Yabancı Film izle

Bekleyiş – L’attesa

Boşandıktan sonra oğlu Giuseppe ile birlikte Sicilya'da eskimeye yüz tutmuş bir evde hayatını sürdürmeye başlayan Anna, yıllarca bu eski ve sessiz yerde yaşlanacak ve oğlunun en iyi okullarda okuması için çaba sarf edecektir. Her şeye rağmen bu evde güzel zamanlar geçirecek olan Anna, oğlunun ansızın yaptığı bir kaza ile tüm hayatı değişmeye başlayacaktır. Zira oğlu Giuseppe, o kazada yaşamını yitirecek ve annesni yapayalnız bırakacaktır. Fakat bir süre sonra Anna'nın kapısını çalan Jeanne, Anna'nın ölen oğlu Giuseppe'nin kız arkadaşı olduğunu söyleyecektir. Henüz sevgilisinin öldüğünden habersiz olan bu genç kız Anna tarafından büyük ve ürkütücü evde misafir edilecekti. Anna Jeanne'yi tanımak için elinden geleni yaparken oğlunun vefatını nasıl söyleyeceği konusu içerisinde korkunç bir trajedi yaşayacaktır. Keyifli Seyirler.
1        Tarihi :20 Haziran 12:24 İzle

Frekans – Cell

Samuel L. Jackson, John Cusack ve Isabelle Fuhrman'ın baş rollerinde yer aldığı Frekan (Cell) filmi son dönemlerin en iyi bilim kurgu yapımlarından biri. Tod Williams'ın yönetmenliğinde insnaların olası savaşlara karşı nasıl tepkiler vereceğini ve savaşmak için hangi yolları seçeceğini anlatan filmin senaryosu Stephen King ve Adam Alleca ortaklığında hazırlanmıştır. Başarılı bir roman yapımı olan filmin konusu kısaca şöyle; Frekanslar sayesinde insan vücutlarına ulaşamayı başarmış olan bir virüs, bir anda tüm insanlığı korkunç yaratıklara çevirmeye başlar. Telefon ve elektronik aletler sayesinde bulaşan bu virüs, insanların içerisindeki öfkeyi gün yüzüne çıkarıyor ve kendinden olmayanlara saldırmalarına neden oluyordur. Clay Riddell ve Tom McCourt bu virüsten kıl payı kurtulmuş insanlardan yalnızca bir kaçıdır. Yaşananlarla neler olduğunu şaşıran ve Clay'ın evine giderek saldırıdan sağkurtulan Alice isimli arkadaşları ile buluşan Clay ve Tom, bundan sonra yaşamak için savaşacak ve Clay'ın küçük oğlu Johnny'i saldırıya uğramadan bulmak için mücadele edeceklerdir.
1        Tarihi :11 Haziran 11:23 İzle

Avcı: Kış Savaşı Filmi Beyaz Perdedeki Yerini Aldı

Serinin ilk filmi ile gişeyi kasıp kavuran film Türkiye’de Avcı Kış Savaşı adı ile 22 Nisan 2016 tarihinde vizyondaki yerini alacak. Fantastik film severlerin merakla beklediği film, aynı zamanda macera ve aksiyon türlerini de bünyesinde barındırıyor. Filmin yönetmen koltuğunda Frank Darabont, Cedric Nicolas-Trojan oturuyor. Senaryosunu ise Evan Spiliotopoulos, Craig Mazin ile birlikte kaleme almıştır. Oyuncu kadrosuyla da dikkat çeken film 2016 ABD yapımı olup çizgi film karakteri olan Pamuk Prenses ve Avcı Eric in kesişen yollarını efsanevi bir şekilde izleyiciye sunuyor. Filmin oyuncu kadrosunda dünyaca ünlü Oscar ödüllü Charlize Theron ile birlikte son zamanların en popüler yakışıklı oyuncularından Chris Hemsworth, ve yetenekli Emily Blunt, Jessica Chastain, Sam Claflin, Nick Forrest ve Sophie Cookson gibi isimler yer alıyor. Filmde konu şöyle; Genç ve yetenekli avcılar tarafından kısa süre önce öldürülmüş olan kötülükler kraliçesi Ravenna kız kardeşi Freya tarafından yeniden hayata döndürülmüştür. Sihirli bir ayna sayesinde yeniden döndüğü yaşamda daha kötü ve acımasız olmaya andiçen Ravenna Freya ile güçlerini birleştirme kararı alır. İki kötüyü durdurmak için yeniden gün yüzüne çıkacak olan asi Eric ve güzel sevgilisi Sara Film yakında hayranları ile buluşacak.
0        Tarihi :26 Nisan 12:01 İzle

