Hong Kong Filmleri

Efsane Dörtlü 2 – Si da ming bu 2

2013 Çin ve HongKong ortak yapımı olan Efsane Dörtlü 2 filminin konusu; Kuzey Song Hanedanı İmparator Huizong döneminde ülkede büyük bir sahte para sorunu yaşanmaktaydı. Bu sahtekarlığın önüne geçmek isteyen İmparator Huizong, cezai işler bölümünün sorumluluğunda olan 6. departmanı bu sorunu çözmesi için görevlendirir. Son derece titiz ve gizlilik içerisinde çalışan 6. Departman çalışanları Baş Komutan Liu önderliğinde bir gece yarısı ülke genelinde operasyon başlatacaklardır. Keyifli Seyirler
0        Tarihi :23 Kasım 11:48 İzle

Kanlı Hesaplaşma

Kız arkadaşını Tokyo'ya gönderdikten sonra aylarca haber alamayan Steelhead, kız arkadaşını merak eder ve peşinden Tokyo'ya gider. Buraya ulaştığında Çinli göçmenlerin sokak çeteleri tarafından köle gibi esir alındığını görür. Kız arkadaşını ilk önce bu kölelerin arasında arayan Steelhead, bir süre sonra kız arkadaşının Japon kimliği aldığını ve Eguchi isimli biriyle evlendiğini öğrenir. Bu olay karşısında büyük bir şok yaşayan Steelhead, bir tesadüf sonucu Eguchi'ye yardım etmiş ve dövüşte rakibini yenmesini sağlamıştı. Eguchi kendisine bu iyiliği yapan Steelhead'a dövüş kulüplerinden birini verecek ve onu en yakınına alacaktır.
0        Tarihi :27 Ağustos 16:42 İzle

Garo and the Wailing Dragon

Fantastik ve macera tadında ki filmleri seviyorsanız Garo and the Wailing Dragon filmini seyretmenizi tavsiye ediyoruz. Japonya yapımı olan bu filmde teknolojinin en iyi evrelerinden yararlanılmıştır. Kougra insanlık adına Kazari ile anlaşma masasına oturur. Kougra uzak bir bölgeye giderek kadere yön vermek ister. Fakat bu yolculuk sırasında kullandığı ejderhası ile bir çok maceraya atılır. Yolculuk bitmeden bir çok değerli eşyasını da kaybeder ve yolculuk oldukça zorlaşır. 2012 japon yapımı olan fantastik tarzda ki filmin yönetmeni ve senaristi Keita Amemiya'dır. 96 dakikalık filmin imdb'den aldığı puan ise 6.5'dir. Anna Aoi ve R.Fujita filmin baş rollerini paylaşmaktadırlar.
0        Tarihi :30 Temmuz 17:56 İzle

Sniper Full izle

Polis olan Ming ve Ching ikilisi başarılı birer keskin nişancılardı. Özel bir operasyon için bilgi toplayan ikili, uzakta pusuya yatmış ve operasyon yapılacak evi gözetlerken iki polis memurunun binaya yaklaştığını görür. Ching, polislerin içerideki gangsterler le baş edemeyeceğini bildiği için, olaya müdahale etmek ister. Fakat ortağı Ming, kendilerinin buraya sadece bilgi toplamak için geldiğini ve onlara yardım etmeyeceklerini söyler. Ching, Sniperin dürbünüyle polisleri izlerken, polislerin başının bir anda belaya girdiği görecek ve onları kurtarmak isterken, bir rehineyi öldürecekti. Rehineyi öldürmek suçundan hapse atılan Ching, çıktığında ilk iş olarak bu olaya sebebiyet veren ortağını öldürmek isteyecekti. Artık düşman olan iki eski ortak, hayatta kalmak için birbirlerini öldürmek zorundadırlar.
0        Tarihi :21 Haziran 16:25 İzle

Özel Kimlik

2013 HongKong yapımı olan Özel Kimlik filminin yönetmenliğini Clarence Fok Yiu-leung üstlendi. Aksiyon ve Polisiye türü olan filmin baş rolünden Ip Man filmi ile herkese kendini hayran bırakan Donnie Yen yer alıyor. Özel Kimlik Filminde; Sokakları tamamen mafyaların eline kaptıran emniyet güçleri, sokaklardaki faili meçhul cinayetlerin sorumlusunu bulabilmek ve psikopat mafya liderini yakalayabilmek için içeriye bir polis memurunu sızdıracak. Bir süre sonra polis memuru deşifre olunca içeride işler karışacaktı.
0        Tarihi :21 Haziran 14:03 İzle

