Hint Filmleri

Bombay Velvet

Bombay Velvet filminin konusu; Çok uzun zamandır profesyonelce dövüş sporları ile ilgilenen Johnny Balraj, Bombay'da yapılacak olan bir turnuva için hazırlıklarını sonunda tamamlamıştır. Bu kısa süreli seyahatte kulübü adına savaşacak olan Johnny, kötü bir sonuç almamak için elinden geleni yapacaktır. Ancak Bombay'a geldiği daha ilk gecede Rosie isimli bir ses sanatçısına aşık olan Johnny, genç kadın için aşkını kanıtlama savaşına girecektir. Ansızın gelişen olaylar ise genç adamı, bilinmez bir çıkmaza doğru sürükleyecektir. İyi seyirler.
0        Tarihi :31 Ağustos 13:15 İzle

Any Body Can Dance 2

Bollywood'un en keyifli müzikal filmlerinden biri olan Any Body Can Dance 2 2013 yılında ilk çekilen filminin ardından 2015 yılından yeniden beyaz perdeye taşınmıştır. Shraddha Kapoor, Varun Dhawan ve Pooja Batra gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı film size dansa ve aşka oldukça doyuracak. Filmin konusu; Hayalleri uğruna her şeyi almış iki yetenekli dansçı kendilerini geliştirebilmek adına Mumbai'ye gitmeye karar verir. Büyük bir dans grubunun içinde yer alma umuduyla bu uzun mesafeyi kat edecek olan gençler, aslında umduklarından daha da fazlasını bulacaklardır. İyi Seyirler.
1        Tarihi :19 Ağustos 14:03 İzle

Lekar Hum Deewana Dil

Birbirlerine uzun zamandır aşık olan Karishma ve Dinesh, lise çağlarında tanışmış fakat aşklarını itiraf edememişlerdir. İkili sürekli aynı ortamlarda bulunmalarına rağmen bir türlü yakınlaşamıyor ve duygularını paylaşamıyorlardı. Sonunda belli bir olgunluğa gelen ve ailesi tarafından zengin bir adamla evlendirilmek istenen Karishma, bu olaydan kaçma yolları aramaya başlar. Daha fazla duygularını gizleyemeyen genç kadın, Dinesh'e açıldığı anda iki genç kaçmaya karar verir. Zira bu yolla Karishma'yı istemediği bir adamla evlenmekten kurtaracak olan Dinesh, zorlu bir maceraya atılır. Ancak Karishma ve Dinesh, yolun sonunda bazı tartışmalar yaparak yollarını tekrardan ayırır. Bakalım kader bu iki aşığın yollarını tekrar kesişmesini ne zaman sağlayacaktır. İyi Seyirler.
0        Tarihi :18 Şubat 15:23 İzle

Billu – Billu Barber

Shahrukh Khan, Kareena Kapoor ve Priyanka Chopra gibi başarılı oyuncuların baş rollerinde yer aldığı Billu (Billu Barber) filmini usta yönetmen Priyadarshan tarafından hazırlanmıştır. Hindistan'ın eski çağlarında yaşayan yoksul bir adamın hayat hikayesini konu alan filmde; Billu, eşi ve iki çocuğuyla virane bir evde yaşayan yoksul bir aile reisidir. Hayatını berber dükkanından kazandığı parayla sürdürmeye çalışan Billu, her ne kadar mutlu gözükse de aslında fakirlikten ve ailesine yetememekten oldukça sıkılmıştır. Tüm kasaba da tanınan ve sevilen Billu, bir gün kasabalarına çekim için gelen Bollywood yıldızı Sahir Khan'dan sonra bu yoksul yaşamına biraz da olsa çare bulacaktır. İyi seyirler.
2        Tarihi :16 Ocak 23:58 İzle

Khoobsurat

Romatik komedi türünde Bollywood filmlerine bir yenisi daha ekleniyor. Khoobsurat Filminin konusu; Hayatını bir hastanede geçiren fizyoterapist Mili, yeni insanlar tanımayı ve onlara yardımda bulunmayı çok seviyordu. Kariyerindeki en başarılı fizyoterapistlerinden biri olan genç kadın Mili, bir gün Sambalgarh bölgesinde, genç ve hasta bir adama yardımcı olmak için Sambalgarh'a gönderilir. Kraliyet ailesinden olan bu genç adama ilk görüşte aşık olacak olan Mili, imkansız bir aşkın temellerini atmaya başlayacaktır. Keyifli seyirler.
0        Tarihi :11 Aralık 10:27 İzle

