Güney Kore filmleri

Kar Küreyici – Snowpiercer

Snowpiercer Filminde; Küresel ısınma yavaş yavaş etkisini göstermeye başlamış ve sene 2031'e geldiğinde dünya buzul çağına dönmüştü. Yaşanan bu doğal felaketlerden sonra yaşam şartları iyice zorlaşmış ve dünyadaki insan sayısı giderek azalmaya başlamıştı. Kasabadaki insanların çoğu Snowpiercer isimli trende hayatta kalma mücadelesi veriyordu. Bu filmde, insanların hayatta kalmak adına feda ettikleri ve edecekleri her şeyi izleyeceksiniz. İyi Seyirler
2        Tarihi :21 Eylül 11:25 İzle

Innocent Thing – Gashi

2014 yapımı Güneykore aşk filmi konulu bu film aslında gerilim filmlerini aratmıyor. Üniversite de öğretmenlik yapan bir öğretmen ile okulda öğrenci olan bir gencin saplantılı aşkının ve cinsel ilişkilerinin anlatıldığı filmi Tae Gyun yönetmektedir. Üniversitenin en popüler öğretmeni olan Joon Ki bütün öğrenciler tarafından çok sevilmektedir. Fakat bir öğrencisi, öğretmenine karşı duygusal hisler beslemektedir. Gizli aşkını içinde yaşayan öğrencisi Young Eun daha fazla bu aşkı içinde yaşamamaya karar verir. Aslında öğretmeni de öğrencisine karşı boş değildir. Öğretmen de öğrencisine aşık olmuştur. Fakat bu ilişki mantıklı olmayacağı için aşkını gizlemek ve duygularını bastırmak zorundadır. Klasik bir öğrenci öğretmen ilişkisi ve aşkından çok gerilim dolu sahneleri ile film izlemeye değer. 2014 Güneykore yapımı film imdb'den 10 üzerinden 8 üstünde puan almıştır. Öğrenci ve öğretmenin saplantılı aşkının nasıl başladığını ve aralarında ki ilişkinin detaylarını bu filmde bulabilirsiniz.
1        Tarihi :15 Ağustos 14:27 İzle

The Huntresses

Jaseon'un eski çağlarına dayanan tarihsel bir film niteliğinde ki The Huntresses izleyenleri aksiyon sahneleri ile büyülüyor. Jiwon ve Kangye'nin oğlu olan Ga-in filmin baş rollerini canlandırıyor. Jiwon'un yeteneği kendini kaybetme ve gizlenme özelliğidir. Kendisini dilediği her yerde saklayabilir ve düşmanlardan kaçabilir. Jinok ise silah yapma yeteneğine sahiptir. En güzel ve en eşsiz silahları tasarlar ve yapar. Yewon ise grupta ki tek evli savaşcıdır. Hançer atma yeteneği ile düşmanlarını etkisiz hale getirir. Hepsi birbirinden yetenekli bu ekip düşmanlara karşı savaşır. Aksiyon ve bilim kurgunun bir arada olduğu ve bazı sahnelerinin oldukça duygu yüklü sergilendiği The Huntresses filmini türkçe alt yazı olarak izleyebilirsiniz. Filmin imdb puanı ise 7.4'dür. Tarih filmlerini seviyorsanız 2014 dram filmini kaçırmayın.
0        Tarihi :12 Ağustos 18:13 İzle

Efsane Yumruklar

İnsanların artık dövüş sporlarına ve programlarına ilgisi kalmamıştı. Bu durumu düzeltmek isteyen bazı yetkililer amatör sokak dövüşçülerden oluşan bir turnuva düzenleyecek ve turnuvayı kazanana 20 milyon won gibi büyük bir ödül vereceklerdi. Bu ödüle sahip olmak için tüm sokak dövüşçüleri yarışmaya katılacak ve ödülün yanı sıra yarım kalan işlerini de tamamlamak isteyeceklerdi.
0        Tarihi :20 Haziran 14:11 İzle

Grip Türkçe Dublaj İzle

Ülkede bilinmeyen bir sebepten dolayı baş gösteren hastalık, insanların ölümüne sebep olmuştu. Doktorların ve bilim adamlarının çaresiz kaldığı bu hastalığa yakalanan kişiler en fazla 36 saat hayatta kalabiliyordu. Solunum yoluyla bulaşan bu hastalık ülkede bölgesel yıkımlara ve felakete yol açmıştı. Aile bireyleri bu hastalıktan korunmak ve hayatta kalmak için büyük mücadele verecekti.
1        Tarihi :6 Mayıs 18:21 İzle

