Hollanda Filmleri

Derindeki Yaratık

Yapım çalışmalarına 2010 yılında başlanılan Derindeki Yaratık filmi Endonezya ve Hollanda'da geçmektedir. Brian Yuzna'nın yönetmenliğini yaptığı korku ve gerilim dolu sahneleri ile Derindeki Yaratık filmi 27 Haziran 2014 tarihinde seyircisi ile buluşuyor. Skylar Shane isimli kişi ünlü bir biyologdur.
Deniz ve göl altı uzmanı olan Skylar denizin derinliklerinde yaşayan eski çağlardan kalma yaratıklar ile ilgili bir çalışma yapmaktadır. Araştırmalarının devamı için bir tekne ile okyanusa açılan Skylar başına geleceklerden habersizdir. Denizden gelen bu yaratıklar tekneyi batırmaya ve teknede ki herkesi yemeye çalışırlar. Baş rollerinde Francis Magee ve Michael Pare'nin rol aldığı korku filminin senaryosunu Brian Yuzna ve J.Penney yazmıştır. Aksiyon ve korku dolu sahneleri ile Derindeki Yaratık filmini seyredebilirsiniz.
1        Tarihi :27 Haziran 13:02 İzle

Alzheimer Vakası

Antwerp Ulusal Polis kuvvetlerinin başarılı isimlerinden Komiser Vincke ve yardımcısı Verstuyft işlenen son cinayeti çözmeleri için kısa bir süreli kalmıştı. Cinayetin görü tanıklarından Angelo Ledda'nın verdiği ifade doğrultusunda yola çıkan ikiliye gelen bir ihbarda cinayetin perde arkasında Ledda'nın olduğu söylenir. Ledda, aslında kiralık bir katildi ve artık bu işi yapmaktan çok sıkılmıştı. Son olarak aldığı işte 12 yaşındaki bir kız çocuğunu öldürmesi istenmişti. 12 yaşındaki bir çocuğu öldürmeye yanaşmayan Ledda, bunca zaman kendisine ölüm emri veren patronunu öldürmek için yola çıkacaktır. Keyifli Seyirler
0        Tarihi :22 Mayıs 11:11 İzle

Dogville İzle

30’ların Amerika’da olan Rock dağlarında bulunan bir kasaba içerisindeyiz. Yakasını bırakmayan gangsterlerden halen kaçmakta olan güzeller güzeli Grace, bir kasaba içerisinde sızmak zorunda kalmaktadır. Kasaba içerisine sızan kadına acımakta olan kasaba halkı, ilk sıralarda iyi niyetleri ile kadına sahip çıkmaya devam ederler ve kendi aralarına alırlar. Yalnız kadının konumunun kendileri açısından da bir tehlike arz etmesiyle, aralarındaki ilişki farklı boyutlar elde etmeye başlayacaktır. Grace, kasaba içerisinde yaşamaya devam halkın bir diğer yanına kısa bir süre içerisinde görmeye başlar ve çaresizliği bir kurban konumu almasana sebep olur.
0        Tarihi :12 Nisan 12:55 İzle

Karanlıkta Dans

10 yaşındaki oğlu Gene ile birlikte Çek göçmeni olarak bir karavan içerisinde yaşayan Selma Jezkova, bir fabrika içerisinde çalışmaktadır ve vücudunda olan kalıtsal hastalığı neden ile görme yetisini yavaş, yavaş kaybetmektedir. Hayalinde olan en büyük amacı ise gerekli parayı biriktirip oğlunu ameliyat ettirerek aynı akibete uğramasına engel olmaktadır. Ayrıca her akşam neredeyse arkadaşı Kathy ile The Sound of Music müzikalinin amatör bir sahnelemesi için prova yapmaktadırlar. Yalnız olaylar onun istediği gibi yürümez, komşusu ve ev sahibi olan polis memuru Bill, Selma’nın biriktirmekte olduğu parasını çalınca bir yandan da onu öldürmek mecburiyetinde kalır ve hapishanenin yoluna doğru ilerler. Bu sonu idama kadar uzanabilecek trajik bir yoldur.
0        Tarihi :12 Nisan 12:49 İzle

İki Dil Bir Bavul

Genç Türk öğretmenin, uzak bir Kürt köyündeki bir senesi. Türk öğretmen hayatı içerisinde yaşadığı halde Kürtçe dilini bilemez, çocuklar ise Türkçeyi bilemez. Öğretmen hayatında ilk defa gördüğü bu coğrafyada, bir senesini çocuklara Türkçe eğitimi vermekle geçirmektedir. Bir sene sonlarında ise çocuklar Türkçeyi tam olarak çözebilecekler mi? İki Dil Bir Bavul üniversitesinden daha yeni mezun olan ve uzak bir köy içerisinde atanmış olan Türk öğretmen bir senesini, onunla beraber okula başlayan ve Türkçeyi hiç bilemeyen çocuklarla yaşadıkları anlatmaktadır. Bir sene boyunca öğretmenin farklı bir topluluk ve kültür içerisindeki yalnızlığına, çocuklardaki değişime tanık oluruz. Bu zaman içerisinde ise çocuklar ve öğretmen birbirlerini geçen zamanla yavaş, yavaş tanımaya ve anlamaya başlayacaklardır.
0        Tarihi :12 Nisan 12:00 İzle

Sislerin İçinde

1942 yılındaki dünya savaşında batı bölgesinin bir çok şehri Nazi işgali altındaydı. Bölgedeki yerel direnişçiler raydan çıkardıkları treni yağmalamaya başlamış ve trendeki demir yolu işçilerini rehin almışlardı. Fakat, içlerinden Sushenya adlı işçiyi tanıdık olmasından dolayı serbest bırakmışlardı. Bir süre sonra 2 direnişçi, Sushenya'yıda yanlarına alarak ormanın derinliklerine götürürler. Çünkü, hainliğin sonu ölümdü. Fakat, ormanın derinliklerine doğru ilerlerken Nazi askerleri tarafından pusuya düşürülen yerel direnişçiler, orada çatışmaya girer. Direnişçilerden birisi ölür diğeri ise ağır yaralıdır. Sushenya'nın şimdi çok önemli bir karar vermesi gerekiyordu. Az önce kendisini infaz etmek için ormana getiren kişiyi, ya ölüme terk edecek yada onu da oradan alıp Nazi askerlerinin elinden kurtaracaktı. İyi Seyirler
1        Tarihi :30 Ocak 13:03 İzle

28 Gün Sonra Filmini Hemen İzle

İngiltere'de bir ensitüsünde bilimadamları bir ilaç yaparlar bu ilaç insanların öfkesini ortaya çıkarır daha önce insan üstünde kulanılmayan ilaç maymunlar üstünde denenmiştir ve bu ilaç başka ellere geçer ve insanalar öfkeli ve sürekli kavga ederler bunu durdurmak için bir gurup oluşturulur ve pan zehri yapmak için öfkeli insanlardan uzak bir yerde hazırlamaya çalışırlar.
0        Tarihi :21 Ekim 16:51 İzle