Yeni Filmler

Cehennem Melekleri 3 İzle

Cehennem Melekleri 3 Filminde; Barney ile Christmas ve ekibi şimdi hayatlarındaki en zorlu bir savaşa girecekler. Eski zamanlarda Barney ile beraber ekibin toplanmasında yer alan Conrad Stonebanks, şimdi ise silah tüccarı olarak iş yapmaktadır ama diğer ekip bu durumdan rahatsız oluyor. Bu sebeple Stonebanks ekibi bozmanın peşine düşmüştür. Barney karşılık vererek genç yeni kişileri ekibe ekler. Şimdi ekibin gücü ve teknikleri daha yüksektir. Karşılaşacakları her türden kötülüğe karşı çıkabilecekler mi?
0        Tarihi :29 Aralık 0:01 İzle

Transformers Kayıp Çağ

Decepticon'lar ile Autobot'lar arasında yaşana savaşların üstünden tam 4 sene geçmiştir. Bu savaşlar sırasında Chicago eyaleti yanmış ve yıkılmıştır. Binlerce insanın öldüğü bu savaşta zafer insanların olmuştur ve insanlık devam etmektedir. Bu savaşa tanık olan insanlar acılarını dindirmeye çalışırken bir taraftan da ABD yetkilileri Autobotlar için toplatma emri vermiştir. CIA'da özel bir grup oluşturularak kalan transformer'ları toplama kararı çıkartılır. Teksas'ın bir kasabasında hurda araçları alarak parçalayıp satan bir tamirci ola Cade Yeager'ın eline daha önce hiç görmediği büyüklükte bir kamyon düşer. Çocukları bu işi bırakması ve kendisine daha iyi bir iş bulması gerektiğini söyler babaları Yeager'a. Fakat Yeager bu işi yapmayı sever. Fakat Yeager'ın eline geçen son hurda kamyonet aslında bir kamyonet değildir. O aslında yaralı Optimus Prime'dir. Optimus'un sinyallerini alan CIA Tim'i sinyalin geldiği bölge olan Teksas'a hareket ederler. CIA'nın gelmesi ile birlikte C.Yeager'ın başı belaya girer. C.Yeager Optimus'u CIA ekibine vermemekte direnir. Çünkü dünya tehlike altındadır ve Optimus'u Chicago'ya götürmeli ve orada ki diğer Autobotlar ile iletişime geçmesini sağlamak zorundadır. Dünya’ya yaklaşan ve insanlığın kökünü kazımak isteyen düşmanlar ile savaş kaçınılmazdır.
3        Tarihi :13 Ekim 17:20 İzle

Sinyal – The Signal

2014 Amerikan yapımı olan The Signal filminde; Üniversiteye yeni başlayan Nick ve Jonah ikilisi bilgisayar programcılığı ve bilişim işlerinde oldukça başarılıydılar. Gün geçtikçe bilgisayar hakkında her şeyi çözen ve hacker olma yolunda emin adımlarla ilerleyen ikili, Nick'in kız kardeşi Hailey'i üniversiteye kayıt ettirmek için bir yolculuğa çıkacaklardır. Hailey'i üniversiteye kayıt yaptırdıktan sonra şehri biraz gezen iki kafadar, burada Göçmen lakaplı eski bir Hacker'in olduğunu duyarlar. Göçmen'e biran önce ulaşmaya çalışan ikili, onun evini bulduklarında habersizce içeri girerler, ve gözlerini açtıklarında kendilerini karanlık bir mahzende bulurlar.
0        Tarihi :16 Eylül 14:41 İzle

Godzilla İzle

Bilim Kurgu ve Aksiyon filmi sevenlerin büyük merakla beklediği Godzilla filmi nihayet vizyona girdi ve seyircisiyle buluştu. Görsel efektleri ve aksiyon dolu sahneleriyle izleyicilerden tam not almayı başaran Godzilla filmine IMDB 10/7.1 gibi yüksek bir puan verdi. Godzilla filminin konusu; Godzilla dünyaya yeniden dönüyor. İnsanların bencillikleri ve kibirlikleri sonrasında dünyanın en ünlü canavarı Godzilla bu sefer insanları kurtarmak için geri gelmişti. Godzilla insanların bilimsel çalışma yaparken yaptıkları bir hata sonucu dünya üzerinde üremeye başlayan kötü niyetli yaratıkları yok etmek için dünyaya yeniden gelmişti. İyi Seyirler
1        Tarihi :13 Eylül 17:33 İzle