En İyi Teklif

Virgil, 16, 17, 18. yüzyıla ait eserleri toplayan orta yaşlı bir antikacıdır. Boş zamanlarında açık arttırmalarda yöneticilikte yapan Virgil, özellikle kadın yüzlerine karşı olan tarihi eserlere ayrı bir hobisi vardır. Kadınlara karşı olan ilgisi sadece tarihi eserlerle ve antikalardan ibarettir. Sessiz sakin bir yaşantısı olan Virgil, gününün çoğunu evinin gizli bölmesinde olan koleksiyonlarına bakarak ve onları temizleyerek geçiriyordu. Claire, isimli dışarıya çıkma fobisi olan bir kadınla tanışınca ister istemez, onun hayatında yeni bir sayfa açılacaktır.
1        Tarihi :26 Mart 1:02 İzle

Büyük Düğün – The Big Wedding

Don ve Ellie Griffin tek çocuğu olan Robert, evlenmeye karar vermiş ve tüm aile fertlerini düğüne davet etmişti. Fakat, ailenin büyük çoğunluğu birbirini aldatmış ve ayrı evlerde yaşadıkları için kimse eski eşleriyle görüşmek istemiyorlardı. Boşanmadıkları için hala resmiyette karı koca olan bu aile üyeleri düğünde bir rezalet çıkmaması için mecburiyetten evli ve mutlu gibi görünmek zorundadırlar. Tam bir aile fiyaskosuna dönüşecek olan bu filmde, Don ve Ellie birbirlerini öldürmemek için kendilerini zor zapt edecek ve geçmişleriyle yüzleşeceklerdir.
1        Tarihi :4 Mart 12:04 İzle

Creed: Efsanenin Doğuşu – Creed

Yıllardır beğenerek izlediğimiz Rocky filminin 7. serisi olarak 8 Ocak 2016 tarihinde vizyona girecek olan Creed: Efsanenin Doğuşu (Creed) filmi başarılı oyuncu Sylvester Stallone'nun yapımcılığı ile beyaz perdeye taşınıyor. Yapımcılığının yanı sıra baş rol oyuncusu olarak filme renk ve ihtişam katan Stallone, aynı zamanda filmde genç ve yeni yeteneklere önderlik yapıyor. Michael B. Jordan, Graham McTavish, Tessa Thompson ve Phylicia Rashad gibi isimlerinde yer aldığı filmin yönetmenliği Ryan Coogler' ait. Filmde şöyle bir konu hakim; Apollo Creed'in en küçük torunlarından biri olan Adonis Johnson, büyük babasının ona bıraktığı serveti ret ederek, başarılı bir boksör olmaya karar verir. İlk başlarda lüks hayatından vazgeçmek Adonis için oldukça zorlu bir karar olsa da genç adam, Rocky ile tanıştığında bu kararının oldukça yerinde olduğunu fark eder. Zira tüm dövüş tekniklerini Rocky'den öğrenecek ve onunla birlikte büyüyecek olan Adonis, büyük babasının ne kadar zorlu yollardan geçerek zirveye ulaştığını da anlamış olacaktır. 2016 filmleri kategorisinde fragmanı ile yerini alan Creed: Efsanenin Doğuşu filmi kısa bir süre sonra yayınlanacaktır.
0        Tarihi :12 Şubat 13:34 İzle

