SON EKLENEN FİLMLER
Barry Seal: Kaçakçı donmadan hızlı izle
Türkçe Dublaj

Barry Seal: Kaçakçı donmadan hızlı izle

Gerilim ve polisiye filmlerinin tümünün gerçek içeriklerinin anlatıldığı bu filmde , CIA için pilotluk görevini üstlenen Barry tehlikeli olmayan yerlere izinsiz giriş yapar ve ardından bunu öğrenen CIA gizli ajanları Barry'nin peşine düşerler ve onu pilotluktan attırıp, yargılamak için elinden gelen her şeyi yapmaya çalışırlar. Bu ajanlarla uğraşamayacağını anlayan Barry bu görevden istifa eder etmez kendini bir uyuşturucu patronunun pilotu olarak bulur. Olayların ardından geçmişi ile yargılanan Barry artık bir uyuşturucu patronun her şeyini biliyor ve düşmanlarına bu bilgileri sızdırmak için çok tehlikeli bir göreve atılıyordur.
yorum0    yazar İzlenme : 281113   tarih   Tarihi : 14 Aralık 22:10   İmdb : 7.4 İzle

Atlayıcı – Jumper

Tüm insanların sadece hayali ile yaşadığı bir süper güçle doğan David Rice, kendisine bahşedilen bu güçle büyümüş ve gelişmiştir. Zaman kavramı olmayan ve her istediği yere bir kaç saniyede ulaşbilen David, Uzay-zaman kavramında oluşan hasarlardan yararlanıyordur. Bu gücü kullanmak için sadece istediği yeri aklında canlandırması yeterli olurken duvarlardan ve geçmesi mümkün olmayan eşyalarında içinden kolaylıkla geçebiliyordu. Ancak bir gün bu güce kendisinden başka bir çok insanında sahip olduğunu öğrenir. Kendi soyu üzerinde bir tehdit olduğunu ve Sıçrayanlar lakaplı soyunun bir grup tarafından yok edilmek istediğini duyar. Bundan sonra tüm güçlerini bu gruba karşı kullanacak olan David, zorlu bir mücadeleye sürüklenecektir.
yorum0    yazar İzlenme : 49256   tarih   Tarihi : 4 Eylül 12:04   İmdb : İzle

Adil Oyun – Fair Game

Baş rollerinde Naomi Watts, Sean Penn ve Sam Shepard gibi yıldız oyuncuların yer aldığı Adil Oyun filmini Doug Liman yönetti. Filmde; O dönemlerde ABD'de yaşanan Valeri Plame skandalı tüm ülkeyi ayağa kaldırmıştır. 90'lı yıllarda Saddam Hüseyin ile görüşen son kişi olan ve Amerika başkanı Bush'un Irak'a yaptığı operasyonlarda, uranyum satışını yalanlayan bir kadın olan Valeri Plame, üzerine oyunlar oynanmış, ayağı kaydırılmaya çalışılmış ve komploların tam ortasına atılmıştır. Valeri Plame'in hayat hikayesini anlatan ve genç kadının nasıl acılar çektiğini gözler önüne seren Adil oyun filmini izlemenizi tavsiye ederiz. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 37313   tarih   Tarihi : 23 Ekim 14:07   İmdb : İzle