Vizyon Filmleri

Deadpool 2 izle

Filmin özeti; Birinci filmindeki gibi yine çılgınlıklarına devam eden Deadpool kendisinin dışındaki tüm süper kahramanları umursamadan kendi adaletini kendi sağlıyor aynı zamanda da marvelin yarattığı en komik ve en sıra dışı süper kahraman olmaya devam ediyor. İlk filmin sonunda hayatına aldığı kadın ve kendisinden daha çok sevdiği karsını bu seride tüm kötülüklerden korumaya yemin ediyor. Bir gün evinde oturup hayatına aldığı ve canından çok sevdiği karısı ile zaman geçirirken deadpoolun azılı düşmanları onun evinin basar ve karısının hamile olduğu haberini verip deadpoolu mutlu ettiği anda karısına bir kurşun atıp onun hayatını alacaktır. Deadpool bu sefer yalnız değildir geçmişten gelen bir adam onun karsını tekrar hayata döndürmesine yardım edecek ve kötülerle savaşmasında ona yardımcı olacaktır. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :6 Ocak 19:58 İzle

Kaçış Planı 2 Hades – Escape Plan 2 Hades filmi izle

Filmimizin konusu; Kaçış planı serisinin 2. Filmi olan bu güzel senaryolu filmde ilk serinin devamı anlatılıyor ve yeni oyuncular da kadroya dahil oluyor. Yönetmen koltuğunda Steven C. Miller oturduğu için izleyiciler güzel bir film beklerken beklentilerin altında bir film olduğundan dolayı çok beğenilmeyen filmler arasında yerini aldı ve ilk film ki gibi rekorlar kırmadan sessizce vizyondan aşağı doğru indi. Geçtiğimiz günlerde altyazılı olarak seyircilerle buluşan filmin Türkçe dublajı çıktı ve izleyiciler sonunda rahat etti. İlk de tüm hapishanelerden kaçmayı beceren bu sefer her şekilde korunmuş bir yerden kaçmaya çalışacaktır başarıcak mı bakalım. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :3 Ocak 19:44 İzle

Sisters Biraderler – The Sisters Brothers altyazılı hd izle

Filmin özeti; Sisters Kardeşler(Biraderler) filminin yöneten kişi başka film projelerinde de oldukça nam salmış bir yönetmen olan Jacques Audiard tarafından beyaz perdeye yansıtılmıştır. Macera kategorisinde, Komedi kategorisinde ve Western kategorisinde oldukça tutulan bu aksiyon dolu filmin konusu 1800’lü yılların ortalarında geçiyor. Sisters Biraderler insanları infaz etmek için paraya köle olan iki kardeşin hikayesidir. Bu iki kardeş bütün görevleri hakkını vererek ve arkalarında bir ipucu bile bırakmadan yerine getiriyorlardır. Ta ki son ve en büyük görevlerine kadar. Planları bu görevi de tamamlayıp , yaptıkları işin karşılığını alarak o bulundukları kasabayı terk etmektir ve arkalarına bir daha bakmayı bırak dönmemektir. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :21 Aralık 18:52 İzle

Örümcek Adam Örümcek Evreninde – SpiderMan Into the Spider Verse filmini izle

Filmimizin konusu; Miles isimli genç çocuk hayatında hep heyecan dolu eğlenceli gününü geçirmeye çalışan bir ufaklıktı. Brooklyn’de aile ile yaşamaya devam ederken hayatında hep maceraları severek yaşayan oldukça keyifli bir hayatı bulunan Annesinin iş hayatı oldukça yoğun geçerken, babasıda vatanı için onurlu ve şerefli bir şekilde işini icra etmeye çalışan bir polis memuruydu. Babasının iş hayatındaki ve annesinin yoğunluğu nedeniyle okula yatılı olarak verilmek istenen Miles kendi üzerinde ruhsal ve bedensel farklılıklar hissettiğini ailesine söylemiştir. Aileside yakınlarında bulunan mustasyon okuluna vermeye karar verdiler. Mutasyon okulunda 1.likle mücadele ederken aniden bir örümceğin onu ısırması tüm hayatını değiştirecek bir hikayesi başlamış oldu. Örümcek adam serisini tek part ve kesintisiz web sitemizde izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :16 Aralık 21:27 İzle

Siyah Nehir – Black Tide – Fleuve noir izle

Filmin konusu; Polisiye filmleri izlemek isteyenler lütfen takipte kalın. Filmde Dany isimli bir çocuğun okul çıkışında aniden ortadan kaybolmasıyla ortalık karışacaktır. Dany’in okuldan kaybolmasına ilişkin kimsenin konudan haberi olmaması enteresan bir olaya sürüklenecektir. Dany’in yokluğunu fark eden öğretmeni acil olarak öncelikle aile bireylerine ve sonrasında polislere bilgi vererek çocuğun hızlı bir şekilde kaybolduğu yerde bulunması için yardım edecektir. Tüm bildiklerini anlatan öğretmen kendi üzerine düşen sorumluluğu yerine getirdiğini düşünmektedir. Polis gelen ihbarı değerlendirecektir. Son günlerde yaşadığı hayattan sıkılan polis memuru bir çocuğun hayatı söz konusu olduğu için işine dört elle sarılacak ve kaybolan çocuğu bulmak için seferber olacaktır. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :14 Aralık 23:50 İzle

