Uyuyana Kadar İzle

AÇIKLAMA Usta yazar S.J. Watson'un Before I Go to Sleep isimli romanından esinlenerek Uyuyana Kadar (Before I Go to Sleep) filmini hazırlayan başarılı yönetmen Rowan Joffe, izleyiciyi büyülüyor. Baş rollerinde Nicole Kidman, Colin Firth ve Mark Strong gibi yıldız oyuncuların yer aldığı filmde; Genç, güzel ve zeki bir kadın olan Christine Lucas, he yaşadığı günü unutmaktadır. Yaşadığı hastalığın tüm hayatını mahvetmesinden dolayı çalışamayan ve özel hayatını tek geceden ibaret yaşayan genç kadın, bir gün etrafındaki insanların davranışlarını sorgulamaya ve yaşadıklarını hatırlayabildiği kadar gözden geçirmeye karar verir. Acımasız gerçeklerin altında yatan asıl gerçek bu sorgulamadan gün yüzüne çıkacaktır. Keyifli Seyirler.

 • Lütfen Bekleyin.. Reklamı Geç
  BİLGİLER

  Yönetmen :

  Oyuncular : , , , ,

  Kategori : 2014 Filmleri,Gerilim Filmleri

  İzlenme : 81614
  Eklenme Tarihi : 15 Ara 2014
  Google+'da Paylaş
 • YORUMLAR
  1. sna çapa

   At azı çevirenininden nefrt etim..!1-12 yaşındak çouklar gibi yapam edicem diye yapılan çeviriyi yayınlamanız da Türkçeye korkunç ir hakaret niteliğinde…Sizleri kınıyorum.

   • Filmci Filmkolik

    Eleştirinizi kabul ediyoruz. Sayın kullanıcımız Alt yazı çevirme olan filmlerde bu konuya daha fazla dikkat edeceğiz. isterseniz başka bir filme göz atın.