Yabancı Film izle

Raid filmini tek part izle

Raid filmi hint filmleri arasında en güzeli olarak gösterilmektedir. En çok izlenen hint filmi Raid’in yönetmenliğini Ritesh Shah yapmıştır. Mart 2018 de yayınlanmış olan Gerilim, Aksiyon, Suç ve Dram türündeki filmimizin konusu; Abay devlet memurluğu görevinde asla torpile taviz vermeyen ve işinde asla usulsuz bir duruma müsade etmeyen biridir. Görevini layıkıyla yaparak onu onurlandıran devlet büyükleri ona jest olarak sürekli istediği yerde tayininin çıkması konusunda yardımlarda bulunmaktadır. İşini severek çalışan Abay yeni ataması yapılan görev yerinde şehrin en zengin iş adamlarından birinin devletten vergi kaçırdığını ve yasal olmayan işler yaptığını fark edecektir. Bu işleri ortaya çıkartmak için Abay var gücüyle çalışacaktır.
0        Tarihi :24 Şubat 23:45 İzle

Serenity hd izle

Serenity filmini indirmeden ve donmadan tek part olarak web sitemizde keyifle izleyin. Serenity filmi sizleri gerilimin doruk noktasına götürecek bir konuya sahiptir. Filmimizin konusu şu şekilde; Baker Dill bir adada kendisine ait bir balıkçı teknesi ile gelen misafir turistlere balık tutmayı öğretmek için turlar düzenleyen biridir. Geçimini sadece bu işten sağlayan Baker hayatını düzene sokmuş geçirdiği kötü olaylar sonrasında dim dik ayakta kalmayı başarmıştır. Karısıyla kötü giden evliliğini ondan uzakta bir yerde turlar düzenleyerek onu unutabileceğini düşünerek geçirmek istemişti. Başarılı olduğu bu konu çok fazla uzun sürmeden karısı tarafından bozulacaktır. Karısı Baker’i görmeye geldiğinde ona yeni kocası tarafından sürekli şiddete maruz kaldığını ve çocuğunun bundan çok kötü etkilendiğini söyleyince iş değişir ve Baker hayatını geride bırakarak çocuğu için eski karısı Karene yardım etmek isteyecektir. Karen’in yeni kocasını bir tekne turuna davet edecek ve geri dönüşü olmayan bir tekne turu olacaktır.
1        Tarihi :23 Şubat 3:38 İzle

Velvet Buzzsaw 2019 filmi seyret

Velvet Buzzsaw filmini hd kalitede donmadan izleyin. Yönetmenliğini Dan Gilroy’un üstlendiği Velvet Buzzsaw filmi gerilim ve korku türündedir. Velvet Buzzsaw filmi aslında sanat dünyasında farklı olayların olabileceğini konu alarak insanlara yapılan korku yaklaşımları bizlere anlatmak istemektedir. Saant simsarı olarak adlandırılan kişi sanata ve sanatçılara çok değer verdiğini herkese göstermektedir. Seçiçi kişilikyapısıyla herkesi kendisine hayran bırakırken sonradan değişen kimliği sanatçıların korkulu rüyası haline getirmişti. Yapılan en özel ve kişise l eserlere bile saygı göstermemeye başlayan simsar onları toplayarak şantaj gibi yüksek fiyatlarla satmaya karar vermişti. Saant’ın bir inandığı durum daha vardır, uzun süreli bakılan tablolar canlanarak hareket etmektedir. Buna kimseyi ilk başta inandıramamış olsa da sonradan etkisi altına aldığı kişilere bunu kanıtlamaya başlamıştır. Velvet Buzzsaw filmini türkçe dublaj izle.
0        Tarihi :22 Şubat 3:30 İzle

