Türk Filmleri

Cem Yılmaz Fundamentals

Cem Yılmaz, seyircilerinin karşısına yine uzun yıllar unutamayacakları ve gülmekten kendilerini alamayacakları muhteşem bir sahne performansı ile çıkmayı vaat ediyor. Doğal yaşantısında ve çevremizde olup biten olayları kendi komedi anlayışına uygun olarak anlatan başarılı komedyen bir daha başka yerde izlenilmesi mümkün olmayacak bir gösteri sunuyor. Keyifli Seyirler
0        Tarihi :2 Haziran 12:03 İzle

Nefes Vatan Sağolsun

Dünya tarihinin en cesur ve en kahraman askeri olarak bilinen Türk askerinin fedakarlıklarını ve vatan sevgisini konu alan bu filmde; Irak sınırında yer alan Karabal Jandarma karakolu sürekli taciz ateşine maruz kalıyordu. Burada güvenliği sağlamak ve teröristlere geçit vermemek için gönderilen bir yüzbaşı emrindeki 40 askeriyle birlikte sınır ötesindeki teröristlere geçit vermeyecekti.
0        Tarihi :28 Mayıs 12:00 İzle

Berlin in Berlin

Dilber'le evlendikten sonra Almanya'ya ailesinin yanına yerleşen Mehmet, burada bir inşaat şirketinde usta başı olarak işe başlar. Öğle aralarında eşi Dilber ona sefer tasıyla yemek getirir. Şantiyeden sorumlu Alman Mühendis Thomas, Dilber'in güzelliğine hayran kalmış ve gizli gizli onun fotoğraflarını çekmekteydi. Bu fotoğrafları şantiyesindeki odasına asınca Mehmet bunu görecek ve Dilber şantiyeye geldiğinde onu dövmeye başlayacaktı. Thomas, onları ayırmak isterken Mehmet'le bir arbede yaşayacak ve Mehmet'in kafası bir demire girerek hayatını kaybedecekti. Bu ölümden dolayı kendini sorumlu tutan Thomas, aileden özür dilemek için evlerine gidecekti. Mehmet'in evine ulaştığında kardeşlerinden Mürtüz, onu öldürmek isteyecekti. Fakat, evin büyüğü olan nine Mürtüz'e töreleri hatırlatarak eve gelen tanrı misafirine bir şey yapılamayacağını hatırlatır. Mürtüz, Thomas'ı evde öldüremeyeceğini fark edince, dışarıda onu beklemeye başlar. Günlerce evin içinde mahsur kalan Thomas bir fırsatını bulup kaçacak ve ilerleyen zamanlarda Dilber'le arasında büyük bir aşk başlayacaktır.
0        Tarihi :14 Mayıs 11:49 İzle

Vücut Filmini İzle

Leyla ile İzzet erotik filmlerde rol alarak hayata tutunmaya çalışan iki aşık, Leyla zorda kaldığı zamanlar fahişelik bile yapıyordu. Birbirlerini sette gördüğü ilk andan beri aşık olan, fakat bunu birbirlerine açıklamayan ikilinin yolu İzzet'in Leyla'ya bir müşteri olarak gitmesiyle yeniden kesişecektir. Keyifli Seyirler
1        Tarihi :14 Mayıs 11:30 İzle

Selam Full izle

Zehra, Harun ve Adem öğretmen geride ailelerini, sevdiklerini ve hatıralarını bırakarak hayallerini gerçekleştirmek üzere yol çıkmışlardı. Gönüllerindeki eğitim aşkıyla 3 kıtaya dağılan öğretmenlerden, Harun hayallerinden ve aşkından vazgeçerek yoksulluğun ve savaşın hüküm sürdüğü Senegal’e gider. Zehra ise, Harun'a olan aşkını içine gömerek Afganistan'a doğru yola çıkar. Adem öğretmen ise daha hamile eşiyle vedalaşamadan Bosna Hersek’e gider. Bu filmde, 3 öğretmenin başından geçen olayları izleyeceksiniz.
0        Tarihi :7 Mayıs 15:59 İzle

