Yerli Filmler

Gölgesizler 1080p izle

Sanat filmleri arasında önemli bir yeri olan Gölgesizler 2009 yapımı bir Türk filmi olarak dikkat çekmekte ve insan ilişkilerini en güzel anlatan filmlerden birisi olarak da izleyicilerin beğenisine sunulmaktadır. Sanat filmleri arasında özel bir yeri olmasını da oyuncuların başarılı olmasına da borçlu olan bu film sinemada da oldukça başarılı bir grafik yakalamıştır.
0        Tarihi :20 Aralık 18:58 İzle

Çakallarla Dans 4 İlk Fragman

2010 yılından beri komedi senaryoları ile izleyicisini kahkahalara boğan Çakallarla Dans filmi Kasım ayında serisine bir yeni film daha ekliyor. Yine bol komedili ve eğlenceli bir öykü ile karşımıza gelecek olan filmin oyuncu kadrosunda ilk filmden beri değişmeyen vazgeçilmez isimleri Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar ve Murat Akkoyunlu yer alacak. Senaristliğini ve yönetmenliğini Murat Şeker'in üstlendiği film TAFF Pictures şirketlerinin yapımcılığı ile sinema perdelerindeki yerini alacaktır. Merakla beklenen filmin konusu şöyle; Hayatlarındaki en kötü dönemleri yaşamaya başlamış olan Gökhan, Hikmet, Servet ve Necmi tuttukları küçük evin içerisinde hayatlarını devam ettirmeye çalışıyorlardır. Beş parasız bir mucize olmasını bekleyen ve çalışmaya yanaşmayan 4 kafadar, buldukları hazine haritası ile yeni bir maceranın peşine düşer. Hazineyi bulduktan sonra sonunda rahat erdiklerini düşünen Gökhan, Hikmet, Servet ve Necmi üvey yeğen vakası ile yeni bir çakallık planı oluşturmaya başlayacaktır.
0        Tarihi :1 Kasım 11:32 İzle

Tutmayın Beni

2 eylül 2016'da sinema perdelerindeki yerini alacak olan Tutmayın Beni filmi bu senenin en iyi komedi yapımlarından biri. Fikret rolü ile kaçık bir güvenlik görevlisini canlandıran Bala Atabek sergilediği oyunculuğuyla son derece başarılı. Filmin teknik kadrosunda da en az oyuncuları kadar iyi isimler yer alıyor. Yönetmenliğini ve senaristliğini Semra Dündar yaparken filmin yapımcılığını Kült Film Prodüksiyon şirketleri üstleniyor. Fragmanı çıktığı günden beri yoğun bir izleyici kitlesine sahip olan filmin konusundan bahsetmek gerekirse şöyle; Fikret geniş cüssesi yüzünden hayatında bir türlü dikiş tutturamamış genç bir kadındır. Yaşı 20'leri çoktan geçtiği için evde kalmış gözü ile bakılan Fikret, bunların hiç birini umursamıyor ve küçük dünyasında eğlenceli ortamlar yaratmaya çalışıyordur. Son olarak çocukluk hayali güvenlik mesleğine el atan Fikret kursu başarılı bir şekilde tamamlamış ve İstanbul'un merkezi bir AVM'sinde işe başlamıştır. Psikopat güvenlik şefi ve birbirinden komik görev arkadaşları ile her günü ayrı bir macera ile geçecek olan Fikret, kısa zaman sonra üstleneceği gizli bir görevle havaya girecek, adeta alış veriş merkezinin tozunu attıracaktır.
0        Tarihi :3 Eylül 12:48 İzle

