Yabancı Film izle

Cold Pursuit – Sang froid tek part izle

Filmin olay örgüsü; Cold Pursuit- Sang froid filmi 2019 yılında bizlerle beyaz perdede buluşacak. Bu aksiyon dolu filmimizin yönetmen koltuğunda Hans Petter Moland oturmaktadır. Oyuncular olarak yüksek tecrübeye sahip ve beyaz perdeye oldukça alışık olan ve birçok ödüle layık olan isimler mevcut. Konuya geçecek olursak ise kapanan yolları ve kar temizlemek ile görevlendirilen Nels isimli adam oğlunun kötü alışkanlıklara girip hayatını sonlandırması ile hayattan bir beklentisi kalmamıştır. Ve tüm gün boyunca oğlunun hatıralarına bakarak onun geri gelmesini umutlu bir şekilde beklemektedir. Bir gün oğlunu rüyasında görür ve o kötü maddeyi oğluna ulaştıran kişileri bulup öldürmek ister. Tüm hazırlığını yaptıktan sonra o kötü ve acımasız adamların karşısına çıkmak için hazırdır. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :18 Aralık 17:30 İzle

Captive State filmini 1080p izle

Filmin Özeti; Chicago’nun uzaylılar tarafından istila edilmesi evrendeki tüm dengeyi bozmuştur. Bu olaylardan yaklaşık 10 yıl sonraki nesil de çok feci derecede etkilenmiştir. Bu korkunç istilanın Chicago halkını nasıl etkilediğini , insanlık toplumunun nasıl bir tehdit ve tehlike altında olduğunu göstermektedir. Bu olayların nasıl meydana geldiğini ise kimse bilmiyordu. Bu zor ve tehlikeli süreçte insanlığı çok farklı şeyler bekliyordu. Captive State filmini 1080p ve kesintisiz olarak web sitemizde izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :18 Aralık 17:27 İzle

Hannah filmi kesintisiz izle

Filmimizin anlatımı; Avrupa’nın en güzel şehirlerinde olayların yaşandığı ve Roma , İtalya ve diğer güzelliklerle dolu şehir ve ülkelerde yasa dışı bir olaya karışan ve karısının yardımına muhtaç kalan bir adamın ailesi tarafından da dışlandığını konu alan bu Dram filmimizde hayatın zorluklarına karşı oldukça dik duran bir iyi kalpli insana herkesin yüzünü çevirmesi ile neler yapacağı ve nelere şahit olacağını anlatıyor. Dram filmlerini sitemizden donmadan izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :18 Aralık 17:07 İzle

Hesaplaşma – Una questione privata filmi full izle

Filmimizin Konusu; Milton adın da bir asker 2. Dünya savaşı sırasında faşizme karşı direniş sergilemektedir. Bu direniş sırasında ise çok sevdiği ve aklından çıkaramadığı sevgilisini düşünür. Milton sevgilisinin davranışlarını ve hareketlerin de değişik haller hissederek bu olaya yoğunlaşır. Milton bu konuya oldukça fazla dalar ve sevgilisinin odasında başkalarına ait özel eşyalar görür ve sevgilisinin onu aldattığını düşünür. Bu olay Miltonu çığırından çıkarır ve değişik tarzlar uygulayarak intikam almaya çalışır fakat bir yandan da faşizme karşı direniş göstermesi gerekmektedir. Bu olaylardan dolayı kafası karışan Milton oldukça çaresiz kalmaktadır ve bir çıkış yolu bulmaya çalışır fakat bu esraringiz yolda başına neler geleceğinden haberi yoktur. Hesaplaşma filmini tek part ve kesintisiz olarak web sitemizde izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :16 Aralık 22:50 İzle

One Two Jaga filmini tek part izle

Filmimizin konusu; Joko hayata daha yeni yeni tutunmaya başlayan ve hayatın zorluklarını doğduğu an öğrenmeye başlayan, yasak bir şekilde pislik ve hastalığın başkenti olan mahallelerine gelen mülteciler yüzünden parayla satılan bir hayatın esiri olmuştur. Joko şehrin düzenine boyun eğip yaşarken, oradaki kuralları koyan polis memurların başlarında bulunan ve oranın hükmünü süren bir polis daha fazla para için insanları kullanmak ister. Bu doyumsuz polis memuru kafasındaki kötü planı gerçekleştirmek ister iken , olaydan ayrı tutulan Joko bir anda kendini tüm kötülüklerin içinde bulur. Bu ise Joko’nun sonunun geldiğinin habercisi ve aksiyonların başlangıç noktasıdır!. Bu ve bunun gibi aksiyon dolu filmleri web sitemizden sınırsız ve tek part bir şekilde izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :16 Aralık 22:20 İzle

Örümcek Adam Örümcek Evreninde – SpiderMan Into the Spider Verse filmini izle

Filmimizin konusu; Miles isimli genç çocuk hayatında hep heyecan dolu eğlenceli gününü geçirmeye çalışan bir ufaklıktı. Brooklyn’de aile ile yaşamaya devam ederken hayatında hep maceraları severek yaşayan oldukça keyifli bir hayatı bulunan Annesinin iş hayatı oldukça yoğun geçerken, babasıda vatanı için onurlu ve şerefli bir şekilde işini icra etmeye çalışan bir polis memuruydu. Babasının iş hayatındaki ve annesinin yoğunluğu nedeniyle okula yatılı olarak verilmek istenen Miles kendi üzerinde ruhsal ve bedensel farklılıklar hissettiğini ailesine söylemiştir. Aileside yakınlarında bulunan mustasyon okuluna vermeye karar verdiler. Mutasyon okulunda 1.likle mücadele ederken aniden bir örümceğin onu ısırması tüm hayatını değiştirecek bir hikayesi başlamış oldu. Örümcek adam serisini tek part ve kesintisiz web sitemizde izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :16 Aralık 21:27 İzle

