Meksika Filmleri

Yardım Eli – Pulling Strings

Mexico City’den Amerika’ya gitmek isteyen Alejadro vize almak için diplomatlığa gider. Kızı ile birlikte annesine gitmek isteyen ve kızını büyük Annesi ile tanıştırmak isteyen Alejadro bir müzisyendir. 200 üstünde konser vermiş olan ufak çaplı şarkıcı olan Alejadro diplomatlığa gittiğinde karşısına Rachel isimli sarışın bir bayan çıkar. Rachel, vize almak isteyen şarkıcıdan evinin bilgilerini ve banka kart bilgilerini ister. Fakat Alajadro da yasal bir belge ve banka kartı bulunmadığı için ona vize veremez. Şarkıcı olduğunu söylesede Rachel, Alejandro’ya vize vermez ve yollar. Fakat Rachel’ın başına kötü bir iş gelir ve tesadüfen Alejandro ile karşılaşır. Alejandro kendisine vize vermeyen Rachel’a yardım edecektir.
0        Tarihi :9 Temmuz 13:42 İzle

Leap Year – Aşka Yolculuk

Laura, yaşadığı sıkıntılardan dolayı bunalıma girmiş ve çok zor günler geçirmekteydi. Bu depresyondan çıkmaya ve hayatına yeni bir sayfa açmaya karar veren Laura, Arturo ile tanıştıktan sonra her şeyin düzeleceğini tahmin eder. Fakat, Oaxaca’daki geçmişi Laura'nın peşini bırakacak mıydı? Nymphomaniac filmi vizyona girmeden önce en çok izlenilen yasaklı filmlerden olan Leap Year Año Bisiesto filmini keyifli izleyeceksiniz.
0        Tarihi :30 Mayıs 16:21 İzle

Çocuk Büyütme Rehberi

Mutlu ve huzurlu bir yaşantısı olan Valentin'in bu hayatı eski sevgilisinin ondan olan çocuğunu getirip kapıya bırakmasıyla alt üst olacaktı. Bebekle tek başına kalan Valentin, zamanla ona alışacak ve ona hem annelik hemde babalık yapacaktı. Valentin'in kızı büyüdükçe sorumlulukları artacak ve Valentin kızının annesini bulmak için kızıyla birlikte Los Angeles'a gidecekti. Burada kızıyla kendisine küçük bir ev tutan Valentin, bir film şirketinde kendisini ispat ettirecek ve dublör olarak işe başlayacaktı. Valentin, burada daha güzel ve huzurlu bir hayat kurmuştu kızıyla, ara ara eski eşini arıyor onu bulmayı ümit ediyorken, kızının epeyce büyümesi ve annesinin yokluğunu hissetmesi üzerine tüm işini bırakıp ona annesini getirmek için elinden gelen her şeyi yapacaktı.
0        Tarihi :9 Mayıs 12:10 İzle

Babil Türkçe Dublaj İzle

Babil Filminin konusu; Yollara düşmekte olan bir karı koca, kulakları hiç duymayan, konuşamayan bir Japon genç kız ve ailesi, Meksika içinde yaşamına devam etmek isteyen bir çocuk bakıcısı ve Fas’ta yaşamakta olan çocuklar, babalarına ait olan tüfekle oynarken tüm bu birbirinden uzak insanların yaşam sebebini birbirine bağlamakta olan çocuklar, insana dair yanabilecek bir felaketin habercisiydiler. Başka kıtaların insanları ise bir silah ateşiyle birlikte umarsızca birbirlerine çok farklı bir şekilde bağlanacaklardır. İyi Seyirler
0        Tarihi :20 Nisan 11:44 İzle

Pan’ın Labirenti

Ofelia, İspanya’da olan faşist iktidarın tüm vahşetinin gölgesinde tek başına olan bir kız çocuğudur. Bir kız çocuğu olan Ofelia, sadist eğilimleri olan babasının çevresinde olan kişilere yapmakta olduğu tüm eziyetleri şahsen gözetlemektedir. Bu tek başına olan küçük kız çocuğunun gerçeklikten kaçabileceği tek yer ise kendi hayal gücü olmaktadır. Ofelia, hayat içerisinde gerçekten bulamadığı huzuru, arz etmekte olduğu hayallerini aramaya başlayacaktır. Bu sırada vahşet ise tüm sertliği ile Ofelia’nın etrafında vuku bulmaya devam edecektir.
0        Tarihi :17 Nisan 22:14 İzle

