Rusya Filmleri

Karanlık Saat

Dünyanın en önemli para akışının döndüğü Moskova’ya giden genç internet girişimcileri, burada hayallerindeki işi kurarak zengin olmanın planları içerisine düşerler. Bu sırada tatil için uçak seyahati yapan Natalie ve Anne uçakta oluşan ani arıza nedeniyle Moskova'ya inmek zorunda kalırlar. Oluşan arıza nedeniyle bir kaç gün Moskova'da kalacak olan gençler soluğu Rusya'nın en lüks mekanlarından olan Zvezda Gece Kulübünde alırlar. Gençler burada eğlenmeye başladıklarında, uzaylılar dünyayı ele geçirmek için saldıracak ve gece kulübünde herkes hayatta kalmak için mücadele verecekti.
0        Tarihi :14 Haziran 13:14 İzle

Silahlar Kızlar ve Kumar

Kızılderililerin yaşadığı bir kasabadaki kumarhanede poker oynanırken paha biçilemez bir eser çalınır. Eserin çalınmasıyla birlikte tüm kasaba halkı bu eseri bulmak için yollara düşer. Bu eseri bulma yolunda bir fahişe, şerif, ve bir öğrenci ayrı yoldan, bir suikastçı, modern kovboylar ve yerliler diğer yoldan aramaya koyulur. Eseri bulma yolunda bu kişilerin yolu kesişince işler karışır. İyi Seyirler
0        Tarihi :9 Mayıs 12:37 İzle

Gece Nöbeti

Gece Nöbeti Filminin konusu; Başlangıçtan bu zamana kadar Aydınlık ve Karanlık savaşları bir araya geliyor. Dünyada insanlar hariç diğer yani vampirler, kurt adamlar, büyücüler, kahinler ve diğer değişken yaratıklara diğer adı verilir. Savaşı kazanamayacağını düşünen Aydınlığın Lordu olan Gesser, Karanlığın generali ise Zavulon ile bir anlaşma yapar. Bu anlaşmada hiç kimse diğer kişinin kendi bölgesine geçmesi için ikna edilmeyecektir. Anlaşmayı bozmamaları için Karanlık yere gündüz, Aydınlık yere ise gece nöbet tutulacaktır. Bu şekilde güç dengelemesi olacak ama ne zaman ki Anton o kapının ziline basana kadar.
1        Tarihi :12 Nisan 12:29 İzle

Stalingrad İzle

Stalingrad filminin konusu; 1942 yılında Alman birlikleriyle Sovyet birlikleri arasında geçen savaş sırasında Alman birlikleri Volga nehrine kadar gelmiş ve burayı işgal etmişti. Alman birliklerinin saldırısı sonucunda geri çekilmek zorunda kalan Sovyet askerlerinden bir kaçı düşmanın bulunduğu nehrin yakınlarındaki bir evde saklanırlar. Sayıca az olmalarına rağmen, geri çekilmeyen ve saldırı anı için fırsat kollayan bu askerler orada güzel bir kızla tanışırlar. Alman askerleri bu kızında evini işgal etmişti. Genç kız Alman saldırılarından kaçamamış ve sınır hattında sıkışıp kalmıştı. Bu askerler genç kızı Alman askerlerinden korumak için her şeyi göze alırlar ve tarihin en kanlı savaşlarının birinin arkasında bir aşk hikayesi doğar. Savaş filmi izlemek isteyenlerin büyük keyifle izleyeceği Stalingrad filmini sitemizden HD kalitesiyle izleyebilirsiniz.
0        Tarihi :22 Mart 11:33 İzle

Sislerin İçinde

1942 yılındaki dünya savaşında batı bölgesinin bir çok şehri Nazi işgali altındaydı. Bölgedeki yerel direnişçiler raydan çıkardıkları treni yağmalamaya başlamış ve trendeki demir yolu işçilerini rehin almışlardı. Fakat, içlerinden Sushenya adlı işçiyi tanıdık olmasından dolayı serbest bırakmışlardı. Bir süre sonra 2 direnişçi, Sushenya'yıda yanlarına alarak ormanın derinliklerine götürürler. Çünkü, hainliğin sonu ölümdü. Fakat, ormanın derinliklerine doğru ilerlerken Nazi askerleri tarafından pusuya düşürülen yerel direnişçiler, orada çatışmaya girer. Direnişçilerden birisi ölür diğeri ise ağır yaralıdır. Sushenya'nın şimdi çok önemli bir karar vermesi gerekiyordu. Az önce kendisini infaz etmek için ormana getiren kişiyi, ya ölüme terk edecek yada onu da oradan alıp Nazi askerlerinin elinden kurtaracaktı. İyi Seyirler
1        Tarihi :30 Ocak 13:03 İzle