Japonya filmleri

Ölüm Oyunu – Killers

Japonya ve Endonezya ortak yapımı olan Ölüm Oyunu filmi başarılı iki yönetmen Kimo Stamboel ve Timo Tjahjantotarafından çekilmiştir. Başrollerinde Mei Kurokawa, Oka Antara ve Kazuki Kitamura gibi yıldız oyuncular yer alıyor. Filmin konusu; Endonezyalı bir kameraman ve Japonyalı bir seri katil. İkisininde tek ortak noktaları bir oyun. Sosyal medya üzerinden tanışan ve birbirleriyle rekabet eden iki psikopat aynı zamanda bazı katliamlarda birbirlerine yardımda bulunuyordur. Son oyunları ise dünyayı sarsacak bir bomba olacaktır.
2        Tarihi :18 Eylül 13:11 İzle

Gun Woman 2014

Silah Kadın lakaplı güçlü ve güzel bir bayan Doktor'un eşinin psikopat ve cani bir katil tarafından katledilmesi sonucu intikam yemini eder. Japon Doktor ile beraber katili öldürme planı yaparlar. Gun Woman’ın suikast için hazırlanması gerekir, Japon Doktor onu bir eğitime sokar. Onu sadece dövüş olarak değil silah kullanımı ve acıya dayanıklılık eğitimlerine de sokar. Ayrıca bir takım ilaçlarda kullandırır. Uzun süren eğitimin ardından artık Gun Woman dünyaya gelmiş geçmiş en iyi Suikastçi kadına dönüşür. Gun Woman’ın yetenekleri herkesi şaşırtır. Aksiyon dolu Japon filmini fantastik film sevenlerin kaçırmaması gerekiyor. Tam bir katile dönüşen bu çekici ve güçlü Silah Kadın filminin yönetmenliğini ise Kurando Mitsutake yapıyor.
3        Tarihi :20 Ağustos 16:05 İzle

Aşkın İngilizcesi

Aşktan nasibini aldıktan sonra köşesine çekilen Nora Wilder, şu sıralar New York’ta lüks bir otelde çalışmaktaydı. Nora'nın Audrey, haricinde tüm arkadaşlar evlenmiş Audrey'de evlilik hazırlığı yapmaktaydı. Bunu gören annesi oğluna her fırsatta yalnız olduğunu ve biran önce evlenmesi gerektiğini hatırlatır. Bu baskılardan kurtulmak isteyen Nora, Julien isimli Fransız bir güzelle tanışacaktı. Julien'i elinden kaçırmak istemeyen ve eski hataları tekrarlamamak isteyen Nora, kendisini Paris'te kötü alışkanlıklarından kurtulmaya çalışırken bulur.
0        Tarihi :11 Haziran 10:16 İzle

İlk Aşkımı Sana Veriyorum

Doğduğu ilk günden beri kalbindeki hastalıkla mücadele eden ve sürekli hastanede tedavi gören Takuma Kakinouchi, burada kardiyoloji doktorunun kızı Mayu ile tanışacak ve ona aşık olacaktır. 8 yaşında tanışan ve 20 yaşına kadar görüşen ikilinin ilişkileri son zamanlarda kötüye gitmişti. Çünkü; Takuma'nın kalbinin artık son zamanlarıydı ve daha ne kadar dayanabilecekti, bilinmiyordu. İki genç büyüdükçe tüm gerçekleri görecek ve ölüme meydan okuyarak aralarında muhteşem bir aşk doğacaktır.
6        Tarihi :11 Haziran 9:53 İzle

Benim Babam, Benim Oğlum

İş hayatında önemli başarılara imza atarak ülkenin bir anda en zenginleri arasına giren bir iş adamı, para hırsıyla etrafındaki her şeyi ezip geçmişti. Para yüzünden en yakınlarından, hatta oğlundan bile kopan iş adamının bir anda çöküşünü ve gözünün açılışını izleyeceksiniz. Yıllarca kendi öz oğlunu bile unutan baba, aslında gerçek oğlunun hastanede karıştığını öğrenince her şeyi yeniden toparlamak isteyecekti. Keyifli Seyirler
1        Tarihi :19 Mayıs 11:41 İzle

Katilin Günlüğü

Katilin Günlüğü Filminde; Tatsuya Ichihashi, ülkenin en çok arananlar listesinin başında gelmekteydi. İşlediği cinayetler ve yaptığı olaylar yüzünden ülkenin tüm emniyet birimleri onu arıyordu. Geçirdiği bir çok cerrahi operasyondan sonra yüzünü değiştiren Tatsuya, cinayetlerine kaldığı yerden devam edecekti. İyi Seyirler
0        Tarihi :27 Nisan 16:30 İzle

Sessiz Tepe İzle

Rose Da Silva'nın küçük kızı Sharon, sürekli olarak uyur gezerliği ve psikolojik sorunlarından hiç bir zaman kurtulamamıştır. Şimdi ise annesi onu, rüyasında gördüğü Silent Hill'e götürür. Annesine sorunlarının çözümünün orada olduğunu söyler. Sharon'ın babası gitmeleri hakkındaki kararı olumlu yönde değildir fakat Rose kızını alır yola çıkar. Fakat oraya gitmek iyi bir düşünce değil ve kolay bir şey değildir. O bölgenin içine girmeye başladıkları zaman garip olaylara şahit olacaklar. Giderken kızını kaybeder ve kızını aramak için aramaya başladığında nasıl bir tehlikenin içinde olduğunun farkında bile değildir.
0        Tarihi :12 Nisan 12:40 İzle

İpek Yolu Çocukları İzle

İpek Yolu Çocukları Filminin konusu; 1937′de Japonya'nın Çin'i işgal etmesinin ardından ülkedeki savaş gerçekleri ve şiddetleri anlatılıyor. Çin'de işgali takip etmekle görevli bir gazeteci, burada bir den fazla katliamlara şahit olmuştu. Bunlardan en önemlisi de Nanjing katliamıydı. Son olarak 50 yetim çocuğun göz göre göre katledileceğini gören gazeteci, çocukları bu savaştan ve bu katliamdan kurtarabilmek için büyük bir maceranın içine atılır.
0        Tarihi :17 Ocak 11:02 İzle

Yedi Samuray Türkçe İzle

Haydutların köye sürekli saldırması, köylülerin canlarına ve mallarına kastetmesi köylünün artık canına tak etmişti. Usta Samurai Kambei’nin yanına gelen köylüler ondan köyü koruması için yardım isterler.Usta Samurai Kambei’nin hiçbir çıkarı olmamasına rağmen köylülerin bu isteğini kabul eder ve köyü korumak için kendisine altı samuray daha seçer. Koruyucu samurayları yetiştirdikten sonra köylüleride yavaş yavaş eğitmeye başlayan Usta Samurai Kambei haydutların korkulu rüyası haline gelir.
0        Tarihi :13 Aralık 16:40 İzle