Kanada filmleri

Dünyanın Durduğu Gün – The Day the Earth Stood Still

2008 yılında usta yönetmen Scott Derrickson tarafından hazırlanan Dünyanın Durduğu Gün (The Day The Earth Stood Still) filminin baş rollerinde Keanu Reeves ve Jennifer Connelly rol almıştır. Yetenekli oyunculara Robert Knepper, Jaden Smith ve Kathy Bates gibi isiler eşlik ederken filmin senaryosunu Edmund H. North ve David Scarpa ortak bir çalışma ile kaleme almıştır. Filmin konusu; Washington semalarında dolaşan bir ufo içerisinde robot doludur Dünya'ya barış getirmek için görevlendirilen Klaatu ve Gort, bunu bir şekilde insan ırkına anlatmadır. Ancak işleri bekledikleri kadar kolay olamayacaktır. Zira tüm barış konuşmalarına kesin bir kararla karşı olan Amerika hükumeti dost canlısı olan bu robotlardan bir kaçını araştırmak isteyecektir. Güvenliğin üst düzey olduğu bir laboratuvarda insan görünümlü erkek bir robotla uzun görüşmeler ve deneyler yapacak olan bili insanları Klaatu ve Gort'un tüm ısrarlarına rağmen onları imha etmek isteyecektir. Dost canlısı robotlar için kendi ırkları ile büyük bir savaşa girecek olan Klaatu ve Gort, bakalım bu savaşı kazanıp hedefelerine ulaşabilecekler mi? İyi Seyirler
1        Tarihi :27 Nisan 12:12 İzle

Ölüler Ülkesi

Yaşayan ölüler dünyayı esir almış ve dünyanın büyük bir bölümünü kontrol altına almışlardı. İnsanlar bu yaşayan ölü teröründen kendilerini kurtarabilmek için, terk edilmiş binalara ve kent dışındaki sığınaklara saklanarak hayatta kalma mücadelesi veriyordu. İnsanlar hayatta kalma mücadelesi verirken, bazı girişimciler ise bu ölü istilasını fırsata çevirip değerlendirmek istiyorlardı. Ölüler gün geçtikçe büyümeye ve çoğalmaya başlamıştı. İnsan neslinin tüketmekte kararlı olan bu ölüleri durdurabilmek için, dış ülkelerden paralı askerler getirilmişti. Keyifli Seyirler
14        Tarihi :24 Eylül 16:20 İzle

The Captive

Kızını çok seven baba işlerinin yoğunluğundan dolayı mesai saatleri dışında kızıyla vakit geçirebilmektedir. Çok sevdiği kızı Cassandra'nın kaçılması ile büyük şok yaşayan baba yıllardır kızının peşindeydi. Aradan 8 yıl geçtikten sonra babaya haber gelir ve kızını bulabilmek umuduyla yola çıkar. Küçük kız için polisler tekrardan seferber olacak. Soruşturmalara ve incelemelere devam edeceklerdir. Kimi zaman ise yer yer operasyonlarını sürdüreceklerdir. Bu sırada içine intikam hırsı bürünmüş olan baba, küçük kızını kaçıranları bulup iyi bir ders vermek ister. Uzun yılların geçmesine rağmen küçük kızını unutamayan baba, içindeki intikam hırsı çok daha kötü olacağı hareketlerinden belli olmaktadır. Bir yanda acılı baba diğer yanda ise polisler küçük kızın izini sürerler fakat önlerine çıkan büyük engellere göğüs gereceklerdir. Babanın kafasında kurduğu plan da kötü adamları hemen öldürmeyecektir. Polisleri ve kanunları bir kaç kere ezip geçen baba kızını bulabilecek mi?
0        Tarihi :20 Eylül 16:01 İzle

Gabrielle

Küçük yaşta ailesinden gelen genetik Williams adlı bir hastalığa yakalan genç kız Gabrielle, yaşıtlarına nazaran daha az gelişmiş ve zekası da daha geridedir. Bu hastalıkla savaşan birçok insan olduğunu bilen ve durumdan hiç rahatsız olmayan Gabrielle, kendi gibi bazı hastaların bulunduğu bir bakım evinde yaşamaktadır. Burada saflığı ve temizliği gören genç kız, aynı zamanda bakım evinin en yakışıklı çocuğu Martin İle büyük bir aşk yaşamaktadır. Bu aşk şimdilik duygusal bir bağlamda olsa da Gabrielle ve Martin çok yakın zamanda fiziksel bir aşk yaşamayı isteyecek ve bir çok sorunu beraberinde yaşayacaklardır. İyi Seyirler.
0        Tarihi :16 Eylül 14:58 İzle

