde çok iyi olan iki avukat, müşterilerine karşı kullandıkları taktikleri şimdi ise kendilerine kullanırlar. Dram ve komedi tadındaki Boşanmalar filmi 2009 Fransa yapımıdır. İmdb' den 5,4 oy alarak beğeni kazanmıştır. Sizde dava sırasında birbirlerine yaptıkları taktikleri merak ediyorsanız filmi kesintisiz izleyebilirsiniz.
0        Tarihi :9 Eylül 17:12 İzle

Love Punch

Başrolleri Pierce Brosnan ve Emma Thompson'ın paylaştığı Love Punch filminde; Genç yaştan beri tutkulu bir aşk yaşayan Kate ve Richard şu sıralar yaşlanmış emekli ve boşanmış bir çifttir. Hala birbirlerine duydukları aşkı doğru düzgün dillendiremeyen ve bu yüzden ayrı hayatlar yaşamaya mahkum olan yaşlı çift, bir gün emeklilik ikramiyelerini bir dolandırıcıya kaptırır. Aynı dolandırıcının peşinde olan ve birbirlerinden başka kimsesi olamayan çift, macera dolu bir yolculuğa atılacaktır. İyi seyirler.
0        Tarihi :6 Eylül 14:12 İzle

Yves Saint Laurent

20-21 yaşında genç bir delikanlı olan Y.Saint mükemmel yetenekli bir tasarımcıdır. Moda tasarımcılığının en ünlü ismi olan C.Dior'un yardımcılığını yapan Saint Laurent ustasının yanında iyice kendini geliştirmiştir. Fakat ustası Christian'ın ölümünden sonra bütün işler yardımcı Saint'e kalmıştır. Zaman geçtikçe kendi tasarımlarını iyice geliştiren Yves kendi markasını dünyaya duyurmaya karar verir ve kendi ismiyle marka yaratır. Baş rollerini P.Niney ve G.Gallienne'nin yapmış olduğu Yves Saint Laurent filmini Türkçe dublaj izleyebilirsiniz. 106 dakikalık filmin imdb'den aldığı puan ise 6.2'dir. 2014 Fransa yapımı filmin yönetmen koltuğunda Jalil Lespert yer almaktadır. Biyografi ve dram tarzında ki filmleri seviyorsanız bu film tam da size göre.
0        Tarihi :5 Ağustos 18:47 İzle

Sevginin Gücü

Yaşamına NewYork' ta yakınları ve ailesi ile devam eden 12 yaşındaki Mathilda, aile bireylerinde hiç hoşlanmaz. Matilda için ailesi içinde varsa yoksa kendinden küçük olan kardeşine aşırı düşkünlüğü vardır ve onu çok sever. Babası karanlık işler içindedir, uyuşturucu batağına bulaşır bu nedenle Uyuşturucu çetesi aileyi öldürmek için peşine düşer. Uyuşturucu Mafyası yaşadıkları evi tespit eder. Aile fertlerini tek tek öldürürler bu esnada dışarıda olan Mathilda belkide hayatının en şanslı günündedir, aile fertleri yaşamını yitirmiş olsa da o hayatta kalmıştır. Mafyanın kendisini bulamaması için Leon isimli bir adamın evine sığınır. Ancak soğukkanlı katil olan Leon arkadaşlık, dostluk ve babalık ona ne kadar uzak olsa da Mathilda' ya karşı içinde sevgisi vardır ve ona zarar gelmemesi için kol kanat gerer. En İyi filmler arasında olan Sevginin gücü siz izleyicilerimiz için Türkçe Dublaj olarak hazırlanmıştır.
0        Tarihi :25 Temmuz 16:54 İzle

Zion ve Kardeşi

Zion ve öz abisi olan Meir bir kaza geçirirler. Geçirdikleri ağır trajedi içeren bu kazadan sonra iki kardeş kötü bir döneme girerler. Bu dönemde kardeşlerin ilişkileri de ciddi şekilde hasar görür. Abi kardeş bazı sırları kimseye söylememek için birbirlerine söz verirler. Fakat bu sırlar birbirlerine zarar vermeye başlayınca birilerine anlatmak kaçınılmaz olur. Çünkü bu sırlar oldukça güçlüdür ve insanı içten içe yok eder. Ne pahasına olursa olsun birbirlerinden hiç ayrılmayan iki kardeşin bağlılıklarını ve güçlükle hayatta durma hikayelerine ortak olmak istiyorsanız Zion ve kardeşi filmini Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. Film 2009 yılında Fransa'da geçiyor. Eran Merav isimli senarist aynı zamanda filmin yönetmenliğinide yapmıştır.
0        Tarihi :23 Temmuz 16:42 İzle

Grace Of Monaco

Kelly isimli güzel bayan Hollywood tarafından tanınmış ünlü isim hayatını kariyerine adamıştır. Kariyer basamaklarını hızlı adımlar ile kat eden Kelly günün birinde Monaco Prensi ile karşılaşır. Tanıştıktan bir süre sonra Prense aşık olan Hollywood yıldızı mesleğini bırakır ve düğün için hazırlıklara başlar. 100 yılın düğünü için hazırlıklara başladıktan sonra Kelly saray hayatında yaşamak için kendini de yavaş yavaş hazırlar. Fakat ünlü bayan saray hayatına alışması hiç de kolay olmayacaktır. Fransa'da geçen filmin yönetmenliğinde Olivier Dahan yer alıyor. Nicole Kidman ve Tim Roth'un baş rollerini paylaştığı Grace Of Monaco Türkçe altyazı olarak izleyebilirsiniz. 2014'ün biyografi ve dram tadında ki Fransa yapımı romantik filmi kaçırmayın.
1        Tarihi :21 Temmuz 15:20 İzle

Au Galop – An Meselesi

Ada isimli genç kız ailesinden ayrı yaşamaktadır. Babası bir kalp ameliyatı olunca annesini arar ve durumunu sorar. Ada hayatını kendine göre bir düzene sokmuştur. İstediği gibi zaman geçirip arkadaşları ile takılabiliyordur. Güzel bir hayat sürerken bir gün aniden Paul diye biriyle tanışır. Yazar olan Paul ile tanıştıktan sonra Ada’nın hayatında bir çok değişiklikler olur. An Meselesi filmini izlemek için bir çok ünlü isim Cannes film festivaline gitmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Louis dode yer almaktadır. 2012 yapımı dram filmini izleyip Ada’nın babasının ölümünden sonra bir yazarla tanışması ve hayatının alt üst oluşunu seyredebilirsiniz.
0        Tarihi :21 Temmuz 15:11 İzle