Robin Hood filmini tek part izle

The Cloverfield Paradox filmini hd seyretme keyfini bizimle yakalayın. Cloverfield Paradoksu filmi 2018 – 2019 yılında çıkan en iyi bilim kurgu filmleri arasında gösterilmektedir. Eğer sizde sürükleyici bilim kurgu filmi arıyorsanız yabancı filmlerin yanısıra Cloverfield Paradoksu izleyebilirsiniz. Yer yüzündeki en büyük sorunlardan bir tanesi olarak gösterilen enerji üretimi ve tüketimi her yıl tüm dünyaya gittikçe zorluk haline gelmektedir. Enerji üretimi azalmay başlayınca tüm dünyanın gündemine oturmuş bu durum için çözüm aramaya başlayacaklar. Uzaya astronot göndererek orada kullanılabilen bir enerji kaynağı araştırması yapılacak o enerjiyi dünyaya kullandırabilmek amaçlanmıştır. Astronotlar araştırmaları sırasında tanrı parçası lakabıyla adlandırdıkları bir çalışma yaptıkları plan dahilinden dışına çıkacak astronotları kötü etkileyecektir. Bozulan plan onların başına büyük dert olacak ve hayatlarında yaşamak istemeyecekleri kötü olaylar yaşatacaktır. İstenmeyen şekilde başlarına gelen kaza tüm dünyayı etkisi altına alırken astronotlar uzayda yaşam mücadelesi verecektir.
0        Tarihi :22 Şubat 3:29 İzle

Peder – The Padre hd

Peder - The Padre filmini indirmeden izleyebileceğiniz bir platformdasınız. Filmin yönetmenliğini Jonathan Sobol yapmaktadır. Dram türü olan filmimizin konusu şu şekilde gerçekleşmektedir. Bol macera ve aksiyonlu filmde bir hırsızın hayatı konu alınmıştır. Kolombiya’da bi eyalette hırsızlık yapan genç adam farklı bir sebepten polisler tarafından aranmaya başlar. Bunu öğrenen adam acil olarak o eyaletten kaçmak için bir plan yapar ve aklına ilk gelen şey yakınında bulunan çalışır haldeki polis arabasını alarak kaçmaya başlar. Çaldığı polis arabasını hiç kontrol etmeden kaçıran adam kaçtığı farklı bir yerde kamufle olmak için rahibe kılığında dolanmaya başlar. Kimsenin fark etmediği adam sonunda polis arabasından kurtulmak için onu uzak bir yere götürdüğünde arka koltukta fark etmediği küçü kızı görür. Küçük kız hiç sesini çıkartmamıştı ki uyuyor olmalıydı. Kızı da yanında gezdirmek zorunda kalan adamın başından geçen macera dolu hikayesinde sizlere keyifli seyirler dileriz.
0        Tarihi :22 Şubat 3:15 İzle

Gosnell The Trial Of America’s Biggest Serial Killer filmi izle

Gosnell The Trial Of America's Biggest Serial Killer filmini tek part izlemek için sitemizi takipte kalın. Türkçe alt yazılı yayınlanan filmimizin konusu; bir kürtaj kliniği sahibi doktor konu alınmıştır. Doktorun başından geçen olaylar tüm izleyenlerin kanını donduracaktır. Doktor Kermit Gosnell bir mahallede kürtaj kliniğinin hem sahipliğini hemde doktorluğunu yaparken polis baskını ile karşılaşır. Polislerin rutin olarak yaptığı uyuşturucu baskınında hiç akla gelmeyecek olan, Doktor Kermit’in kliniği hedef alınmıştır. Polis uyuşturucu operasyonunda karşısına ihbar edilen uyuşturucuların çıkmasını beklerken 31 yıldır işlenen korkunç ve trajedik olayların kanıtlarıyla birlikte belgelerini bulur. Bunları gün yüzüne çıkartmak için öncelikle Doktor Kermit’i tutuklama kararı alır. Doktor Kermit ne kadar belgeleri inkar edip suçsuz olduğunu söylüyor olsada, çıkacağı mahmede hakim’den beklemediği bir tepki görecektir. Hakim tüm belgeleri doğruluğu ile birlikte Kermit’in karşısında onu ömür boyu hapse attırmak için davayı görecektir.
0        Tarihi :22 Şubat 3:08 İzle