Godzilla 2 Canavarlar Kralı filmi izlemek için takipte kalın

Filmin konusu; Michael Dougherty’ın yönetmenliğini üstlendiği fantastik film sinema izlemeyi sevenler iddialı bir film olmuşa benziyor. Godzilla yeniden bir savaşın içinde kalacak ve kendisine günden güne eklediği yeni düşmanlarına karşı bir savunma yapacaktır. İnsanlığı hiçe sayarak aralarındaki anlaşmazlık yüzünden çıkan savaşta güçlüler güçsüzleri ezmeye başlayacak. Kripto zooloji ekibi güçlü yaratıklarla güç savaşına girerler. Gozdilla tek başına Mothra ve Rodan ile amansız bir savaş mücadelesi verirken, sorun insanlığa sıçrayacak ve arada ezilip gitmemek için onlara karşı dünyayı korumak için seferber olacaklardır. İnsanların Güçlü yaratıklara karşı mücadelesini gösteren bu filmde iyi seyirler.
0        Tarihi :11 Aralık 19:20 İzle

Görünüş – The Appearance full izle

Filmin konusu; The Appearance filmini full izlemek istiyorsanız takipte kalın. Mateho küçük yaşlarda meraklı olduğu adalet düzenini kendisinin değiştirebileceğine inanarak yaşamıştır. Tüm hayatı boyunca her zaman adaletli davranıp insanları buna teşvik etmeye söz vermiştir. Günün birinde hayallerine yaklaşarak engizisyon mahkemesine üye olur. Mahkemede söz imtiyaz sahibi olan Mateho hayatını sürdürürken birden manastırdan yazılı bir mektup gelmiştir. Bu mektup içerisinde yer alan bir kadının eğer adaletli yargılanmazsa diri diri yakılarak infaz edilebileceği yer alır. Mateho doğruca manastıra giderek olaya el koymaya karar verir. Gittiğinde ise bir ceset görür ve bu cesedin katil zanlısının genç bir bayan olduğunu öğrenir. Genç bayan cadılık la ilgili hakkında suç duyuruları bulunan birisidir. Mateho acil olarak işe koyulur bu cinayeti ve genç bayanın üzerinde ki sırrı çözmek için apar topar işe koyulur.
0        Tarihi :11 Aralık 19:18 İzle

Ölümcül Makineler – Mortal Engines sinema izle

Film konusu; Ünlü yönetmen Peter Jackson yine insanları hayretler içerisinde bırakacak bir film vizyona sunmuştur. Ölümcül makineler filmi seyret pişman olmayacaksın. Filmde insanların diğer çağlarla arasındaki farklılıktan oluşan kaygı düşünceleri insanları sürekli olarak farklı bir hayat algısı yaratmaya başlamıştı. Dünyada bulunan tüm canlı cansız her nesne, varlık büyük bir kötü dönem atlatmaktadır. Bu dönem içerisinde doğal afetler ve felaketler yer almaktadır. İnsanlar bu felaketlerden kurtulmak için sürekli gezebilen bir dünya yapısı kurmayı hedeflemektedir. Kendi yaşadıkları ülkelerini sürekli olarak istedikleri yerlere taşıyabilmeyi hayal eden insanların macerasına yolculuk yaptıran bu filmde sizlere keyifli seyirler diliyoruz.
0        Tarihi :11 Aralık 0:15 İzle

Şok ve Dehşet – Shock and Awe hd

Film konusu; Merak uyandıran bir film olarak insanlar yorumlasa da içerisinde macera ve aksiyon bulunduran bir filmdir. Sizde Şok ve dehşet türkçe dublaj izlemek istiyorsanız konusunu okumadan geçmeyin. Irak bölgesinde çıkan savaş dönemlerine ait bulgular üzerinde bir takım gazeteciler araştırma yapmaya başlar. Olay gittikçe derinleşmeye başlayınca gazeteciler bulguları bir kenera bırakıp içine girdikleri durumdan kendilerini çıkartmak isteyeceklerdir. Fakat artık çok geç olduğunu anladıklarında kendilerini ifade edebilecek bir yayın özgürlüğüne sahip olmadıklarını fark edeceklerdir. Yayınları artık kendi anlatımlarıyla insanların akıllarını kendi inandıklarına çekmek için yapacaklardır. Dram ve biyografi filminizi keyifle seyredin.
0        Tarihi :10 Aralık 22:50 İzle

Yenilmezler 4 Oyun Bitti – Avengers 4 End Game filmi full izle Fragman

Filmimizin konusu; Anthony Russo ve Joe Russo’nun yönetmenliğini yaptığı filmde yenilgi hikayesi yer almaktadır. Uzun yıllar aralarında amansız bir savaş olan Avengers 4 Annihilation’a bir yanlış yapacak ve bu yanlış sonucunda milyonlarca insanın ölümüne sebebiyet olacaktır. Ülkenin nüfusu gittikçe azalmaya başlayınca kendilerini sorumlu tuttukları işten çıkartmaya çalışacaklardır. Tony Stark bu olaya dahil olacak ve Thanosu yenmek için kendisini en hazır hissettiği anda çarpışma için karşılaşacaktır. Filmde aksiyon ve fantastik olayların bolca yer aldığını söyleyebiliriz. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :8 Aralık 2:59 İzle