Aşk Kurbanları

Son zamanlarda sıkıntılı günler geçiren Harry, aşığı ve karısı arasında artık bir seçim yapmak zorundadır. Kız arkadaşı Kay'i deliler gibi seven Harry, karısına boşanma haberini verip onu üzmek istemiyordur. Bir yandan sevgilisine kavuşmak bir yandan da eşini üzmek istemeyen Harry, karısı Pat’iyi öldürmeye karar verir. Aldığı bu ani kararı uygulamaya sokmak isteyen Harry, en yakın arkadaşının kız arkadaşı Kay'den hoşlandığını öğrenince işler karışacaktır.
0        Tarihi :5 Eylül 18:56 İzle

Taş Kağıt Makas

2013 Kanada yapımı olan Taş Kağıt Makas filminde; Yaşadığı problemlerden dolayı, yaşadığı yeri terk etmek isteyen 4 kişinin yolları aynı gece kesişecektir. Birbirlerini daha önce hiç görmemiş olan bu dört insan birbirlerine yardım etmek isteyecek ve daha sonra aralarında büyük bir bağ oluşacaktır. Aksiyon, Dram ve suç üçünün bir arada olduğu Taş Kağıt Makas filmini sitemizden HD kalitesiyle indirmeden izleyebilirsiniz.
0        Tarihi :5 Eylül 18:10 İzle

Büyük Hata – Chloe

Online Süper bir Full Film izlemek için bu filmi kaçırmayın. Catherine ve David çiftinin mutlu ve huzurlu bir evliliği vardır. Profesör ve doktor olan çiftin birbirlerine olan saygısı ve sadakati herkesin dikkatini çekmekteydi. Fakat, ikilinin arası David'in iş görüşmesi için yurt dışına çıkmasıyla büyük bir dönüm noktasına gelecektir. Eşinin sürpriz doğum günü partisini kaçırmasıyla, eşinin kendisine olan güvenini sarsacak ve eşi kocasının sadakatini test etmeye başlayacaktır. Bu işe ilk olarak Chloe isimli güzel bir eskortla tanışacak ve ondan kocasını ayartmasını isteyecektir. Bir deneme ile başlayan bu ilişki üçgeninde her şey sarpa saracak ve bu ilişki beklenmedik olaylara gebe kalacaktır.
0        Tarihi :2 Eylül 13:17 İzle

Maina İzle

Maina isimli genç kız cesur ve iyi kalplidir. Maina’nın babası hastadır ve Maina geçimini ormanda avcılık yaparak sağlamaktadır. Korkusuzca vahşi hayvanlara karşı savaşan Maina çevredeki erkekler tarafından elde edilmek istenir fakat Maina hiçbirini istemez. Maina ölmek üzere olan bir dostunun son isteğini yerine getirmek için yemin eder. Can dostunun 11 yaşında ki ufak çocuğunu bulmak için can dostuna son nefesinde söz veren Maina ilginç ve korku dolu bir serüvene atılır. Maina bu çocuğu bulmakta kararlıdır fakat karşısına çıkan engeller onun amacını zorlaştırır. Ormanda ki vahşi kurtlar Maina’nın çocuğu bulmasında ki serüveni karşısında en büyük düşmanlarıdır. Kayıp çocuk ise sıradan bir çocuk değildir. Çünkü bu çocuk bir büyücüdür. M.Poulette’nin yönetmenliğini yapmış olduğu Maina filmini Türkçe Dublaj seçeneği ile izleyebilirsiniz.
1        Tarihi :1 Temmuz 0:23 İzle

Sniper Full izle

Polis olan Ming ve Ching ikilisi başarılı birer keskin nişancılardı. Özel bir operasyon için bilgi toplayan ikili, uzakta pusuya yatmış ve operasyon yapılacak evi gözetlerken iki polis memurunun binaya yaklaştığını görür. Ching, polislerin içerideki gangsterler le baş edemeyeceğini bildiği için, olaya müdahale etmek ister. Fakat ortağı Ming, kendilerinin buraya sadece bilgi toplamak için geldiğini ve onlara yardım etmeyeceklerini söyler. Ching, Sniperin dürbünüyle polisleri izlerken, polislerin başının bir anda belaya girdiği görecek ve onları kurtarmak isterken, bir rehineyi öldürecekti. Rehineyi öldürmek suçundan hapse atılan Ching, çıktığında ilk iş olarak bu olaya sebebiyet veren ortağını öldürmek isteyecekti. Artık düşman olan iki eski ortak, hayatta kalmak için birbirlerini öldürmek zorundadırlar.
0        Tarihi :21 Haziran 16:25 İzle

Aşkın Çekimi

Adam, her ne kadar dünya da yaşasa da, sıra dışı güçlere sahip olan birisiydi. Sessiz ve sakin bir şekilde hayatını sürdürmeye çalışan Adam, dünyadan Eve isimli genç bir kızla tanışınca tüm yaşantısı alt üst olacaktı. Daha çocukken tanışan ikili, birbirlerini hiç unutmayacak ve bir gün Adam, Eve'i televizyonda görünce onu bulmak için yeniden dünyaya gelecekti. Keyifli Seyirler
0        Tarihi :19 Haziran 12:54 İzle