El Değmemiş Aşk

9 Eylül 2016 tarihinde Türkiye'nin bir çok bölgesinde sinema perdelerine taşınacak olan El Değmemiş Aşk filmi Umut Kırca'nın yönetmenliğinde hazırlanmıştır. Emre Karayel, Ceren Moray ve Begüm Kütük'ün paylaştığı keyifli komedi filmi fragmanı yayınlandığı günden beri sinema severlerin dikkatini çekmiş durumda. Filmin konusu; Tutkulu bir spor sever olan Zafer, Şükrü Saracoğlu Stadyumunun yollarını aşındırmış koyu bir fenerlidir. Yaşının 30'a yaklaşmasına rağmen henüz olgunluk kazanamamış ve hayatını yoluna sokamamış olan Zafer, bir süredir ailesinden gizli olarak Duygu isimli bir kadınla birliktedir. Ailesinin tasvip etmeyeceği türden bir kadın olan Duygu, her ne kadar Zafer ile evlenmek istese de ne yazık ki bu bir hayaldir. Zira Zafer'i çocukluktan beri seven ve aşık olan Feryal çoktan ailesinin gözüne girmeyi başarmıştır. Bir süredir Feryal ile evlenmesi adına ailesinden baskı gören Zafer, çok yakında bu evliliği gerçekleştirecektir. Ancak duygunun tehditleri Zafer ile Feryal'in gerçek bir karı koca olmasına engel olur. Bundan sonra iki kadın arasında sınırlarını zorlamak zorunda kalacak olan Zafer, tercihini ya duygudan yana kullanacak ve Feryal'den boşanacaktır. Yada uzun zamandır karısı olan elini sürmediği Feryal'i sevmeye çalışacaktır. Eğer hala film için yerinizi ayırtmadıysanız keyifli romantik komedi filmi El Değmemiş Aşk için çok geç kalmayın derim.
0        Tarihi :2 Eylül 11:59 İzle

Bol Şans

19 Ağustos'ta vizyona girmesi beklenilen Bol Şans filmi Kırklareli'nin Pehlivanköy isimli beldesinde çekilmiş dram duygusu oldukça yoğun romantik bir yapımdır. Gökhan Yılmaz'ın yönetmenliğinde hazırlanan yapımın baş rollerinde Selim Gülgören ve Burçin Abdullah yer alıyor. Film genç bir şarkıcı olan Deniz'in babası öldükten sonra zorunlu şehir değişikliği yapmasından sonra yaşadığı sorunları konu alıyor. Filmde; Hayatından oldukça memnun olan Deniz, İstanbul'da yakın bir ahbabının mekanında solistlik yaparak para kazanıyordur. Gece gezmeleri, arkadaş çevresi ve yaşamı oldukça düzgün ilerlerken babasının ölüm haberi ile Pehlivanköy' zorunlu dönüş yapan Deniz, cenazeyi defnettikten sonra hemen geri dönmeyi planlıyordur. Ancak annesinin tavırlarından yanlış yaptığını düşünen Deniz, bir kaç gün köyde kalmaya karar verir. Değişen köy halkı ile birlikte eski arkadaşlarını tanıyamaz olmuş olan Deniz, dönüş yapmadan hemen önce Buse isimli bir kızla tanışır. Oldukça güzel ve alımlı olan Buse, uzun zaman önce ailesi ile birlikte köye yerleşmiş ve şehirde iş hayatına devam etmişti. Köyün kabadayısı Ümit'in hakimiyetinde hayatını sürdürmeye çalışan Buse, kaba adamın aşkına karşılık vermediği için sürekli rahatsız ediliyordur. Durumdan habersizken Buse'ye aşık olan ve onunla bir yuva kurmak isteyen Deniz, çok yakında başına gelecekleri bilmiyordur.
0        Tarihi :5 Ağustos 14:28 İzle

Bir Baba Hindu Filmi İzleyi Karşısında

Yerli komedi filmi olan Bir Baba Hindu Yolda 22 Nisan 2016 tarihinde seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Yönetmenliğini aynı zamanda senaristliğini de yapan Sermiyan Midyat filmin baş rolünde de boy gösteriyor. Türkiye'de komedi deyince ilk akla gelen başarılı oyuncu Sermiyan Midyat Fadıl karakterine can veriyor. Filmin oyuncu kadrosunda Midyat dışında Nicole Faria, Şafak Sezer, Füsun Demirel, Burak Satıbol, Zeynep Kankonde, Osman Alkaş , Begüm Öner ve Ayhan Taş gibi isimler rol alıyor. Eğlenceli bir hikayeye sahip olan filmde; Kendi halinde bir Türk vatandaşı olan Fadıl, kısa süre önce tatil için ülkesine gelen Gundhı isimli kadına fena şekilde tutulur. Oldukça güzel ve alımlı bir kadın olan Gundhı, kısa süreliğine geldiği Türkiye'de Fadıl ile arkadaşlık kurduktan sonra ülkesine geri dönmek zorunda kalır. Ancak genç kadını unutamayacağını düşünen Fadıl, Gundhı'nin hemen ardından Mumbai’ye gitmeye karar verir. Aşkı için imkansız yolları aşan Fadıl’ı kendi kültüründen çok farklı olaylar yaşayacaktır. Gundhı karakterine can veren ise Hintli Nicole Faria adındaki oyuncudur.
1        Tarihi :26 Nisan 11:39 İzle

