İtalya Filmleri

Dönüşüm – Ne Te Retourne Pas

Dönüşüm Filminin konusu; Başarılı bir yazar olan Jeanne, tesadüfen bulduğu bir fotoğrafın peşinden İtalya'ya kadar gider. Buraya kadar gelen Jeanne, bu kadını bulmadan ve görmeden geri dönmeye niyetli değildir. Peşine düştüğü kadını bir süre arayan Jeanne, daha sonraları kendisinde farklılıklar hissedecek ve gün geçtikçe o kadına benzemeye başlayacaktır. Keyifli Seyirler
0        Tarihi :15 Eylül 14:54 İzle

Düşler, Tutkular ve Suçlar

Düşler, Tutkular ve Suçlar Filminin konusu; 1968 yılında Fransa, politik bir çalkantı içerisindedir. Anne ve babalarının tatile çıkmasıyla birlikte evde yalnız kalan Isabelle ve erkek kardeşi üniversiteden arkadaşları olan Matthew'u evlerine davet ederler. Aylarca aynı evde kalacak olan 3 üniversiteli genç, sınırları zorlayacak ve cinselliklerini test etmeye başlayacaklardır. Cinsellikle ilgili tüm kuralları Isabelle, belirliyordu. 3 genç, sınırları aşacak ve birbirlerine karşı kurdukları akıl oyunlarıyla hayatlarında merak ettiği neler varsa ortaya çıkaracaklardır.
1        Tarihi :12 Eylül 11:31 İzle

Yeraltı Peygamberi

2009 Fransa ve İtalya ortak yapımı olan Yeraltı Peygamberi filmi bugüne kadar gelmiş geçmiş en iyi hapishane filmi olarak görülüyor. Tüm sinema sevenler tarafından tam not alan filmde; Daha çocuk yaşta tutuklanan ve hapishaneye gönderilen Malik Djabena, hapishanedeki mahkumların suçlarına ve fiziklerine göre oldukça zayıftı. 19. yaşına geldiğinde hapishanenin belli bir kesimlerinde yavaş yavaş söz sahibi olan Malik Djabena, ilerleyen zamanlarda hapishanenin mafya babası olacaktır. İyi Seyirler
2        Tarihi :28 Ağustos 12:44 İzle

The Butterfly Room – Kelebek Odası

Çok sevdiği kızından ayrı olan Ann, çok güzel bir konforlu apartman içerisinde bulunan bir dairede hayat sürdürmektedir. Kelebeklere karşı olan büyük sevgisi sebebi üzerine sayısı çok olan koleksiyona sahiptir. Bütün elinde olan kelebeklerini özel, ayrı bir oda içerisinde beslemektedir. Ann, bir yandan ise sorumsuz olarak bildiği komşunun ihtimal etmiş olduğu küçük kızı Julie'ye ilgi göstermeye başlar. Julie ise kapısı sürekli olarak kapalı olan sırlı odaya karşı büyük bir ilgi duymaktadır. Yalnız bu karanlık oda ise kendi gibi akıl almaz derecede tehlikeli ve karanlık bir sırrı dikkatli bir şekilde saklamaktadır. 2012 gerilim filmi olan kelebek odası imdb’den 6 puan almıştır.
0        Tarihi :31 Temmuz 14:51 İzle

Gomorra – Türkçe Dublaj

Gomorra en iyi mafya filmlerinin arasında yer alırken, Napolili' ye benzeyen bir örgüt olan Camarro ile başa çıkabilecek kadar cesur olan ülkesi İtalya' da bir gönüllü seçilen Roberto Saviano' nun kitabından düzenlenmiştir. Gamorra, kötü ve sıkıntılı evrenin, milyonlarca ölümün, bilinmeyen sayıda suç işleyenler Camorra için çalışan beş adamı aynı yola çıkaran bir dehşetin öyküsü. Kandıran ve etkileyici biçiminde çekimi yapılan Gamorra, acımasız örgütler hariç İtalya' da, uyuşturucu ve çöpçülük gibi çeşitli işler haricinde siyaset ile finanslarda pislik içine gireceği gözüküyor. 2008 İtalya yapımı olan dram ve suç türlü filmi Matteo Garrone yönetmiştir.
0        Tarihi :28 Temmuz 21:46 İzle

