Vizyon Filmleri

Yenilmezler 4 Son Oyun – Avengers 4 End Game

Yenilmezler 4 Son Oyun filmi 2019 yılının en iyi çekilmiş Bilim Kurgu Filmidir. Bu herkes tarafından kabul edilmiştir. Avengers 4 End Game yönetmenliğini Anthony Russo ve Joe Russo üstlenmiştir. 01 Mayıs 2019 tarihinde izleyicileriyle buluşan Avengers 4 End Game filmi sitemizde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak yayınlanmıştır. Dünya nufusunun yok olmasıyla birlikte işler iyice çıkmaza girecek ve kahramanlara görevler düşecektir. İnsanlar ölmeye başladığında Tony starka zaman taşını getiren doktor strange görmüş olduğu Thanosu yenebilme duygusunu yaşayabileceklermidir.
0        Tarihi :18 Mayıs 17:25 İzle

Serenity hd izle

Serenity filmini indirmeden ve donmadan tek part olarak web sitemizde keyifle izleyin. Serenity filmi sizleri gerilimin doruk noktasına götürecek bir konuya sahiptir. Filmimizin konusu şu şekilde; Baker Dill bir adada kendisine ait bir balıkçı teknesi ile gelen misafir turistlere balık tutmayı öğretmek için turlar düzenleyen biridir. Geçimini sadece bu işten sağlayan Baker hayatını düzene sokmuş geçirdiği kötü olaylar sonrasında dim dik ayakta kalmayı başarmıştır. Karısıyla kötü giden evliliğini ondan uzakta bir yerde turlar düzenleyerek onu unutabileceğini düşünerek geçirmek istemişti. Başarılı olduğu bu konu çok fazla uzun sürmeden karısı tarafından bozulacaktır. Karısı Baker’i görmeye geldiğinde ona yeni kocası tarafından sürekli şiddete maruz kaldığını ve çocuğunun bundan çok kötü etkilendiğini söyleyince iş değişir ve Baker hayatını geride bırakarak çocuğu için eski karısı Karene yardım etmek isteyecektir. Karen’in yeni kocasını bir tekne turuna davet edecek ve geri dönüşü olmayan bir tekne turu olacaktır.
1        Tarihi :23 Şubat 3:38 İzle

Süpermenler Hükümdarlığı – Reign of the Supermen

2019 en iyi animasyon filmi olarak gösterilen Süpermenler Hükümdarlığı filmi bir kahramanlık gösterimi anlatmaktadır. Bir savaş sonrasında yaşanan trajedik olayların atlatılması üzerine şehir normale dönmüşken aniden ölen Süpermen’in karakterine bürünmüş bir çok süpermen şehirde görülmeye başlanmıştır. Ancak bu süpermenler tamamen gerçeğini yansıtmadığı gibi insanlarında duygularıyla alay ederek onları kandırmaktadır. Gerçek süpermen kıyamet savaşlarında ölmüştür. Bu süpermenler ise insanları manipüle ederek onların iyi niyetlerini kullanmaktadırlar. Lois bu sahte süpermenlerden hangisinin gerçek olarak dünyaya gönderildiğini öğrenmek için zorlu bir arayış içerisine girer. Gerçek süpermen kendisini sürekli saklarken sahte süpermenler de insanlara yönelik oyunlar oynamaktadır. Reign of the Supermen filmini türkçe dublaj kıssa bir süre sonra filmiizle.gen.tr adresinde bulabilirsiniz.
0        Tarihi :29 Ocak 13:40 İzle

Yalnız – Solo

Başarılı yönetmen Hugo Stuven Casasnovas Yalnız filminde tekrar karşımıza çıkmaktadır. İspanyada yapımı gerçekleşen dram filmimizin konusu sörfçü’nün hayatı konu alınmıştır. Romantik komedi türünü de andıran filmde kendi halinde yaşamını sürdüren bir sörfçünün kendi hayatını idame ettirdiği şehirde hobi olarak yaptığı sörfle zamanını geçirmektedir. Hayatı boyunca zorluklardan geçen genç adam geçmişte yaşadıklarını ancak sörf yaparak unutabildiği için kızgın ve sert dalgaların olduğu şehire bu yüzden yerleşmişti. Aniden herşeyi unuttuğunu düşünürken Sörf esnasında aklına yaşanmış olan kötü anılar gelecektir. Solo filmini indirmeden hd kalitede izleyebilirsiniz.
0        Tarihi :27 Ocak 0:48 İzle

Son Bir Gülüş – The Last Laugh

Greg Pritikin en iyi filmi Son bir gülüş olarak gösterilmektedir. Amerika birleşik devletlerinin yapmı filmi güldüren bir konu içermektedir. 2019 yılı içerisinde vizyona giren filmde; iki menejer’in zıt hayatlarını konu almıştır. Geçmiş yıllarda menejerlik yapan iki dost birlikte çalışmaya başlayalı uzun zaman olmuştu. Ancak birbirlerine olan bağlılıklarını zaman geçtikçe kaybedecek yerini bir takım anlaşmazlıklara bırakacaklardı. Bu anlaşmazlık işlerindeki birlikteliği ayıracak onları zıt dünyalara sevk edecekti. İki yakın arkadaş bir zaman sonra işlerini ayırarak birbirlerinden uzakta iş yapmaya karar verdiler. Fakat hayat onların istediği gibi olmayacaktı. Onların birbirlerinden kaçışı aynı huzur evinde son buldu. Yıllar sonra bir araya gelişleri onları tekrar bir dünya turuna çıkarmaya yetmişti.
0        Tarihi :27 Ocak 0:47 İzle

