Yeni Filmler

Raid filmini tek part izle

Raid filmi hint filmleri arasında en güzeli olarak gösterilmektedir. En çok izlenen hint filmi Raid’in yönetmenliğini Ritesh Shah yapmıştır. Mart 2018 de yayınlanmış olan Gerilim, Aksiyon, Suç ve Dram türündeki filmimizin konusu; Abay devlet memurluğu görevinde asla torpile taviz vermeyen ve işinde asla usulsuz bir duruma müsade etmeyen biridir. Görevini layıkıyla yaparak onu onurlandıran devlet büyükleri ona jest olarak sürekli istediği yerde tayininin çıkması konusunda yardımlarda bulunmaktadır. İşini severek çalışan Abay yeni ataması yapılan görev yerinde şehrin en zengin iş adamlarından birinin devletten vergi kaçırdığını ve yasal olmayan işler yaptığını fark edecektir. Bu işleri ortaya çıkartmak için Abay var gücüyle çalışacaktır.
0        Tarihi :24 Şubat 23:45 İzle

Serenity hd izle

Serenity filmini indirmeden ve donmadan tek part olarak web sitemizde keyifle izleyin. Serenity filmi sizleri gerilimin doruk noktasına götürecek bir konuya sahiptir. Filmimizin konusu şu şekilde; Baker Dill bir adada kendisine ait bir balıkçı teknesi ile gelen misafir turistlere balık tutmayı öğretmek için turlar düzenleyen biridir. Geçimini sadece bu işten sağlayan Baker hayatını düzene sokmuş geçirdiği kötü olaylar sonrasında dim dik ayakta kalmayı başarmıştır. Karısıyla kötü giden evliliğini ondan uzakta bir yerde turlar düzenleyerek onu unutabileceğini düşünerek geçirmek istemişti. Başarılı olduğu bu konu çok fazla uzun sürmeden karısı tarafından bozulacaktır. Karısı Baker’i görmeye geldiğinde ona yeni kocası tarafından sürekli şiddete maruz kaldığını ve çocuğunun bundan çok kötü etkilendiğini söyleyince iş değişir ve Baker hayatını geride bırakarak çocuğu için eski karısı Karene yardım etmek isteyecektir. Karen’in yeni kocasını bir tekne turuna davet edecek ve geri dönüşü olmayan bir tekne turu olacaktır.
1        Tarihi :23 Şubat 3:38 İzle

Velvet Buzzsaw 2019 filmi seyret

Velvet Buzzsaw filmini hd kalitede donmadan izleyin. Yönetmenliğini Dan Gilroy’un üstlendiği Velvet Buzzsaw filmi gerilim ve korku türündedir. Velvet Buzzsaw filmi aslında sanat dünyasında farklı olayların olabileceğini konu alarak insanlara yapılan korku yaklaşımları bizlere anlatmak istemektedir. Saant simsarı olarak adlandırılan kişi sanata ve sanatçılara çok değer verdiğini herkese göstermektedir. Seçiçi kişilikyapısıyla herkesi kendisine hayran bırakırken sonradan değişen kimliği sanatçıların korkulu rüyası haline getirmişti. Yapılan en özel ve kişise l eserlere bile saygı göstermemeye başlayan simsar onları toplayarak şantaj gibi yüksek fiyatlarla satmaya karar vermişti. Saant’ın bir inandığı durum daha vardır, uzun süreli bakılan tablolar canlanarak hareket etmektedir. Buna kimseyi ilk başta inandıramamış olsa da sonradan etkisi altına aldığı kişilere bunu kanıtlamaya başlamıştır. Velvet Buzzsaw filmini türkçe dublaj izle.
0        Tarihi :22 Şubat 3:30 İzle