40 Metrekare Almanya

Filmde, Almaya' da kırk metre karelik evde hayatını sürdüren bir Anadolu kadınının hikayesi anlatılıyor. Dursun, orta yaşlarda Almaya' da işçi olarak çalışmaktadır. Kendi köyünde yaptığı evlilik sonrasında, eşini alır Hamburg'a getirir. Dursun eşi olan Turna evden çıkması yasaktır ama köyünde yaptığı evliliğin ardından büyük hayaller ile geldiği Almanya'da bir apartman dairesine adete gömülmüştür. Sabahları kocası işe gittikten sonra 40 metrekarelik evini içinde yaşama çabası sürerken bir yandan da dışarıdaki insanlar ile ilişki kurmak ister.
0        Tarihi :12 Nisan 13:01 İzle

İki Dil Bir Bavul

Genç Türk öğretmenin, uzak bir Kürt köyündeki bir senesi. Türk öğretmen hayatı içerisinde yaşadığı halde Kürtçe dilini bilemez, çocuklar ise Türkçeyi bilemez. Öğretmen hayatında ilk defa gördüğü bu coğrafyada, bir senesini çocuklara Türkçe eğitimi vermekle geçirmektedir. Bir sene sonlarında ise çocuklar Türkçeyi tam olarak çözebilecekler mi? İki Dil Bir Bavul üniversitesinden daha yeni mezun olan ve uzak bir köy içerisinde atanmış olan Türk öğretmen bir senesini, onunla beraber okula başlayan ve Türkçeyi hiç bilemeyen çocuklarla yaşadıkları anlatmaktadır. Bir sene boyunca öğretmenin farklı bir topluluk ve kültür içerisindeki yalnızlığına, çocuklardaki değişime tanık oluruz. Bu zaman içerisinde ise çocuklar ve öğretmen birbirlerini geçen zamanla yavaş, yavaş tanımaya ve anlamaya başlayacaklardır.
0        Tarihi :12 Nisan 12:00 İzle

Almanya Acı Vatan

Almanya’da göçmen işçi olarak çalışmakta olan ve binlerce gurbetçi Türk vatandaşlarından birisi olan Güldane, oradaki tek derdi ise çok çalışıp ve para elde etmek isteyen genç bir kızdır. Güldane, kendi memleketine izin geldiğinde köylüsü Mahmut işsiz olduğundan dolayı ona para ve tarla karşılığında evlenme teklifi eder. Mahmut’un tek derdi ise Almanya’ya bir şekil içerisinde kapağı atmaktır.Formalite icabı teklifi kabul etmekte olan ve Mahmut’a Almanya’nın kapısını açmakta olan Güldane, tekrardan geri Almanya’ya döndüklerinde Mahmut’u terk eder. Tek başına kimsesiz bir şekilde ve yabancı dili de olmadan Almanya içerisinde yalnız kalan Mahmut, sokaklar içerisinde çaresiz bir şekilde dolaşarak bir serseriye döner. Çalışmakta olduğu fabrika içerisinde resmen robotlaşır. Aylak, aylak dolaşmakta olan Mahmut, Almanya polisleri tarafından yakalanarak karısını teslim edilir. İyi Seyirler
0        Tarihi :12 Nisan 11:39 İzle

Bakireler Diyarı İzle

Bakireler Diyarı filminin konusu; Lamberti, her istediği kadını elde edebilecek pis bir serseriydi. Bu zamana kadar düzgün bir yaşantısı olmayan Lamberti aylak aylak gezer ve yakışıklılığını kullanarak bazı zengin kadınları ayartıp parasını yerdi. Türlü türlü hileler ve numaralarla kadınları kandıran Lamberti, bir gün Rus bir kadına aşık olacak ve onu elde edebilmek için kılıktan kılığa girecekti. Fakat, bu zamana kadar kadınlar hep söyleyip onları kandırdığı için bu kadına aşkına inandırması biraz zor olacaktı.
0        Tarihi :7 Nisan 13:57 İzle

Sibel Kekilli Duvara Karşı Filmi

Sibel Kekilli Duvara Karşı Filmi Bilgilendirmesi; Dünyaca üne kavuşmuş Bir Türk bayanı Seksiliğin sınırlarını zorladı. Ve ilk kez bir Türk bayan oyuncu Avrupa da hatrı sayılır bir ödülün sahibi oldu. Filmde 40 lı yaşlardaki bir genç karakter umutları aşkları ve yeni cinsel dürtüleri ile arasında bir yolculuk sürüyor. Sibel Kekilli müthiş bir erotizm ruhuyla filme damgasını vuruyor. Geceyi ısıtmak için özel bir film iyi seyirler.
1        Tarihi :22 Aralık 1:34 İzle