Don’t Go

Don’t Go filmini gizem film türleri seven kişilerin izlemesini tavsiye ederiz. David Gleeson’un yapımı olan bu filmde bir babanın zorlu hayat hikayesi konu alınmıştır. Kızının trajedik bir trafik kazası geçirmesi nedeniyle gerçekleşen ölümü onu derinden sarsmıştı. Kızının hayalleri sürekli olarak gözünün önünde canlanıyor onu kızını daha çok özlemle her gün içinde büyümesini sağlıyordu. Kızını çok sevdiği için onda farklı bir bağ oluşturan bu olay gece artık rüyalarına girerek onu daha çok rahatsız etmeye başlayacaktır. Yastığa kafasını koyar koymaz kızının aniden rüyasına girip ölü olmasına rağman dirildiğini görecektir. Bu dirilişin ardında gerçeklik payının olup olmadığı merak konusunu aydınlanmak için baba kendisi ile amansız bir mücadele verecektir. Kızı için tüm fedakarlığı yapmaya hazır olan babanın hikayesinde iyi seyirler.
0        Tarihi :25 Ocak 8:31 İzle

Deadpool 2 izle

Filmin özeti; Birinci filmindeki gibi yine çılgınlıklarına devam eden Deadpool kendisinin dışındaki tüm süper kahramanları umursamadan kendi adaletini kendi sağlıyor aynı zamanda da marvelin yarattığı en komik ve en sıra dışı süper kahraman olmaya devam ediyor. İlk filmin sonunda hayatına aldığı kadın ve kendisinden daha çok sevdiği karsını bu seride tüm kötülüklerden korumaya yemin ediyor. Bir gün evinde oturup hayatına aldığı ve canından çok sevdiği karısı ile zaman geçirirken deadpoolun azılı düşmanları onun evinin basar ve karısının hamile olduğu haberini verip deadpoolu mutlu ettiği anda karısına bir kurşun atıp onun hayatını alacaktır. Deadpool bu sefer yalnız değildir geçmişten gelen bir adam onun karsını tekrar hayata döndürmesine yardım edecek ve kötülerle savaşmasında ona yardımcı olacaktır. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :6 Ocak 19:58 İzle

Kaçış Planı 2 Hades – Escape Plan 2 Hades filmi izle

Filmimizin konusu; Kaçış planı serisinin 2. Filmi olan bu güzel senaryolu filmde ilk serinin devamı anlatılıyor ve yeni oyuncular da kadroya dahil oluyor. Yönetmen koltuğunda Steven C. Miller oturduğu için izleyiciler güzel bir film beklerken beklentilerin altında bir film olduğundan dolayı çok beğenilmeyen filmler arasında yerini aldı ve ilk film ki gibi rekorlar kırmadan sessizce vizyondan aşağı doğru indi. Geçtiğimiz günlerde altyazılı olarak seyircilerle buluşan filmin Türkçe dublajı çıktı ve izleyiciler sonunda rahat etti. İlk de tüm hapishanelerden kaçmayı beceren bu sefer her şekilde korunmuş bir yerden kaçmaya çalışacaktır başarıcak mı bakalım. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :3 Ocak 19:44 İzle

Sisters Biraderler – The Sisters Brothers altyazılı hd izle

Filmin özeti; Sisters Kardeşler(Biraderler) filminin yöneten kişi başka film projelerinde de oldukça nam salmış bir yönetmen olan Jacques Audiard tarafından beyaz perdeye yansıtılmıştır. Macera kategorisinde, Komedi kategorisinde ve Western kategorisinde oldukça tutulan bu aksiyon dolu filmin konusu 1800’lü yılların ortalarında geçiyor. Sisters Biraderler insanları infaz etmek için paraya köle olan iki kardeşin hikayesidir. Bu iki kardeş bütün görevleri hakkını vererek ve arkalarında bir ipucu bile bırakmadan yerine getiriyorlardır. Ta ki son ve en büyük görevlerine kadar. Planları bu görevi de tamamlayıp , yaptıkları işin karşılığını alarak o bulundukları kasabayı terk etmektir ve arkalarına bir daha bakmayı bırak dönmemektir. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :21 Aralık 18:52 İzle

Örümcek Adam Örümcek Evreninde – SpiderMan Into the Spider Verse filmini izle

Filmimizin konusu; Miles isimli genç çocuk hayatında hep heyecan dolu eğlenceli gününü geçirmeye çalışan bir ufaklıktı. Brooklyn’de aile ile yaşamaya devam ederken hayatında hep maceraları severek yaşayan oldukça keyifli bir hayatı bulunan Annesinin iş hayatı oldukça yoğun geçerken, babasıda vatanı için onurlu ve şerefli bir şekilde işini icra etmeye çalışan bir polis memuruydu. Babasının iş hayatındaki ve annesinin yoğunluğu nedeniyle okula yatılı olarak verilmek istenen Miles kendi üzerinde ruhsal ve bedensel farklılıklar hissettiğini ailesine söylemiştir. Aileside yakınlarında bulunan mustasyon okuluna vermeye karar verdiler. Mutasyon okulunda 1.likle mücadele ederken aniden bir örümceğin onu ısırması tüm hayatını değiştirecek bir hikayesi başlamış oldu. Örümcek adam serisini tek part ve kesintisiz web sitemizde izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :16 Aralık 21:27 İzle