Bang Bang

20'li yaşlarda olan Jai, abisine çok benzeyen ve onu çok seven başarılı bir askerdir. Hayatında abisinden başka kimsesi olmayan Jai, anne ve babasını bir trafik kazasında kaybetmiştir. Bir gün abisini de kaybetmekten korkan Jai, korktuğunun başına gelmesi ile alt üst olur. Zira abisi verilen bir görevde büyük suç örgütleri ile girdiği çatışmada başından vurularak ölür. İntikam ateşiyle yanıp tutuşan Jai, abisinin intikamını almak için bam başka bir insan olmaya karar verir. Askeriyeden istifa eden ve kohinor hırsızı olacak olan Jai, abisinin ölümünün üzerinden uzun bir vakit geçtiği zaman suçluları zayıf noktalarından vuracaktı. Tam ilk darbeyi yapmış olan Jai, Harleen adında güzeller güzeli bir kızla tanışır. Zorlu hayatına genç kızı da dahil eden genç adam, sevdiği kadınla birlikte aksiyon dolu maceraların içine atılacaktır. İyi seyirler.
0        Tarihi :1 Kasım 13:22 İzle

Cocktail

Hayatında hep önemli bir iş adamı olmak isteyen Gautam Khanna sonunda bu şansı yakalamış ve Londra'dan bir iş teklifi alır. 3 gün içerisinde bir proje hazırlayarak yetkili kişilere sunacak olan Gautam, karşılığında işi ya kazanacaktır yada yerine başka bir kişi alınacaktır. Fakat bir sorun vardır. Gautam'ın annesi oğlunun Londra'ya tek başına gitmesini istemez. Nişanlanmasını ve nişanlısı ile oraya gitmesini isteyen anne Gautam' a çoktan bir kız bulmuştur. fakat birbirlerine alışmasını ve yakın olmaları için biraz zaman gerekmektedir. İşte bu zaman Londra'da geçecek olan 3 gündür. Gautam ve en yakın arkadaşı Meera Gupta Londra'ya vardıklarında keyif dolu bir 3 gün geçirecekler fakat işlerin karışmasına sebep olacaklardır. İyi seyirler.
0        Tarihi :25 Ekim 14:24 İzle

Aşk Mesafe Tanımaz – Break Ke Baad

Aşk Mesafe Tanımaz Filminde; Aaliye ve Abhay birbirlerine çok küçük yaştan beri aşık olan iki gençtir. Karakterleri birbirlerine tamamen zıt olan iki genç, nasıl anlaşabildiklerini kendileri de hala çözememiştir. Zira Aaliya, gezmeyi, eğlenmeyi ve özgürlüğü severken Abhay sessiz sakin bir yaşantıyı seçmektedir. Bir gün idealleri uğruna İtalya'ya gitmeye karar veren Aaliya, Abhay oldukça uzaklaşacaktır. Mesafelerin aşklarına engel olmayacağına bilen fakat sevgilisini çok özlediği için peşinden İtalya'ya gitmeye karar veren Abhay genç kızın kişiliğinin tamamen değiştiğini görecek ve Aaliya'nın isteğiyle ondan ayrılacaktır. Keyifli Seyirler.
0        Tarihi :18 Ekim 13:38 İzle

Entertainment

2014 Hindistan yapımı olan Entertainmen filminin konusu; Hayatları boyunca hep yoksul bir yaşam süren Akhil ve annesi, geçmişte kendilerini terk eden elmas baronu babasının vefat ettiği öğrenir. Yüklü bir mirasın tek varisi olan Akhil, babasının yaşadığı şerhe gider. Orada babasının avukatı ile tanışan ve miras mektubunun okunmasını bekleyen Akhil, mektubun okunduğu sırada tüm mirasın babasının isteği ile Entertainmen'a kaldığını öğrenir. Hayatı yeniden alt üst olan Akhil, tüm mirasın bir köpeğe kalması ile 3000 rupinlik bir köpeğin bakımını üstlenmek zorunda kalır. İyi seyirler.
0        Tarihi :14 Ekim 22:43 İzle

Ek Villain

Hindistan yapımlarını seven izleyiciler için bulunmaz bir film olan Ek Villain filmi, 2014 yılında vizyona girmiş ve başarılı yönetmen Mohit Suri tarafından çekilmiştir. Senaryosu Tushar Hiranandani'ya ait olan film izleyicilerden tam not almış ve en iyi hint filmi olarak seçilmiştir. Baş rollerinde Shraddha Kapoor, Sidharth Malhotra ve Ritesh Deshmukh gibi yetenekli oyucuların yer aldığı filmde; Acımasız ve ketum bir adam olan Guru ülkenin en iyi politikacısının yanında çalışmaktadır. Karanlık bir geçmişe sahip olan Guru, her şeyi unutmaya karar vermiş ve hayatında yeni beyaz bir sayfa açmıştır. Yeni tanıştığı Aisha ile tamamen düzenli ve sorumluluk sahibi olan Guru, genç sevgilisinin Bir seri katil tarafından öldürülmesi ile geçmişinin karanlık yüzünü ortaya çıkartacaktır. İyi seyirler.
0        Tarihi :11 Ekim 16:38 İzle