Western

Hidalgo

Hidalgo 2004 yılında vizyona girmiş hala isminden söz ettiren western kategorisindeki etkili filmler arasındadır. Joe Johnston’un yönetmenliğini üstlendiği film konusu; yaşamak için öldür düşüncesinin yer aldığı büyük çetelerin birleştiği bir yarışı konu almaktadır. Filmde aksiyon ve macera sahnelerine yer verilmiştir. Tüm sürücülerin toplanarak aralarında yarış düzenlemesi Hidalgo’ya gün doğurmuştur. Hidalgo’da yarışa katılacak ve yaşamak için tüm hünerlerini bu yarışta sergilemesi gerekecektir. Zengin arap iş adamları ve şeyhlerin de bulunduğu yarışta büyük paralar dönmektedir.
0        Tarihi :22 Mayıs 1:01 İzle

Cehennemin Batısı – West of Hell

Cehennemin Batısı filmimiz Western türündedir. Türkçe alt yazılı yayınlanan 2018 yapımı olan filmimizin konusu; 1872 yılında Georgia’da çıkan sivil halkın savaşından sonra 7 yıl geçmiş herşey yoluna girmiş diye düşünülürken aniden tuhaf olaylar bir bir arkasına gelmeye başlayarak insanları tedirgin etmiştir. Bir tren yolculuğu yapılması gerekiyor ve şehir değiştirilecektir. Bu trende birbirinden çok tehlikeli kiralık katiller ve olağan üstü güçlere sahip kişiler bulunmaktadır. Trende 3 kişi birbirleriyle hasım olduklarını öğrenince trende vahşet başlayacaktır. Birbirlerini öldürmeye çalışan katiller ve hayatta kalmaya çalışan sivillerin yaşam ve ölüm mücadelesi sizlerle.
0        Tarihi :18 Mayıs 17:40 İzle

Sicario

Filmimizin konusu: Uzak batı da bir ülke olan Meksika da suçlular fink atıyor ve kafalarına göre herşeyi yapıyorlardı. Bir suikast yapılması istenir ve Scario yani tetikçi bu görev için kendisini gösterir. Bu görevi bütün zorlukları ile başa çıkarken aynı zamanda bir anda işin içine uyuşturucu ticareti de girince her şey rayından çıkar ve olaylar büyür. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :10 Ocak 19:37 İzle

Sisters Biraderler – The Sisters Brothers altyazılı hd izle

Filmin özeti; Sisters Kardeşler(Biraderler) filminin yöneten kişi başka film projelerinde de oldukça nam salmış bir yönetmen olan Jacques Audiard tarafından beyaz perdeye yansıtılmıştır. Macera kategorisinde, Komedi kategorisinde ve Western kategorisinde oldukça tutulan bu aksiyon dolu filmin konusu 1800’lü yılların ortalarında geçiyor. Sisters Biraderler insanları infaz etmek için paraya köle olan iki kardeşin hikayesidir. Bu iki kardeş bütün görevleri hakkını vererek ve arkalarında bir ipucu bile bırakmadan yerine getiriyorlardır. Ta ki son ve en büyük görevlerine kadar. Planları bu görevi de tamamlayıp , yaptıkları işin karşılığını alarak o bulundukları kasabayı terk etmektir ve arkalarına bir daha bakmayı bırak dönmemektir. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :21 Aralık 18:52 İzle

Muhteşem Yedili – The Magnificent Seven

Ünlü yönetmen Akira Kurosawa'nın 1954 yılında izleyiciye sunduğu Yedi Samuray isimli filmi ile tanınan yapım 1960'da yeniden beyaz perdeye uyarlanmış ve 2016 yılında yine izleyici karşısına gelmiştir. Baş rollerinde Denzel Washington, Chris Pratt ve Ethan Hawke'nin filminin yönetmenliğini Antoine Fuqua'ya üstleniyor. Filmin konusu; Güney batının en değerli topraklarına sahip olan Rose Creek kenti bulundurduğu değerleri ile iş adamı Bartholomew Bogue'nin etkisi altında kalmıştır. Tüm insanları oldukça çalışkan ve sevecen iken Bartholomew Bogue'nin kente gelmesi ile tüm dengeler değişmiştir. Tüm topraklara bir anda hakim olan ve halkın elinden zorbalıkla geçim kaynaklarını alan genç adam çok yakında 7 kahramının hedefi olacaktır. Zira içlerinde katil, hırsız ve avcı suçluların bulunduğu 7 kişilik bir grup gizlenmek için Rose Creek kentini seçer. Burada kaldıkları süre boyunca Bartholomew'a karşı koyacak olan 7 kahraman, kenti korumak için güçlerini birleştirecektir. Keyifli seyirler.
0        Tarihi :4 Kasım 12:14 İzle

