Vampir Filmleri

Vampir Akademisi İzle

En iyi Wampir Film izlemenin keyfini sitemizden yaşayın, film konu itibariyle Yarı insan yarı vampir olan 17 yaşındaki Rose Hathaway, bu yaşına kadar kendisini vampirlerden korumak ve onları yok etmek için eğitim almıştı. Ona göre vampirler iyi ve kötü olmak üzere ikiye ayrılır. Moroi'ler sadece bağışçı olmak isteyen insanlardan kan alıyor ve doğadaki dört elementten su, toprak, ateş, hava gibi elementlerden en az birini kontrol edebilme yeteneğine sahiptiler. Strigoi'ler ise, Moroi'ler'in insanlarla böyle iç içe yaşamasını cezalandırmak amacıyla onların kanıyla beslenen vampirlerdi. Rose'nin yakın arkadaşı Lisa'nın bir Moroi çıkmasının ardından Strigoi'ler onun peşinde düşerler. Rose yakın arkadaşını kurtarmak için Vampire Academy'sindeki arkadaşı Dimitri ile birlikte güçlerini birleştirip Strigoi'lere karşı büyük bir savaş başlatacaklardır.
0        Tarihi :24 Eylül 16:30 İzle

Paranormal Activity Tokyo Gecesi

2010 japonya yapımı olan Paranormal Activity: Tokyo Night filmini türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz. Filmin konusu ise diğer seriler ile çokta farklı değil. Japon yönetmen T.Nagae tarafından yazılan ve yönetilen filmde Katie isimli genç kıza yapışan üç harfliler ve kötü ruhlar genç kızı terk edip bu sefer Japon bir kadına musallat oluyor. Japonya'dan San Diego eyaletine öğrenci olarak gelen bu genç kadını bir türlü rahat bırakmayan kötü ruhlar kadını tamamen ele geçirmeye ve hükmetmeye çalışmaktadır. Kesin olarak neyin rahatsız ettiğini anlamak için ise Japon kadının yatağına gizli kamera koyularak uyurken ki görüntüleri çekiliyor. Böylece japon kızın uykusunda kimlerin ve nelerin rahatsız ettiğini öğrenmek istiyorlar. Genç kadın nelere uğradığından habersiz kötü ruhların onu terk etmesini beklemektedir. Gerilim ve aksiyonun doruklarda olduğu tokyo gecesi filmini donmadan izleyin.
1        Tarihi :9 Ağustos 17:04 İzle

Vampir Cehennemi – Stake Land

Zombi ve vampirler iş birliği yaparak dünyaya saldırmış ve dünyanın büyük bir bölümünü insanları yok ederek ele geçirmişti. Bu saldırılardan sonra herkes kıyametin kopmasını beklemekte ve hayatta kalmakla meşguldü. Bu saldırılardan hayatta kalmayı başaran genç Martin, acımasız ve yetenekli bir vampir avcısı olan Mister genç Martin'ide yanına alarak onu eğitmeye başlayacak ve çırağıyla birlikte dünyayı kurtarabilmek için vampirlere karşı büyük bir savaş başlatacaktı. Keyifli Seyirler
1        Tarihi :5 Ağustos 18:35 İzle

Vampirle Görüşme Türkçe Dublaj İzle

Vampirle Görüşme Filminin konusu; Korku edebiyatının önemli isimlerinden olan Anne Rice’ın romanı üzerine uyarlanan filmde ise şunlar yer alıyor. Yakışıklı ve karizmatik bir vampir olan Lestat ve onun boynunu ısırmakta olduğu vampir soylu Louis’in maceraları filmi konu alıyor. Henüz geçen zaman içerisinde bir türlü vampir olmaya alışamayan Louis, açlığını kan ile gidermek için her hangi bir insanı öldürememekteydi. Bu durumu kesin olarak çözmek için Lestat, küçük bir kızı daha boynundan ısırarak vampir yapar.
2        Tarihi :11 Nisan 15:39 İzle