Motosiklet Günlüğü

Küba devrimcisi olan Ernesto Che Guevara, 1950 senesinde daha 23 yaşlarında iken motosikletiyle bir yolculuğa gider. En yakın arkadaşı olan Alberto Granado' yu yanında götürür ve ikisi tüm Güney Amerika'yı gezerler. Bu ikili mezun olmalarına kısa zaman kalmasına rağmen eğlence amaçlı Arjantin, Şili, Brezilya ve Peru gibi uzun bir yola çıkarlar. İlk başlarda akıllarındaki paralel hedefler ve güzel kızlar olan Ernesto ile Alberto, yolculuklarında yaşantıları başka bir yola sürüklenir.
0        Tarihi :12 Nisan 12:05 İzle

Heli Türkçe Dublaj İzle

Meksika'nın Guanjuato bölgesinde yaşayan insanlar, hayatlarını sürdürebilmek için iki farklı şekilde çalışmaktadırlar. Birincisi bölgedeki araba fabrikasında çalışmak, diğeri ise uyuşturucu çetesine dahil olmaktır. On iki yaşındaki Estela da umutsuzca hayatlarına devam etmekte olan bu ailelerden birinin kızıdır. Estela'nın hikayesinin dönüm noktaları ise uyuşturucu ticaretinde yer alan genç bir polis memuruna aşık olması ve babasının esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolmasıyla yaşanır. Estela daimi bir şiddet ortamının içine sürüklenir. Fahişeler, ahlak yoksunu memurlar ve uyuşturucu satıcıları arasındaki bu mücadelesinde masumiyetini kaybetmeye adım adım yaklaşır.
0        Tarihi :11 Mart 19:23 İzle

Noble Ailesi Filmi İzle

Herman Noble, 3 çocuğu ile birlikte yaşayan zengin bir iş adamıydı. Bugüne kadar çocuklarının harcamalarına ve hayatlarına karışmayan Noble, şans eseri eve gelen kredi kartı ekstrelerini görünce büyük bir şok yaşar. Çünkü, çocuklarının harcamaları normal insanın harcamalarından 5 kat daha fazlaydı. Artık eve bir çeki düzen vermek isteyen Noble, bu işe küçük oğlu Charlie'den başlamak ister. Fakat oğlu o gün öğretmeni ile yattığı için okuldan atılmıştı. Daha bu olayın şokunu üzerinden atamamışken, 40 yaşındaki kızının nişanlısının aslında bir jigolo olduğunu ve kızına jigolo hizmeti verirken tanıştıklarını öğrenir. Bu olaylar karşısında evde sıkı yönetim ilan eden Noble, ailesini düzeltmek için büyük bir mücadele içerisine girer.
0        Tarihi :30 Aralık 18:38 İzle

Beşinci Emir Ölüm İzle

Ülkedeki seri cinayetlerin ardı arkası kesilmiyordu. Halk sokağa çıkamıyor, pencerelerinden dışarı dahi bakmaya cesaret edemiyordu. Polisler son olarak sadece zanlının ismini ve son olarak öldürülen kurbanını bulmuştu. Katilin ismi Cross Killer'di. İnsanları böyle seri bir şekilde öldürüp arkasında tek bir iz bırakmayan bu Cross Killer'de kimdi ? Polisler ve dedektiflerin bu işi çözememesi halk tarafından büyük tepkiyle karşılanıyordu. Son olarak göreve eski bir dedektif olan Garcia, getirilmişti. Görev yaptığı dönemlerde dosyası kapanmış cinayetleri bile çözen ve elinden hiçbir zanlıyı kaçırmayan Garcia, bakalım bu sefer Cross Killer adlı katili yakalayabilecek mi ? İyi Seyirler
0        Tarihi :12 Kasım 11:17 İzle