İspanya filmleri

Sex Melekleri

Bruno Carla, güzel bir kız arkadaşı ve düzenli bir seks hayatı olmasına rağmen içindeki isteklere ve arzulara karşı koyamıyordu. İçindeki eş cinselliği herkesten sır gibi saklayan Carla'nın bu sırrı Rai ile tanışınca gün yüzüne çıkacaktı. Kendisiyle aynı duyguları paylaşan birini bulduğu için çok mutlu olan Carla, kız arkadaşına Rai, ile birlikteyken basılınca işler karışacaktı. Kız arkadaşı her ne kadar Carla'yı terk etse de, ondan kopamayacak ve onunla barışacaktı. Fakat, tek bir şartı vardı, o da Carla, Rai ile olan ilişkisini ondan uzak tutacaktı.
1        Tarihi :7 Haziran 14:05 İzle

Aşka Yükseliş – Tres Metros Sobre El Cielo

İspanya yapımı olan Aşka Yükseliş filminin yönetmenliğini Fernando González Molina üstlenmiştir. Sinema sevenler ve IMDB'den aldığı yüksek oylarla tüm dikkatleri üzerine çeken ve aşk filmi izlemek isteyenlerin ilk tercihi olan Aşka Yükseliş Filminin konusu; Genç ve güzel bir kız olan Maria Valverde varlıklı bir aileden geliyordu. Güzelliğinin yanı sıra mütevazi kişiliği ile herkesin sevgisini kazanan bu güzel kızın hayatı Mario Casas ile kesişecekti. Mario çok bencil ve isyankar bir erkekti. Sokaklarda doğup büyüdüğü için her türlü tehlikelere ve suçlara meilli bir tipti ve motor yarışlarına olan merakından dolayıda ölüme meydan okumaktaydı. Neredeyse imkansız olan ve hiç bir ortak noktaları olmayan bu ikilinin büyük aşkını izleyeceksiniz. Aşk filmi izlemek isteyenlerin büyük beğeni ile izleyeceği Aşka Yükseliş filmini sitemizden HD kalitesiyle izleyebilirsiniz.
6        Tarihi :20 Kasım 10:01 İzle

Kırışıklar – Türkçe Dublaj

Yetişkin Animasyon filmlerini izlemeyi seviyorsanız Arrugas Wrinkles filmi tamda size göre. Imdb puanı 7.5'den yüksek olan bu filmin yönetmeni ise Ignacio Ferreras'dır. Bir buçuk saatlik animasyon filminin konusu ise iki yaşlı dostun hikayeleridir. Miguel ve Emilio adında ki yaşlı 2 dost bakım evinde kalmaktadırlar. Alzheimer yani unutkanlık hastalığına yakalanan Emilio bakım evine yatırılır. Yaşlılar için huzur evi tarzında ki bu yerin en üst katına yerleştirilen Emilio ümitsiz vaka olarak bakılmaktayken Miguel ve diğer arkadaşları onu bu durumdan kurtarmak için bir çözüm yolu ararlar. Bu çözüm planı sıkıcı ve bunaltıcı bakım evinde biraz eğlenceye yol açacaktır. Çoğusu ölmek üzere olan yaşlı kişiler bu plan sayesinde hayata tekrar dönecekler ve hayatın zevkini tekrar tadacaklardır. Paco Roca çizgi kitabının animasyona dönüşmüş hali olan Arrugas 2011 ispanya yapımı filmi Türkçe altyazı olarak izleyebilirsiniz.
0        Tarihi :25 Temmuz 19:28 İzle

7. Kat – Türkçe Dublaj

Sebastian çocukları ile beraber yaşayan bir babadır. Sıradan bir sabah uyanıp kahvaltılarını yapan Luka ve Luna okula gitmek için hazırlanmışlardır. Fakat okul vaktine daha bir saat olduğu için oyun oynamak isterler. Lüks bir apartmanın 7.katında yaşayan baba ve çocukları merdivenden inme oyunu oynarlar. Sebastian asansörle Luka ve Luna ise merdivenle 7.kattan aşağı inecektir. Eğer kim daha hızlı inerse o kazanacaktır. Sebastian asansörle aşağı indiğinde çocuklarını bekler fakat gelemez. Apartman görevlisine kapıdan çıkıp çıkmadıklarını sorar fakat görevli dışarı çıkmadıklarını söyler. Sebastian saatlerce çocuklarını arar fakat bulamaz. Çocukların annesi tarafından kaçırıldığını düşünür ve deliye döner. Onların oyun oynadığını ve saklandığını düşünür fakat saatler geçtikçe telaş artar. Apartmanın her dairesinde oturan insanlar Sebastian için artık birer şüphelidir ve komşularını tek tek sorguya çekecektir. 2013 yapımı 7.kat filmini kesintisiz online izleyebilirsiniz.
0        Tarihi :14 Temmuz 14:52 İzle