Kemerlerinizi Bağlayın Türkçe Dublaj

Tanıdık bir Yönetmen olan Ferzan Özpetek 2014 sinema filmi olan Kemerlerinizi Bağlayın ile karşımıza çıkıyor. Tutku ve Aşk içeren bu filmi Kasia Smutniak ve Francesco Arca gibi ünlü oyuncular zenginleştiriyor. Kemerlerinizi Bağlayın filminin konusu Antonio ve Elena karakterlerinin Yasak Aşk'ını anlatıyor. Elena, Giorgio ile nişanlanıp iki yıl gibi bir zamandır birliktelik yaşamaktadır. Nişanlısı ile geçirdiği güzel zamanlar ve huzur dolu anlar ansızın başlayan Tutku ile karışık bir hal alacaktır. Tutku ile bağlandığı Antonio, Elena'nın çok yakın kız arkadaşının birlikte olduğu kişidir ve Elena'nın nişanlısı olan Giorgio'dan nefret eder. Günler böyle geçer ve aradan 10 yılı aşkın bir zaman geçmiştir. Geçen zamandan sonra Elena ve Antonio yasak aşklarını evliliğe dönüştürmüş ve iki çocuk sahibi olmuşlardır. Elena ve Antonio evlendikten sonra Fabio ile birlikte iş yapmaya başlarlar ve işler yolunda gider. Fakat ilerleyen zamanlar Elena ve Antonio'ya zorlu bir süreç sunacaktır. Sizlerde bu müthiş tutku ve aşk'ı Türkçe Dublaj olarak izlemenin tadını çıkarabilir ve film hakkındaki düşüncelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. İyi seyirler.
3        Tarihi :8 Temmuz 6:29 İzle

Bal Türkçe Dublaj izle

2013 İtalya yapımı olan Bal filminin senaryosunu ve yönetmenliğini Valeria Golino üstlendi. Filmin baş rollerinde Jasmine Trinca, Carlo Cecchi, Iaia Forte ve Libero De Rienzo yer aldı. Bal Filminin konusu; İçindeki bitmek bilmeyen sevgi ve yardım severliği yüzünden arkadaşları Irene'ya ''Bal'' lakabını takmıştı. İrene, ölüm döşeğinde olan yalnız insanlara yardıma gidiyor ve bu insanların son zamanlarını iyi geçirmesini sağlıyordu. İnsanlara acı çektirmeden son nefeslerini aldırmaya çalışan genç kızın hikayesini izleyeceksiniz.
0        Tarihi :30 Mayıs 12:29 İzle

Kızların Büyük Yüreği

2011 İtalya yapımı olan Kızların Büyük Yüreği filminin yönetmenliğini Pupi Avati üstlendi. Filmin baş rollerinde Cesare Cremonini, Micaela Ramazzotti ve Gianni Cavina yer aldı. Kızların Büyük Yüreği Filminde; Saygısı ve sevgisi ile tüm kasabayı kendine hayran bırakan Isabelle evlilik kararı alınca işler karışacaktı. Keyifli Seyirler
0        Tarihi :17 Mayıs 13:25 İzle

Pardon Seni Seviyorum

Alex, bir ilişkisi olmasına rağmen hala gerçek aşkı tatmamış ve mutsuz bir adamdı. Bir sabah işe giderken yapacağı bir kaza ona gerçek aşkı ve hayatın tüm güzelliklerini görmesini sağlayacaktı. Alex, kavşakta motosikleti ile giden Nikki'ye arkadan çarpmış ve bu kazanın sonucunda ikili birbirlerine aşık olmuştu. Bir kaza sonucu tanışan ve flört etmeye başlayan ikili için her şey yolunda gitse de, Alex eski sevgilisine dönecek ve daha mantıklı bir ilişki kurmaya karar verecekti. Nikki, bu terk edilişin ardından finallerine hazırlanıp Alex'in geri dönmesini bekleyecekti. İyi Seyirler
0        Tarihi :8 Mayıs 12:20 İzle

Dogville İzle

30’ların Amerika’da olan Rock dağlarında bulunan bir kasaba içerisindeyiz. Yakasını bırakmayan gangsterlerden halen kaçmakta olan güzeller güzeli Grace, bir kasaba içerisinde sızmak zorunda kalmaktadır. Kasaba içerisine sızan kadına acımakta olan kasaba halkı, ilk sıralarda iyi niyetleri ile kadına sahip çıkmaya devam ederler ve kendi aralarına alırlar. Yalnız kadının konumunun kendileri açısından da bir tehlike arz etmesiyle, aralarındaki ilişki farklı boyutlar elde etmeye başlayacaktır. Grace, kasaba içerisinde yaşamaya devam halkın bir diğer yanına kısa bir süre içerisinde görmeye başlar ve çaresizliği bir kurban konumu almasana sebep olur.
0        Tarihi :12 Nisan 12:55 İzle