Yeşilçam Filmleri

Şaşkın Damat

Kemal Sunal Şaşkın Damat filminde ; Zengin bir adamın konağında bahçıvanlık yapan Abdi, gönlünü konak sahibinin yeğenine Serpil'e kaptırmıştı. Amca bey, ölen rahmetli kardeşinden geriye kalan tek emaneti olan yeğenini bolluk içerisinde yaşatmaktaydı. Yengesi ve akrabalarından nefret eden Amca bey, kardeşinin ailesinden geriye kalan bir tek yeğenini sevmekteydi. Fakat, yeğeninde foyası ortaya çıkınca konakta işler karışacaktı. Keyifli Seyirler
0        Tarihi :25 Nisan 12:29 İzle

Kemal Sunal Kibar Feyzo

Feyzo askerden gelir gelmez yavuklusu olan Gülo'nun evine gidip kızı babasından ister. Fakat o askerdeyken Gülo'yu ondan öncede gelip isteyenler olduğu için, Gülo'nun başlık parası 2 katına çıkmıştır. Bu parayı toplamak için şehre giden Feyzo, döndüğünde Gülo'yu yine alamayınca işler karışır. Şehirde gördüklerini köylülerle paylaşan Feyzo, köylüleri ağaya karşı kışkırtır ve köyde ayaklanma başlatır.
0        Tarihi :20 Aralık 11:36 İzle

Banu Alkan Arzu Filmi

1985 yılı yapımı olan bu filmde Banu Alkan'ın ilk model oluşu ve tecavüze uğrayışını konu alıyor. Güzelliği ve seksi vücuduyla ön plana çıkan Banu Alkan ülkenin sayılı modellerinden birisiydi. Kız kardeşinin tanıştırdığı bir fotoğrafçı arkadaşı bir anda onun hayatını kabusa çevirecekti. Banu Alkan'dan bir kaç fotoğraf için randevu alan fotoğrafçı, Banu Alkan duştayken evine gelir ve onu karşısında bornozla görünce, Banu Alkan'ı yatağa bağlayıp tecavüz eder.
0        Tarihi :19 Aralık 13:56 İzle

Yılmaz Güney Yol

Töre cinayetlerini konu alan bu filmde, İmralı Cezaevinden bayram izinine çıkan beş mahkumun hayatı anlatılıyor. Seyit Ali, hapishanedeyken karısı onu aldatmış. O da namusunu temizlemek için bayram iznine çıkmıştı. Karısının cezasını vermek için köyüne dönen Seyit Ali, töreler gereği karısını kendisinin öldürmesi gerekiyordu. Köye geldiğinde karısını zincire vurulmuş bir şekilde ahırda bulan Seyit Ali karısını ahırdan alarak onunla bir ölüm yürüyüşüne çıkar. Daha fazla soğuğa dayanamayan Zile, kocasına ölmemek için yalvarır. Başından beri karısını öldürmeye karşı olan Seyit, bir seçim yapmak zorundadır.
0        Tarihi :19 Aralık 13:23 İzle

ŞekerPare Filmi

Osmanlı döneminde karakol amirlerinin halktan aldığı rüşvetleri ve yaptıkları haksızlıkları konu alan bu filmde, Cumali iyiliği ve dürüstlüğü yüzünden görev yaptığı karakoldan kovulur ve kasabanın üçkağıtçı ve rüşvetçi komiseri olan Ziver'in karakoluna atanır. Ziver'in sevdiği ve gönlü olan Şekerpareye Cumali'de aşık olunca işler karışır. Şekerpare Ziver'den nefret ettiği için Cumali'ye biraz daha yakın davranır. Bu duruma çok sinirlenen Ziver, Şekerparenin çalıştığı genelevi kapattırır. Cumaliyi'de de nezarethaneye attıran Ziver, başına büyük bir iş almıştır ve bu işten de kendisini bir tek Cumali kurtarabilirdi. Kayın pederinin beslemesi olan Peyker'i hamile bırakan Ziver, bu olayı Cumali'nin üzerine yıkmak ister. Fakat durumu öğrenen Şekerpare yaptığı üçkağıtla Ziver'i tongaya düşürür.
0        Tarihi :19 Aralık 12:59 İzle