Dünyanın Son Günleri

Esrarengiz bir şekilde ortaya çıkan salgın hastalık insanları hemen etkiler ve ölüme neden olur. İnsanlar artık sokağa çıkmaya korkarlar ve güvenli yerlere kendilerini kapatırlar. Panik içinde ölmeyi bekleyen insanlar ne yapacaklarını bilemezler. Barcelona'da hayatını sürdüren Marc çok sevdiği kız arkadaşı Julia'yı bulmak için dışarı çıkmaya kararlıdır. Julia uzun süredir kayıptır ve hiç haber alamaz. Her şeye rağmen ölmeyi göze alarak Julia'yı aramak isteyen Marc'ın başına bin bir türlü felaket gelmektedir. Yinede sevdiği kadını bulmaya kararlı olan Marc Kaos içinde ki Barcelona'yı karış karış aramaktadır. Dünyanın Son Günleri yaklaşırken Marc sevdiği kızı bulmak için yemin eder. Marc uzun süredir kayıp olan Julia’yı son bir kez görüp sarılmak için ölüme doğru ilerler. 2013 İspanya yapımı olan Macera tadında ki bilim kurgu filminin yapımcısı David Pastor'dür. 100 dakikalık bu gerilim dolu filmi Türkçe Dublaj seçeneği ile izleyebilirsiniz.
0        Tarihi :30 Haziran 14:07 İzle

Son Filmini İzle

Üniversiteden mezun olduktan sonra bir daha hiç görüşemeyen arkadaşlar, hafta sonu tatillerini şehrin dışındaki dağ kulübesinde geçirmek isterler. Kulübeye gelen gençler, hasret gidermeye başladıklarında, talihsiz bir olay yaşanacak ve gençler yardım almak için yola koyulacaklardı. Yardım için yola koyulan gençler, gecenin karanlığında birbirlerinin izini kaybedecek ve gençler için ormanın derinliklerinde korku dolu anlar başlayacaktı.
1        Tarihi :20 Haziran 18:03 İzle

Zip Zap ve Büyük Gizem

Zip Zap ve Büyük Gizem Filminde; Yaptıkları yaramazlıklarla evin altını üstüne getiren ikizler Zip ve Zap aldıkları cezayla yaz tatillerini Falconetti isimli tek gözü olmayan bir adamın yönettiği yaz okulunda geçireceklerdi. Bu okulda eğlenmek oyun oynamak gibi her şey yasaktı. Bu acımasız kuralların olduğu okulda yaramazlar yine rahat durmayacak ve kurdukları Marble isimli direniş çetesiyle büyük bir maceraya atılacaklardı.
0        Tarihi :27 Mayıs 11:12 İzle

Akrebin Aşkı

Akrebin Aşkı Filminde; Julián, neo-nazi çetesinin lideri Solis'le tanışınca oda çeteye üye olur. Yıllarca aile desteğinden ve sevgisinden mahrum kalan Julian, kendisini şiddet ortamına atarak bir çıkış yolu aramaktaydı. Bu hayatta Luis'ten başka değer verdiği kimse olmayan Julian, boş vakitlerinde kasabadaki Carlomonte isimli boks hocasından ders almaktaydı. İçindeki şiddeti bu şekilde dışarıya vurmak isteyen Julian'ın hayatı Alyssa isimli genç bir kızla tanışmasıyla yola girse de, iki aşık genç için bu hayat gittikçe zorlaşacaktı.
0        Tarihi :10 Mayıs 13:07 İzle

Pan’ın Labirenti

Ofelia, İspanya’da olan faşist iktidarın tüm vahşetinin gölgesinde tek başına olan bir kız çocuğudur. Bir kız çocuğu olan Ofelia, sadist eğilimleri olan babasının çevresinde olan kişilere yapmakta olduğu tüm eziyetleri şahsen gözetlemektedir. Bu tek başına olan küçük kız çocuğunun gerçeklikten kaçabileceği tek yer ise kendi hayal gücü olmaktadır. Ofelia, hayat içerisinde gerçekten bulamadığı huzuru, arz etmekte olduğu hayallerini aramaya başlayacaktır. Bu sırada vahşet ise tüm sertliği ile Ofelia’nın etrafında vuku bulmaya devam edecektir.
0        Tarihi :17 Nisan 22:14 İzle

Karanlıkta Dans

10 yaşındaki oğlu Gene ile birlikte Çek göçmeni olarak bir karavan içerisinde yaşayan Selma Jezkova, bir fabrika içerisinde çalışmaktadır ve vücudunda olan kalıtsal hastalığı neden ile görme yetisini yavaş, yavaş kaybetmektedir. Hayalinde olan en büyük amacı ise gerekli parayı biriktirip oğlunu ameliyat ettirerek aynı akibete uğramasına engel olmaktadır. Ayrıca her akşam neredeyse arkadaşı Kathy ile The Sound of Music müzikalinin amatör bir sahnelemesi için prova yapmaktadırlar. Yalnız olaylar onun istediği gibi yürümez, komşusu ve ev sahibi olan polis memuru Bill, Selma’nın biriktirmekte olduğu parasını çalınca bir yandan da onu öldürmek mecburiyetinde kalır ve hapishanenin yoluna doğru ilerler. Bu sonu idama kadar uzanabilecek trajik bir yoldur.
0        Tarihi :12 Nisan 12:49 İzle