Berlin Dosyası

2013 Güney Kore yapımı olan Berlin Dosyası filminde; Patronlarından gelen emirle Berlin'e gelen 3 adam, öldürecekleri kadını her yerde aramaktaydı. Kadının infazı için tüm hazırlıkları yapsalar da, peşlerine takılan bir polis memuru kadını onlardan koruyabilmek için her şeyi göze alacak ve Berlin sokaklarında hayatta kalmak adına kıyasıya bir mücadele başlayacaktı.
0        Tarihi :24 Nisan 12:46 İzle

Fındık İşi İzle

Bulunduğu yerde yaşadığı için hiç memnun olmayan Surley, kurallardan hiç hoşlanmayan şımarık sincap evinden uzaklara gitmek mecburiyetinde kalır. Dışarıdaki hayat yaşamının nasıl olduğunu merak ediyor ve bir yandan ise keşfetmek için heyecan içerisine girmiştir. Yakında arkadaşı fare Buddy ile birlikte yollara düşerler. Büyük şehir içerisinde hayat sürdürmeye başlayan ikilinin koşullara ayak uydurması da bir hayli zor olacaktır. Şehirde yaklaşan kış mevsiminde yiyecek bulmayı da zorlaştıracağından iyice endişe ederler. Yalnız akıllarına gelen bir fikir onları bütün kış rahat ettirecektir. Akıllarına gelen fikir ise fındıkçı soygunu yapmaktır. Ayrıca akıllarında hedef aldıkları fındıkçıyı soymayı düşünen tek onlar değildir. Azılı bir Rakun, isteğini kazanmaya ve Surley ile Buddy’nin düşündükleri planlarını altüst etmeye kararlıdırlar.
0        Tarihi :12 Nisan 12:24 İzle

Karım Hakkında Her Şey Filmi İzle

Japonya'nın Nagoya kentinde oluşan bir deprem felaketinden kaçarken tesadüfen karşılaşan ve çaresizce ölmemek için oradan birlikte el ele çıkan Jeong In ve Du Hyeon depremde birbirlerini sımsıkı tutmuş ve hiç bırakmamıştı. Depremden sonra birbirini tanımak isteyen ve arkadaş olan ikili bu arkadaşlığını tam 7 yıl sürdürür ve evlenirler. Jeong In, yaşına rağmen güzelliği ve çekiciliği ile görenleri büyüleyen ve hayretlere düşüren bir fiziği vardı. Fakat, Jeong In bu güzelliğini ve değerini bir tek kocası anlamıyordu. Durum böyle olunca kocasından hak ettiği değeri göremeyen Jeong In, kocasından ayrılmak ister. Fakat bir türlü cesaret edip bunu kocasına söyleyemez. Du Hyeon, karısından bıktığı ve ayrılmak istediği için patronuna kendisini başka bir şehre atamasını bile söyler. Günler geçtikçe çiftin arası iyice açılmaya başlamıştı. Du Hyeon, bir sabah komşusu Seong Gi'nin evine genç kızların girdiğini görür. Seong Gi olgun ve yakışıklı bir erkekti. Bu durumu gören Du Hyeon, karısını test etmek için çapkın komşusundan karısını tavlamasını ve yatağa atmasını ister. Fakat işler onun istediği gibi gitmeyecek Du Hyeon, kendi sonunu hazırlamış olacaktı.
0        Tarihi :25 Aralık 13:02 İzle

Ölüm Kapanı İzle

Haber Spikeri Olmak İsteyen Genç ve Güzel Bir Kızdır Sık Sık Video Paylaşım Sitelerinde Gezen Jungmi Gizlenmiş Bir Videoyu Merak Eder Çok Araştır Ama Bir Türlü Videoya Ulaşamaz Jungmi Erkek Arkadaşı Sanal Suç Araştırma Biriminde Çalışmaktadır Jungmi Cazibesini Kullanarak Videoyu İzlere İzledikten Sonra Jungmi Tuhaf Şeyler Yaşamaya Başlar Jungmi Ablası Videonun Lanetinden Olduğuna İnanır ve Kardeşini Lanetinden Kurtarmaya Çalışır. İyi Seyirler filmiizle.gen.tr
0        Tarihi :23 Ekim 15:26 İzle

Ölüm Denizi Tekparça

Yanji Gu-nam Şehrinde Yaşayan Bir Ailenin Yaşam Mücadelesi Filmin Kahramanları Gu-nam, Geçinemediğinden Eşi İçin kore'ye gitmek Durumunda Kalır Yanji O Günden Sonra Eşinden Haber Alamamaktadır Bir Gün Yanji'nin Karşısına Bir Adam Çıkar ve Ona Karısının Nerede Olduğunu Biliyorum Ama Benimle Bir Yolculuğa Çıkman Gerekli Der Yanji Düşünmeden Kabul Eder. Filmi Berber İzleyelim İyi Seyirler
0        Tarihi :12 Ekim 20:02 İzle