Vampir Kız Kardeşler Türkçe İzle

Bindburg, kasabasına yerleşen bir ailenin iki kızları vardı. Aile dışarıdan bakılınca sıradan bir aile gibi görünse de aslında anne ve diğer iki kızı birer vampirdi. Yıllarca bu sırlarını kocasından ve en yakınından saklayan anne, Transilvanya'da yaşarken bu sırlarını komşularının fark ettiğini düşünür. Ve hemen oradan kaçıp buraya yerleşirler. Kızlar sıradan insanlar gibi hayatlarına devam ediyor. Fakat, gündüzleri gözlerine güneş gözlüğü takmak zorunda kalıyorlardı. Çünkü, insanlar onların sırrını çözerlerse, toplumda dışlanmak istemiyorlardı.
2        Tarihi :15 Aralık 16:33 İzle

Vampir Avcısı 2012 İzle

Abraham ailesiyle birlikte evini ve yurdunu terkedip kaçmaktadır. Çünkü, vampirler ülkenin dört bir tarafını işgal etmiş ve insanları yok etmekteydi. Fakat Abraham ve ailesi kaçtıkları yerde fazla saklanamayıp ailesi vampirlerin kurbanı olur. Abraham o gün vampirlerin soyunu kurutmak için ant içer. Ve bu saatten sonra büyük oynayıp bir şeyler yapması gerekmektedir. Girdiği seçimlerde Amerika'nın 11 Güney Eyaleti ile Washington'a başkan seçilir. Ve burada vampirlere karşı büyük bir mücadele başlatır ve 11 eyalette tek bir vampir bırakmaz. İnsanların vampirlerle hayat mücadelesini keyifle izleyeceksiniz.
3        Tarihi :16 Kasım 10:18 İzle

Laz Vampir

Kazıklı Voyvoda namı diğer Dracu'la esasında Fatih Sultan Mehmet'in kan kardeşidir.Fatih Sultan Mehmet Dracula'nın davranışlarından ve çevirdiği işlerden rahatsızlık duyduğun için kellesini kesmesi için baş cellat'a emir emir verir.Fakat Dracu'la o kadar tehlikelidir'ki idam edilirken kafasını kesen baş celladın kolunu ısırır.Dracula ile kellesini vuran Baş Cellat hayatını kaybeder.Aradan geçen uzun yıllar sonra bir film Yönetmeni İstanbul'da eskicileri dolaşır ve ilgisini çeken eşyaları satın alır.Film Yönetmeni şans eseri bir eskici'de Dracula'nın kellisinin gömüldüğü yerin haritasına denk gelir ve satın alır.Yönetmen Harita elinde Dracula'nın kellesini bulmak için arama taramalara başlar.Kahkaha Tufanı başlamıştır sizlerde gerçekten güleceğiniz bu filmi keyifle izleyebilirsiniz.
0        Tarihi :28 Ekim 20:09 İzle

Bir Vampir Hikayesi

İki Vampir Kadın İnsanlara Zar Vermemek İçin Direnirler Fazla Kalabalık Olmayan Bir Kasabaya Giderler ve Orada Hayata Yeniden Başlamak İçin Ellerinden Geleni Yaparlar İki Vampir Kadın Eleanor ve Frank Tanışırlar ve Aşık Olurlar ve Sırlarını Eleanor ve Frank Açıklarlar ve Kasabada Yayılmaya Başlar Vampir Kadınlar Hayat'da Kalabilmek İçin Oldürmek Zorunda Kalırlar. Bir Vampir Hikayesi Gösterim Tarihi 29 Kasım 2013
3        Tarihi :22 Ekim 18:49 İzle

Ucubeler Sirki Vampirin Çırağı Full İzle

İki Vampir Gurubu 200 Yıldır Barışı Genç Bir Vampir Bozar ve Savaşmaya Başlarlar ve bu Durum Şehirde Yaşayan İnsanlara Yansır ve Ünlü Vampir Avcısı Ortaya Çıkar.
0        Tarihi :19 Ekim 22:34 İzle