Kirli İşler

Emniyet birimleri artık, yer altı dünyasındaki çetelere köstebek sızdırmak yerine aralarındaki köstebekleri bulmaya çalışıyorlardı. Organize suç örgütleri, bazı adamlarını yetiştirerek polis okullarına gönderiyor ve böylelikle içeriye adamlarını sokmuş oluyorlardı. Yer altı dünyasındaki suç çetelerinin içerisinde dolaşan memur Yan, meslek arkadaşı Mihg'in çete üyelerine bağlı olduğunu fark edince, ikili arasında hayatta kalmak adına önemli bir santranç oyunu başlayacaktı.
0        Tarihi :5 Haziran 13:50 İzle

Savaş Kralları İzle

Çin'i ele geçirmek isteyen dış birlikler güçlerini birleştirmiş ve burayı ele geçirebilmek içim tüm gücüyle saldıracaklardı. Bunu öğrenen 3 kardeş kral güçlerini birleştirerek düşmanlarına karşı savaşacak. 3 kardeş kralın savaş meydanında ülkeleri adına verdikleri büyük mücadeleyi izleyeceksiniz. Savaş filmi izlemek isteyenlerin büyük keyifle izleyeceği filmlerden olan Savaş Kralları filmini ücretsiz izleyebilirsiniz.
0        Tarihi :8 Mayıs 12:36 İzle

Suikastçiler Fedailere Karşı

Mançu Qing Hanedanı, halkını yoksulluğa mahkum ederken, kendisi bolluk ve bereket içinde yaşıyordu. Halk, sefaletten ve vergilerden bıkmış, hanedanlığı yıkıp devrim başlatmak için harekete geçmişti. Demokratik, özgürlükçü bir halk devrimi için diğer ülkelerden ve şehirlerden de insanlar bu topluluğa katılmıştı. Devrimi başlatmak ve halkı yönlendirmek için Dr. Sun Hong Kong'a gelir ve devrimi başlatır. Devrimin başlamasıyla birlikte Hong Kong sokakları Suikastçiler ve Fedailer arasında amansız bir savaşa sahne olur.
0        Tarihi :3 Mayıs 16:17 İzle

Savaşın Çiçekleri

1937 yılında gerçekleşen Japonya ve Çin arasındaki savaşta, Japon askerleri Çin'in başkenti olan Nanjing'i işgal ettiğinde 300.000 Çinliyi katletmişti. Bu savaş sırasında bir çok şehir bombalanmış ve yerle bir edilmişti. Düşen bomba sonucunda hayatını kaybeden papazın cenazesine yeni papaz katılmıştı. Cenazeye katılan yeni papaz manastır öğrencileri ve fahişeler arasında kalacak, yaşadığı bu ikilem sayesinde fedakarlığı ve onuru keşfedecekti. İyi Seyirler
0        Tarihi :2 Mayıs 12:03 İzle

General Yang’i Kurtarmak

2013 Hong Kong yapımı olan General Yang'i Kurtarmak filmi IMDB'den aldığı 10/8.2 gibi yüksek bir oyla tüm sinema sevenlerin dikkatini çekmeyi başardı. Korkusuz, Chucky'nin Gelini gibi filmlerinin yönetmenliğini üstlenen Ronny Yu bu filmde de kalitesini ve ustalığını konuşturdu. General Yang'i Kurtarmak filminde; Kuzey Çin'in önemli komutanlarından General Yang, Khitan Ordusunun yaptığı saldırı sonrasında esir düşer. Son zamanlardaki saldırıları ve güçlenmesinin ardından herkes Khitan Ordusundan korkar olmuştu. Fakat, General Yang'in 7 çocuğu da her şeyi göze alarak babalarını kurtarmak için, Khitan Ordusuna karşı büyük bir savaş başlatırlar.
0        Tarihi :18 Nisan 12:01 İzle