Şeytan Tüyü Filmi Vizyondaki Yerini Aldı

Yerli bir komedi filmi olan Şeytan Tüyü 18 Mart 2016 tarihinde vizyondaki yerini aldı. 2016 Türkiye yapımı olan filmin yönetmenliğini Murat Şenöy üstlendi. Filmin senaryosu ise Gökhan Horzum, Gözde Baykara, Umut Oray, Yeşim Aslan ve Cihan Çalışkantürk tarafından kaleme alındı. Filmin oyuncu kadrosunda Mustafa Üstündağ, Güven Kıraç, Şükran Ovalı , Beyti Engin, Erdal Tosun, Tuğrul Türek, Ayşe Melike Çerçi, Derya Karadaş, Leyla Selen Uçar, Haldun Dormen gibi usta sanatçılar yer alıyor. Film Metin adlı karakterin gizemli bir olayı çözeceği süreçteki olayları komik bir dille izleyiciye sunuyor. Metin eskiden yaptığı kadın pazarlama işinden ayrılarak elindeki kadınları Kürdo adındaki kişiye teslim eder. Ancak elindeki kadınlardan Aynur ismindeki bir cinayete kurban gitmiş ve baş şüpheli de Metin olarak kalmıştır. Metin kendini aklamak için cinayeti çözmeye baş koyacaktır. Masum olduğunu kanıtlamak metin için kolay olmasa da bu keyifli komedi macera hikayesine sizde ortak olun.
1        Tarihi :22 Nisan 12:22 İzle

Küçük Esnaf Filmi İzle

Yerli bir komedi filmi olan Küçük Esnaf 8 Nisan 2016 tarihinde vizyondaki yerini aldı. Filmin yönetmenliğini koltuğunda Bedran Güzel oturuyor.Filmin senaristliğini ise İbrahim Büyükak ve Zeynep Koçak yapmıştır . 2016 Türkiye yapımı olan filmin oyuncu kadrosunda ise İbrahim Büyükak ,Zeynep Koçak, Cengiz Bozkurt, Gupse Özay, Cezmi Baskın, Ünal Yeter, Olgun Toker, Beyti Engin,Erdal Tosun isimleri yer alıyor . Kendi çaplarında mütevazı bir hayat yaşayan iki insanın karşılaşmasıyla değişen hayatlarını izleyeceğimiz bu filmde başrol oyuncuları ise Türkiye de komedi dalında çok tanınan İbrahim Büyükak ve yine bir komedi programından tanıdığımız Zeynep Koçak'tır. Bir diğer baş karakter ise komedi dizi ve filmlerinde sık sık boy gösteren Gupse Özay ile Cengiz Bozkurt olarak karşımıza çıkıyor.
0        Tarihi :20 Nisan 12:14 İzle

Cem Yılmaz Fundamentals

Cem Yılmaz, seyircilerinin karşısına yine uzun yıllar unutamayacakları ve gülmekten kendilerini alamayacakları muhteşem bir sahne performansı ile çıkmayı vaat ediyor. Doğal yaşantısında ve çevremizde olup biten olayları kendi komedi anlayışına uygun olarak anlatan başarılı komedyen bir daha başka yerde izlenilmesi mümkün olmayacak bir gösteri sunuyor. Keyifli Seyirler
0        Tarihi :2 Haziran 12:03 İzle

Nefes Vatan Sağolsun

Dünya tarihinin en cesur ve en kahraman askeri olarak bilinen Türk askerinin fedakarlıklarını ve vatan sevgisini konu alan bu filmde; Irak sınırında yer alan Karabal Jandarma karakolu sürekli taciz ateşine maruz kalıyordu. Burada güvenliği sağlamak ve teröristlere geçit vermemek için gönderilen bir yüzbaşı emrindeki 40 askeriyle birlikte sınır ötesindeki teröristlere geçit vermeyecekti.
0        Tarihi :28 Mayıs 12:00 İzle