Siyah Nehir – Black Tide – Fleuve noir izle

Filmin konusu; Polisiye filmleri izlemek isteyenler lütfen takipte kalın. Filmde Dany isimli bir çocuğun okul çıkışında aniden ortadan kaybolmasıyla ortalık karışacaktır. Dany’in okuldan kaybolmasına ilişkin kimsenin konudan haberi olmaması enteresan bir olaya sürüklenecektir. Dany’in yokluğunu fark eden öğretmeni acil olarak öncelikle aile bireylerine ve sonrasında polislere bilgi vererek çocuğun hızlı bir şekilde kaybolduğu yerde bulunması için yardım edecektir. Tüm bildiklerini anlatan öğretmen kendi üzerine düşen sorumluluğu yerine getirdiğini düşünmektedir. Polis gelen ihbarı değerlendirecektir. Son günlerde yaşadığı hayattan sıkılan polis memuru bir çocuğun hayatı söz konusu olduğu için işine dört elle sarılacak ve kaybolan çocuğu bulmak için seferber olacaktır. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :14 Aralık 23:50 İzle

Housemates erotik film izle

Filmin özeti; Housemates erotik filmini izleyenler büyüleyici senaryosuna hayran kaldıklarını hep yorum olarak belirtmişlerdir. Housemates filmi hem +18 yetişkin filmleri arasında yer alırken hemde seks filmlerini andırmakta. Ryan isimli genç bir arkadaş yalnızlığından sıkılarak kendisine bir ev arkadaşı aramaya başlar. Ev arkadaşı aramak için sosyal paylaşım sitelerinde gezinirken aniden karşısına Kate diye tatlı ve sempatik bir bayan çıkar. Kate ile sohbet ilerledikçe birbirilerine ısınmaya başladılar. Kate karşısında ki erkeği nasıl etkilemesi gerektiğini çok iyi bildiği için Ryan istemese bile ona ihtiyacı olan ev arkadaşlığına kabul ettirecektir. Kate tatlılığının yanı sıra komik ve eğlendirmeyi seven hoş bir kızdır. Kate’nin seks filmlerine olan hayranlığı Ryan ile ortak yönlerinden biriydi. Aynı evi paylaşmaya başlayan güzel ikili hoş vakitler geçirirken aniden aralarında olan yakınlaşma durumu erotik film sahnelerine çevirmiştir. İlk başlarda aynı evde zorluk çekeriz diye düşünürken aniden flört etmeye başlayan ikili her geçen gün birbirlerine olan yakınlıkları ile aşık olduklarını hissederler. Ryan kendisini sempatik kadınına bırakarak onun kollarında ömrünün gerisinin geçmesini izlemekten başka çare göremiyordu kendisinde. Kate onu kendisine aşina etmiş hayranlıkla tüm hayatını ele geçirmişti. Film +18 film’dir. İyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :13 Aralık 23:08 İzle

Delirium Türkçe altyazı

Filmin konusu; Delirium filmi Türkçe altyazı izleyebilmek için web sitemizi takipte kalın. Tom küçük yaşlarda abisiyle birlikte sürekli vakit geçiren bir çocuktu. Abisini canı pahasına olursa olsun korur ve onun söyledikleri haricinde hiçbirşey yapmazdı. Abisinin günün birinde hiç beklenmedik bir olay yüzünden birini vahşice öldürmesi Tom’a da bulaşacaktır. Tom henüz olaydan habersiz olmasının yanı sıra 12 yaşında daha çok küçük bir çocuktur. Onun yaşındaki çocuklar ölüm nedir bilmezken Tom 12 yaşında abisine yardım etti diye onu suç ortağı yapacaklar ve hapise atacaklardı. Tom bu durum karşısında çaresizce verilen adaletsiz yargılama sistemine razı olmuş cezasını çekmek için hapishaneye gönderilmiştir. Tom uzun yıllar sonra cezasının bitmesine yakın bu durumları gözünün önünde tekrar canlandırıp suçsuz olması onu iyice sinirlendirmeye başlayacaktır. Tom’un dram hikayesi sizlerle.
0        Tarihi :11 Aralık 19:35 İzle

Şok ve Dehşet – Shock and Awe hd

Film konusu; Merak uyandıran bir film olarak insanlar yorumlasa da içerisinde macera ve aksiyon bulunduran bir filmdir. Sizde Şok ve dehşet türkçe dublaj izlemek istiyorsanız konusunu okumadan geçmeyin. Irak bölgesinde çıkan savaş dönemlerine ait bulgular üzerinde bir takım gazeteciler araştırma yapmaya başlar. Olay gittikçe derinleşmeye başlayınca gazeteciler bulguları bir kenera bırakıp içine girdikleri durumdan kendilerini çıkartmak isteyeceklerdir. Fakat artık çok geç olduğunu anladıklarında kendilerini ifade edebilecek bir yayın özgürlüğüne sahip olmadıklarını fark edeceklerdir. Yayınları artık kendi anlatımlarıyla insanların akıllarını kendi inandıklarına çekmek için yapacaklardır. Dram ve biyografi filminizi keyifle seyredin.
0        Tarihi :10 Aralık 22:50 İzle