The Ridiculous 6

Batılı tarzı ile komedi, western türünde keyifli bir yapım olan The Ridiculous 6 filmi, 5 kardeşin yaşadığı trajikomik öyküyü anlatmaktadır. Adam Sandler, Taylor Lautner ve Rob Schneider gibi başarılı aktörlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı filmin yönetmenliğini Frank Coraci yapıyor. Filmde; Amerika'lıların bir soyguncu gibi büyüttüğü Tommy, anne ve babasının boşanmasının ardından dağılan 6 çocuktan yalnızca biridir. Hayatı sürekli sokaklarda ve başkaların evinde soygun yaparak geçen Tommy, kısa bir süre sonra hiç tanımadığı kardeşleri ile tanışacak ve kaybettikleri babalarını aramaya başlayacaklardır. Bundan sonra daha farklı bir yaşamı olacak olan Tommy, hayatında tatmadığı duyguları tatmaya başlayacak ve kardeşleri ile yeni maceralar yaşayacaktır.
0        Tarihi :8 Ekim 12:37 İzle

Jane Got a Gun

Severek evlendiği eşinin uzun zaman sonra kötü işler yaptığını öğrenen Jane Hammond, genç ve güzel bir kadındır. 10 yıldır evli olduğu eşi ne yazık ki bir gün 8 yerinden kurşun yarası almış ve evin kapısına kadar zor dayanabilmiştir. Ölmemiş olması Jane için bir mucize iken eşinin milyonlarca borcu olduğunu öğrenen genç kadın, eski sevgilisi Dan'dan yardım ister. Öte yandan Dan, vahşi batının korkutucu adamlarından biridir. Jane'nin yardım çağrısını kabul edecek olan Dan, bu iyiliği karşısında genç kadından bazı küçük istekleri olacaktır. Keyifli ve bir o kadar eğlenceli bir aksiyon western filmi olan Jane Got a Gun yapımı başarılı yönetmen Gavin O'Connor tarafından üstlenilmiştir. Oyuncu kadrosunda Natalie Portman, Ewan McGregor ve Joel Edgerton gibi isimlerin yer aldığı filmi izlemenizi tavsiye ederiz.
1        Tarihi :23 Mart 15:58 İzle

The Hateful Eight

Western tarzı eski dönemlere ait bir kurguya sahip olan The Hateful 8 (The Hateful Eight) filmi usta yönetmen Quentin Tarantino tarafından hazırlanmıştır. 08 Ocak 2016 tarihinde vizyona girecek olan filmin oyuncu kadrosunda Samuel L. Jackson, Channing Tatum ve Kurt Russell, gibi oldukça tanınmış isimler yer alıyor. Filmin konusu ise kısaca şöyle; Üzerine ödül konmuş bir suçluyu yakalayan ve mola yerinde diğer ödül avcıları ile kıyasıya bir mücadeleye giren yaşlı bir adam, tüm ödül avcılarını birbirine düşürecek ve kıyasıya mücadelelerini keyifle izleyecektir. İyi Seyirler.
0        Tarihi :7 Mart 1:12 İzle

Forsaken – Redemption

Kirli geçmişine veda eden ve bir daha soygun yapmayacağına dair kendisine söz veren John Henry Clayton, bir süredir soyguna tövbe etmiş vahşi batının hızlı hırsızlarından biridir. Çok küçük yaşta başladığı bu alışkanlı güç bela unutmaya ve bir daha bir şey çalmamaya çalışan John Henry, uzun zamandır görmediği kırgın olduğu babasını görmek isteyecektir. Aralarında yaşanan kırgınlık her neyse artık üstesinden gelebileceğine inanan John Henry, babasının evine vardığında aslında her şeyin o kadar kolay olmayacağını anlar. Zira yıllar içinde kırgınlığı daha da artmış olan yaşlı baba John Henry'i eve almadan önce bir dize sorun çıkaracaktır. Eğlenceli ve aksiyon dolu bir western yapımı olan Forsaken başarılı yönetmen Jon Cassar eşliğinde hazırlanmış örnek bir filmidir.
1        Tarihi :25 Şubat 15:37 İzle

Sakin Batı – Slow West

Çok küçük yaştan beri tanıdığı Rose'u başka bir ülkeye gitmesi ile kaybeden Jay 16 yaşına geldiğinde İskoçya'dan yola çıkarak Amerika'ya gitmeye karar verir. Ancak vahşi batının hakim olduğu topraklarda Jay'ın düşündüğü kadar kolay seyahat edilmiyordur. Zira haydutların çok dolaştığı bu bölgeler ödül avcıları ve hırsızlarla doludur. Her şeye rağmen yola çıkan ve korkunç bir saldırıya uğrayan Jay, Silas isimli bir avcı tarafından ölmekten son anda kurtarılır. Genç avcıya kısa sürede güvenen ve alışan Jay, onu kendisine koruma olarak tutmaya karar verir. Tüm yol boyunca buraları en iyi bilen adam ile seyahat etmek Jay için oldukça güvenlidir. Ancak Silas'ın peşinde olanlar, Jay'ı ve genç avcıyı kolay kolay rahat bırakmayacaktır.
0        Tarihi :18 Şubat 11:21 İzle