Müjde Ar İffet

Müjde Ar denilince akla ilk İffet Filmi gelir. Bir kasabın kızı olan İffet, annesinin vefatından sonra kız kardeşi ve babasıyla kalıyordu. Babasının çok katı ve sert kuralları olmasına rağmen babasından hiçte korkmazdı. Bir gün mahalle pikniğinde tanıştığı Cemil'e aşık olur. Cemil, mahallede taksi şoförlüğü yapan çapkın ve yakışıklı bir delikanlıydı. İffeti piknikte kandırıp kendine bağladıktan sonra ormana götürüp tecavüz eden Cemil, onu evlenmek vaadiyle kandırıp susturmuştu. Fakat, mahallenin en zengin kızıyla evlenince İffet'in dünyası başına yıkılmıştı. Bu durumu öğrenen babası İffeti sokak ortasında dövüp evlatlıktan reddetmişti. Sokakta bir başına kalan İffet, karşısına çıkan zengin bir adamın metresi olmuş ve artık çok zengin olmuştu. İntikam ateşi ile yanıp tutuşan İffet, Cemil'e bir oyun oynamak ister. Fakat Cemil sandığından daha da kurnaz çıkar ve ona bir oyun daha yapmaya çalışır.
0        Tarihi :19 Aralık 12:36 İzle

Kemal Sunal Tokatçı

Hasan Ağa’nın yanında çalışan Osman, küçüklüğünden beri Hasan Ağa'nın kızı Emine'ye aşıktır. Bu durumu gidip Hasan Ağa'ya söyleyince Hasan Ağa, Osman'a bağırıp çağırarak onu yerin dibine sokar. Fakat aynı akşam Osman ailesiyle birlikte Ağanın kapısına gelince Hasan Ağa Osman ve ailesinden çok yüksek bir başlık parası ister. Başlık parasını tamamlamak için şehire çalışmaya giden Osman, uzun bir süre şehirde çalışıp başlık parasını tamamladıktan sonra köyüne geri dönerken yolda soyulur. Köye döndüğünde Hasan Ağadan Emine'yi alamadığı gibi babasının ölümüne ve toprakların ağaya gidişine tanık olur. Emine'yi ve kaptırdığı toprakları Hasan Ağa'dan geri almak isteyen Osman şehire tekrar gittiğinde askerlik arkadaşı olan Şevket'le karşılaşır ve Şevket sayesinde hem topraklarına hemde sevdiği kadına kavuşur.
0        Tarihi :19 Aralık 12:11 İzle

Selvi Boylum Al Yazmalım

Kırmızı Eşarp adlı romandan uyarlanarak beyaz perdeye aktarılan bu filmde, İlyas nakliyat ve hafriyat işi yapan bir kamyon şoförüdür. Yine iş için gittiği bir köyde Asya isimli bir köylü kızını görür ve ona aşık olur. Uzun süren uğraşlar sonunda Asya ile tanışan ve kalbini çalan İlyas, sonunda Asya ile evlenir. Evliliğin ilk yıllarında her şey güzel gidiyordu. Çiftin birde Samet isimli çocukları olmuştu. Bir sabah iş için evden çıkan İlyas, bir daha evine dönmemişti. Günlerce, aylarca kocasını bekleyen Asya, sonunda dayanamayıp İlyas'ın peşine yollara düşer. Kocasından hiç bir ize rastlayamayan Asya, çocuğuyla bir başına çaresiz kalmıştı. Sokakta kalan ana ve oğula sahip çıkan ve evini açan Cemşit isimli biri onların hayatında dönüm noktası olacaktır.
0        Tarihi :19 Aralık 11:40 İzle

Kemal Sunal Davaro

Kemal Sunal ve Şener Şen'in baş rollerini paylaştığı Davaro filminde, Memo, Almanya'dan dönüp Gülo, ile evlenmek ister. Fakat Gülo'nun babası kızıyla evlenmek istiyorsa, ilk önce babasının katili olan Sülo'yu öldürmesini ister. Memo'da hem babasının katilini öldürmek, hemde sevdiği kadınla evlenebilmek için Sülo'yu öldürmek ister. Fakat Sülo'nun onu kandırmasıyla bir oyun yapan ikili başlarına hiç olmadık işler açarlar. Kemal Sunal ve Şener Şen'in ortak yapımı olan bu film izleyenleri gülme krizine sokacaktır.
0        Tarihi :19 Aralık 11:23 İzle

Yeşilçam Seksi Sinemalar

Yırt kazım isimli yeşilçam erotik sinema filminin full orjinal sinema versiyonudur. Porno veya seks filmi değildir. Sadece yetişkinler için online sinema filmidir. Süper erotik filmler ve en yeni erotik sinemalar hatta en iyi yeşilçam filmleri tek parça ve full orjinal kalitede sitemizde sizlere sunuluyor.
0        Tarihi :10 Eylül 1:11 İzle