Anormal Aktivite 2

Absürd filmlerin yapımcısı Marlon Wayans'dan bir yeni film daha. Baş rollerini Marlon Wayans, Jaime Pressly, Missi Pyle ve Cedric the Entertainer gibi yıldız oyuncuların yer aldığı Anormal Aktivite 2 filminin yönetmen koltuğunda Michael Tiddes yer alıyor. Filmde; Eski sevgilisini kalbinden çıkartarak 2 çocuk annesi güzel bir kadınla yeni bir ilişkiye başlayan Malcolm, yeni taşındığı evde korkunç paranormal olaylara tanık oluyor. Delirdiğini ve halüsinasyonlar gördüğünü düşünen Malcolm, bu olaylardan kaçmaya çalışırken daha büyük engellere takılıyor. Korku ve komediyi aynı filmde tatmak isteyen izleyicilerimiz Anormal Aktivite 2 filmini sitemizden kesintisiz izleyebilir. İyi seyirler.
0        Tarihi :12 Eylül 10:05 İzle

Belalı Rehine – Life of Crime

Aileleri olmayan Ordrell Robbie ve Louis Gara aileleri olmayan ve doğduğu günden beri birlikte takılan iki oto hırsızıydı. Hayatlarını oto hırsızlığı yaparak sürdüren ikili bir gün yakayı ele verecek ve hapsi boylayacaklardır. Cezalarını tamamlayan ve özgürlüklerine yeniden kavuşan ikili son bir vurgun yaparak bu piyasadan çekilmek isterler. İkili son planını devreye sokar ve iş adamı Frank Dawson'ın karısı Mickey Dawson'ı kaçırarak eşinden 1 milyon dolar fidye isterler. Ancak, ikilinin hesaba katmadığı bir şey vardır. O da Frank, zaten karısından kurtulmanın planlarını yapıyordu ve hırsızların eşini kaçırması onunda işine gelmiştir. Keyifli Seyirler
0        Tarihi :11 Eylül 18:15 İzle

En Uzun Hafta – The Longest Week

Başarılı yönetmen Peter Glanz, tarafından yeni ve rakipsiz bir film daha sizlerle buluşuyor. En Uzun Hafta Filminin konusu; Yakın zamanda yüklü bir mirasın tek sahibi olacak olan Conrad Valmont, edebiyat düşkünü, zengin agresif bir Fransız'dır. 40 yaşına gelmesine rağmen hala sorumluluk duygularını geliştirememiş olan Conrad, en yakın arkadaşı Dylan ile birlikte kendi otelinde yaşıyordur. Hayatı günlük yaşayan ve sahip olduğu şirketleri vekillerine devreden Conrad, gerçek aşkın peşindedir. Conrad, yakın bir zamanda aradığı aşkı bulduğunu düşünse de, ilerleyen zamanlarda büyük bir hayal kırıklığı yaşayacaktır. Keyifli Seyirler
0        Tarihi :10 Eylül 9:18 İzle

Ölümcül Gruplaşma

İyi ve düzgün ailelere sahip 3 lise öğrencisi birbirlerinin arkalarından kuyularını kazacaklardır. Fazla ileri gitmek istemezler ama bu ölüme götürecek yarış aralarından birini alacaktır. Bir genç kız hayata veda edince kötü olaylar 2 kızın başından hiç eksik olmaz. Ayrıca bu mücadeleli yarışta kızını kaybeden anne kızını ölüme sürükleyenlerden intikam alacaktır. Kimseye zararı olmayan ve herkesle iyi geçinen annesi artık iyi niyetiyle acıma duygusunu kaybeder. Bu arada diğer kızlar okula gidip gelirken tereddüt içindedirler ve ölen kızın annesini peşlerinde olduklarının farkında değildirler. Bu kızlar evlerinde, gittikleri mekanlarda ve kısacası her yerde eskisi gibi eğlenceli vakitler geçiremiyordu. Çünkü bir kötülüğün peşlerinde olduğunu seziyorlardı. Kısa zaman içinde gerçekleşen her şeyin telafisini yapacaklarını fark ederler. Şimdi annesi çok sevdiği kızı için herkesin peşine düşmüşken, bu kızlar ise kendilerini bu olaydan nasıl sıyıracakları merak ederler. Ama bu kızlar her şeyin farkına varır ve kızına yaptıkları davranışların aynısını annesine karşı yaparlar. Şimdi ise bu üçlü ölümcül rekabette kim hayatta kalacağı merak edilmektedir.
0        Tarihi :8 Eylül 17:27 İzle

Google Fenomeni filmiizle.gen.tr ile Kaliteli Film izle .