Robin Hood filmini tek part izle

The Cloverfield Paradox filmini hd seyretme keyfini bizimle yakalayın. Cloverfield Paradoksu filmi 2018 – 2019 yılında çıkan en iyi bilim kurgu filmleri arasında gösterilmektedir. Eğer sizde sürükleyici bilim kurgu filmi arıyorsanız yabancı filmlerin yanısıra Cloverfield Paradoksu izleyebilirsiniz. Yer yüzündeki en büyük sorunlardan bir tanesi olarak gösterilen enerji üretimi ve tüketimi her yıl tüm dünyaya gittikçe zorluk haline gelmektedir. Enerji üretimi azalmay başlayınca tüm dünyanın gündemine oturmuş bu durum için çözüm aramaya başlayacaklar. Uzaya astronot göndererek orada kullanılabilen bir enerji kaynağı araştırması yapılacak o enerjiyi dünyaya kullandırabilmek amaçlanmıştır. Astronotlar araştırmaları sırasında tanrı parçası lakabıyla adlandırdıkları bir çalışma yaptıkları plan dahilinden dışına çıkacak astronotları kötü etkileyecektir. Bozulan plan onların başına büyük dert olacak ve hayatlarında yaşamak istemeyecekleri kötü olaylar yaşatacaktır. İstenmeyen şekilde başlarına gelen kaza tüm dünyayı etkisi altına alırken astronotlar uzayda yaşam mücadelesi verecektir.
0        Tarihi :22 Şubat 3:29 İzle

Gosnell The Trial Of America’s Biggest Serial Killer filmi izle

Gosnell The Trial Of America's Biggest Serial Killer filmini tek part izlemek için sitemizi takipte kalın. Türkçe alt yazılı yayınlanan filmimizin konusu; bir kürtaj kliniği sahibi doktor konu alınmıştır. Doktorun başından geçen olaylar tüm izleyenlerin kanını donduracaktır. Doktor Kermit Gosnell bir mahallede kürtaj kliniğinin hem sahipliğini hemde doktorluğunu yaparken polis baskını ile karşılaşır. Polislerin rutin olarak yaptığı uyuşturucu baskınında hiç akla gelmeyecek olan, Doktor Kermit’in kliniği hedef alınmıştır. Polis uyuşturucu operasyonunda karşısına ihbar edilen uyuşturucuların çıkmasını beklerken 31 yıldır işlenen korkunç ve trajedik olayların kanıtlarıyla birlikte belgelerini bulur. Bunları gün yüzüne çıkartmak için öncelikle Doktor Kermit’i tutuklama kararı alır. Doktor Kermit ne kadar belgeleri inkar edip suçsuz olduğunu söylüyor olsada, çıkacağı mahmede hakim’den beklemediği bir tepki görecektir. Hakim tüm belgeleri doğruluğu ile birlikte Kermit’in karşısında onu ömür boyu hapse attırmak için davayı görecektir.
0        Tarihi :22 Şubat 3:08 İzle

Safaride Aşk – Love on Safari

2018 yılında vizyona giren Safaride Aşk filmi oldukça izleyenlerine keyifli zaman geçirmesini sağlamıştır. Love on Safari filminin yönetmeni Leif Bristow Safari yolculuğu sırasında gerçekleşen bir aşkı konu almıştır. Oldukça yakışıklı genç adam safari yolculuğunda aniden karşısına çıkan tatlı bir bayana aşık olduğunu hisseder. Güzel bayanla gelen tüm mutluluk onun bütün hayatını değiştirmesine vesile olacaktır. Adam işini bir kenara bırakıp kadınla vakit geçirmeye başlayacak onunla geçen tüm zamanından keyif alacaktır. Hayatının geri kalanını yaşayabileceği kadını bulduğunu anlayan yakışıklı adam artık kadına açılacak ve onu hayatına dahil edecektir. Geçmişte yaşadığı kötü anılarını unutarak mutlu yarınlara kucak açarak sevdiği kadına huzur verecektir. Doğal yaşam mücadelesini sevdiği kadınla vererek macerasına daha bir güzellik katacaktır.
0        Tarihi :29 Ocak 13:37 İzle

Baazaar hd seyret

Gauravv K. Chawla filmlerinin dram, gizem, gerilim türünde olan en iyi filmi diyebiliriz. Hint filmi olan bu filmde Amir Khan’ın oynamasını isteyen çok izleyici olmuştur. Baazaar 2018 filmleri arasında iddialı olarak gösterilmektedir. Şehir merkezinde borsa işi ile uğraşan insanları konu alan bir filmdir. Hisse satın alan adam arkadaşları ve iş düşmanları tarafından kirli planlara ortak olacaktır. Onun zarar etmesi için elinden geleni ardına koymayan iş düşmanları ona satış yaptığı esnada bir plan yaparak onun zarar etmesini sağlayacaktır. Bu da kendisinin canını sıkacak bu iş üzerine düşmesini sağlayacaktır. Kirli ve belalı işleri başına sardıran dostları onun yalış yollara girmesine sebep olacaktırlar.
0        Tarihi :25 Ocak 8:36 İzle