Safaride Aşk – Love on Safari

2018 yılında vizyona giren Safaride Aşk filmi oldukça izleyenlerine keyifli zaman geçirmesini sağlamıştır. Love on Safari filminin yönetmeni Leif Bristow Safari yolculuğu sırasında gerçekleşen bir aşkı konu almıştır. Oldukça yakışıklı genç adam safari yolculuğunda aniden karşısına çıkan tatlı bir bayana aşık olduğunu hisseder. Güzel bayanla gelen tüm mutluluk onun bütün hayatını değiştirmesine vesile olacaktır. Adam işini bir kenara bırakıp kadınla vakit geçirmeye başlayacak onunla geçen tüm zamanından keyif alacaktır. Hayatının geri kalanını yaşayabileceği kadını bulduğunu anlayan yakışıklı adam artık kadına açılacak ve onu hayatına dahil edecektir. Geçmişte yaşadığı kötü anılarını unutarak mutlu yarınlara kucak açarak sevdiği kadına huzur verecektir. Doğal yaşam mücadelesini sevdiği kadınla vererek macerasına daha bir güzellik katacaktır.
0        Tarihi :29 Ocak 13:37 İzle

Suspiria hd seyret

Suspiria filminin yönetmenliğini yapan değerli isim Luca Guadagino olmuştur. İtalyan yapımı olan filmde Korku, Gerilim, Gizem, Fantastik sahneler yer almaktadır. Film türleri arasında bir çok dalı barındıran bu konu dans ekibinin hayat hikayesi yer almaktadır. Almanya’da bir dans grubu başarısına başarı katarken onları çekemeyen ve onlar hakkında olumsuz düşünceler kuran kişiler hep onlara zarar vermek istiyordu. Kötü güçlerini onların bu hayattaki başarılarını elinden alarak onlara verebilecekleri en büyük zararı ekiplerini dağıtmak istiyordu. Berlindeki dans ekibine yönelik saldırılar yapan grup dans ekibine yapmış olduğu kirli oyunları ortaya sermektedir.
0        Tarihi :29 Ocak 13:36 İzle

Aspern Mektupları – The Aspern Papers

Dram filmlerini konu alan Aspern Mektupları filminde. Şiir yazarlığı yapan Morton Vint çok başarılı iş kariyerine sahiptir. Onun için elinden herşey gelen adam denmektedir. Ne iş yapsa mutlaka bir başarıya sahip olacağını herkes bilir. Onun bir hayali vardı Jeffrey Aspern aşk üzerine yazılmış tüm şiirlerin baş mimarıdır. İdolü olarak kendisine onu örnek almıştır. The Aspern Papers film konusu buradan esinlenmiştir. Aşık olduğu kadının tüm hayat hikayesini Jeffrey’e olan tutkusundan yola çıkarak tekrar canlandırmış ve onun izinden gitmeye karar vermiştir. Aşık olduğu hatun’un Venedikte yaşadığı kaygısına kapılarak direk oraya seyehat eder orada sevdiği kadını aramaya başlar. Bu yolculukta başına farklı istenmedik olaylar gelecektir.
0        Tarihi :27 Ocak 0:50 İzle

Baazaar hd seyret

Gauravv K. Chawla filmlerinin dram, gizem, gerilim türünde olan en iyi filmi diyebiliriz. Hint filmi olan bu filmde Amir Khan’ın oynamasını isteyen çok izleyici olmuştur. Baazaar 2018 filmleri arasında iddialı olarak gösterilmektedir. Şehir merkezinde borsa işi ile uğraşan insanları konu alan bir filmdir. Hisse satın alan adam arkadaşları ve iş düşmanları tarafından kirli planlara ortak olacaktır. Onun zarar etmesi için elinden geleni ardına koymayan iş düşmanları ona satış yaptığı esnada bir plan yaparak onun zarar etmesini sağlayacaktır. Bu da kendisinin canını sıkacak bu iş üzerine düşmesini sağlayacaktır. Kirli ve belalı işleri başına sardıran dostları onun yalış yollara girmesine sebep olacaktırlar.
0