Göklerin Meleği

Kirk, Kraliyet Hava Kuvvetleri'ne bağlı Güney Afrikalı genç bir pilottur. Bu zamana kadar kötülüğe ve haksızlığa boyun eğmeyen Kirk, hiç bir masumu öldürmemiştir. Ülkesi için canından ve tüm sevdiklerinden vazgeçen genç pilot verdiği hizmet karşısında devletten tek bir kuruş para almamaktadır. Fakat, son olarak girdiği bir operasyonda çok büyük bir tehlike ile karşı karşıyadır. Yapacağı en basit hata kendisinin ve mürettebatının hayatına mal olabilir. 2013 Güney Afrika yapımı bir film olan Göklerin Meleği (Angel of the Skies) savaş ve aksiyon sahnelerine oldukça hakim keyifli bir film. Baş rollerini Brad Backhouse ve Jason Glanville, gibi isimlerin paylaştığı filmin yönetmenliğini Christopher-Lee dos Santos üstleniyor.
0        Tarihi :8 Şubat 0:52 İzle

Bebek Tabutu – Coffin Baby

Bir grup olduğu tahmin edilen seri katiller, gün geçtikçe ülkeye korku salmaya devam ediyordu. Her geçen gün farklı yerlerde bulunan cesetler ülkedeki polislerin kafasını karıştırmaya devam ederken, hedeflerinde sürekli değişmesine sebep oluyordu. Bu konudan dolayı muzdarip ve baskı altında olan halk daha fazla dayanamayarak isyan eder. Yetkili mevkilerin işlerini yapmadığını düşünerek eylemler yapmaya başlayan halk bu eylemlerle seri katillerin iyice azmasına sebep olur. Bir kadını daha kaçıran seri katiller, ilk defa birini öldürmeyecek ve diğer kurbanlara yapılan işkenceleri izletecekti. Diğer kurbanlardan akıbeti farklı olacak olan bu kadın, kısa bir süre sonra tesadüfen buradan kaçma şansı bulacaktır. İyi Seyirler.
0        Tarihi :8 Ekim 0:00 İzle

Dikey Limit – Vertical Limit

Babalarının ölümünden sonra uzun yıllar görüşemeyen Peter ve Annie kardeşlerin yolu K2 dağının yamacında kesişir. Annie bir dağcı Peter ise fotoğrafçı olarak ekibiyle buraya gelmişti. Yıllar sonra tekrar bir araya gelen iki kardeş burada kamp kurmuş ve dinlenmekteydiler. Havanın bozması dağcıları ve fotoğrafçıları korkutmuş ve hepsi geri dönmeye karar vermişti. Fakat, dağcıların en meraklısı ve yeni katılanı Vaugh geri dönmeyi kabul etmez ve para karşılığında diğer dağcıları da kendisiyle birlikte gelmesi için ikna eder. Bu durum karşısında çoğunluğa uymak zorunda olan Peter'da onlara katılır. Fakat yolculuk çok sürmeden korkulan olur ve bütün dağcılar dağda mahsur kalır. Aralarında en tecrübelileri Peter olduğu için, durumu ele alır arkadaşlarını ve kardeşini oradan kurtarabilmek için bir çözüm yolu arar.
0        Tarihi :6 Ekim 9:49 İzle

Kar Küreyici – Snowpiercer

Snowpiercer Filminde; Küresel ısınma yavaş yavaş etkisini göstermeye başlamış ve sene 2031'e geldiğinde dünya buzul çağına dönmüştü. Yaşanan bu doğal felaketlerden sonra yaşam şartları iyice zorlaşmış ve dünyadaki insan sayısı giderek azalmaya başlamıştı. Kasabadaki insanların çoğu Snowpiercer isimli trende hayatta kalma mücadelesi veriyordu. Bu filmde, insanların hayatta kalmak adına feda ettikleri ve edecekleri her şeyi izleyeceksiniz. İyi Seyirler
2        Tarihi :21 Eylül 11:25 İzle