Aşka Güven – Mistrust filmi izle

Aşka Güven – Mistrust’un yönetmenliğini üstlenen, Shane Stanley güzel ve başarılı bir film hazırlamışlar. Bir kadının hayatta başına gelebilecek olumlu, olumsuz tüm anıları canlandırdıkları senaryo şu şekilde gerçekleşir; Veronica güzel ve bi o kadar da şansız bir kadındır. Tüm hayatı boyunca istediği herşeyi gerçekleştirmek için elinden gelenin fazlasını yapan Veronica aslında herşeyin o kadar kolay olmadığını anlayacaktır. Kadının bir türlü şansı yağver gitmeyecek ve aşk konusunda çok üzülecektir. Üzüldüğü aşk konusunda onu yıpratan ve kendisini korumasını gerektiren durumları fark edecek bütün hayatını insanlardan kaçarak onlardan korunarak yaşayacaktır. Film 01 haziran 2018 ABD vizyona girmiştir. Dram ve romantik konulu filminizde sizlere iyi seyirler dileriz.
0        Tarihi :7 Aralık 4:56 İzle

Çakallarla Dans 4 İlk Fragman

2010 yılından beri komedi senaryoları ile izleyicisini kahkahalara boğan Çakallarla Dans filmi Kasım ayında serisine bir yeni film daha ekliyor. Yine bol komedili ve eğlenceli bir öykü ile karşımıza gelecek olan filmin oyuncu kadrosunda ilk filmden beri değişmeyen vazgeçilmez isimleri Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar ve Murat Akkoyunlu yer alacak. Senaristliğini ve yönetmenliğini Murat Şeker'in üstlendiği film TAFF Pictures şirketlerinin yapımcılığı ile sinema perdelerindeki yerini alacaktır. Merakla beklenen filmin konusu şöyle; Hayatlarındaki en kötü dönemleri yaşamaya başlamış olan Gökhan, Hikmet, Servet ve Necmi tuttukları küçük evin içerisinde hayatlarını devam ettirmeye çalışıyorlardır. Beş parasız bir mucize olmasını bekleyen ve çalışmaya yanaşmayan 4 kafadar, buldukları hazine haritası ile yeni bir maceranın peşine düşer. Hazineyi bulduktan sonra sonunda rahat erdiklerini düşünen Gökhan, Hikmet, Servet ve Necmi üvey yeğen vakası ile yeni bir çakallık planı oluşturmaya başlayacaktır.
0        Tarihi :1 Kasım 11:32 İzle

Kayıp Balık Dori – Finding Dory

2 Eylül 2016 tarihinde vizyona girecek olan Kayıp Balık Dori (Finding Dory) filmi izleyici tarafından oldukça merak edilen yapımlardan biri. Eğlenceli kurgusu ve keyifli sahneleri ile bir hedef uğrunda harcanan emekleri ve aile bağlarının önemine değinen filmin yönetmenliğini Andrew Stanton yapıyor. Filmin seslendirme kadrosunda Eugene Levy, Ellen DeGeneres ve Diane Keaton gibi başarılı isimlerin yer aldığı yapımın konusu kısaca şöyle; Yaşadıklarını sürekli unutan, öz güvensiz, utangaç ve sevimli bir cerrah balığı olan Dory, bu güne kadar ailesi olmadan tek başına yaşamıştır. Onları çok küçükken kötü bir kaza sonrası kaybeden ve daha sonra tekrar bulamayan Dory, yaşadığı hüzün ve acı ile günden güne büyümeye başlar. Tüm günlerini iki arkadaşı Nemo ve Marlin ile geçiren Dory, bir gün ailesini özlediğini fark eder. Hiç bilmediği derin okyanuslara ve sığ sulara doğru yol alacak olan Dory, kendisini henüz nelerin beklediğinin farkında değildir. Bu yolculukta Nemo ve Marlin'in ya