SON EKLENEN FİLMLER
Prometheus
Türkçe Dublaj

Prometheus

Ridley Scott olay yaratan ve 2012'nin en iyi çıkış yapan filmi olan Prometheus. Kaşiflerin yaptıkları derin araştırmalar ve uğraşlar sonucu insanoğlunun izine rastlarlar.Ancak araştırmalar sonucunda insanoğlunun geleceği tehlike altındadır.Kaşiflerin bir araya gelerek yaptığı karar sonucu hepsi insanoğlunun geleceğini kurtarmak için bu tehlike ile mücadele etmeye hazır oldukları kanaatini getirirler. Ridley Scott'un yönetmenliğinde hazırlanan baş rollerinde Charlize Theron, Guy Pearce ve Michael Fassbender, gibi isimlerin yer aldığı filmi henüz izlemediyseniz tavsiye ederiz. İyi Seyirler
yorum0    yazar İzlenme : 46641   tarih   Tarihi : 7 Mart 8:51   İmdb : İzle

Marslı – The Martian

02 Ekim 2015 tarihinde vizyona giren Marslı (The Martian) filmi Bilim Kurgu, Aksiyon, macera ve gerilim filmleri arayan tüm sinema severlerin beğenerek izleyeceği bir yapım. Başarılı yönetmen Ridley Scott tarafından kurgulanan ve hazırlanan filmin baş rollerinde Matt Damon, Sean Bean ve Kate Mara, gibi isimler yer alıyor. Filmde; Kısa zaman önce başka evrenlerde yaşamın var olduğunu kanıtlamak için Mars'a gönderilen 6 astronot, şiddetli bir fırtınanın ortasında kalır. İlk başta güzel ve yolunda ilerleyen işler daha sonra sarpa sarınca astronotlar Dünya'ya geri dönmenin en doğru karar olduğunu düşünür. Ancak bir eksikle. Zira fırtınadan etkilenerek uçsuz bucaksız evrenin bir köşesine savrulur. Gözlerini açtığında her şey için çok geçtir. Kurtarılması için yalnızca 50 günü olan Mark, acaba ekip arkadaşları tarafından kurtarılacak mıdır? İyi seyirler.
yorum3    yazar İzlenme : 34387   tarih   Tarihi : 31 Aralık 9:30   İmdb : İzle

Göç Tanrılar ve Krallar – Exodus Gods and Kings

Hz.Musa'nın hayatı konu alınarak hazırlanan Göç Tanrılar ve Krallar (Exodus Gods and Kings) filminin senaryosu Tevrat'ın bazı bölümlerinden alınarak hazırlanmıştır. Baş rollerinde Christian Bale, Ben Kingsley ve Sigourney Weaver gibi başarılı isimlerin yer aldığı filmin yönetmenliğini Ridley Scott üstlenmiştir. Filmin konusu; Geçmiş asırlarda hayata gözlerini açtığından itibaren zorlu bir yaşam sürmeye başlayan Hz. Musa Firavun Ramses'in acımasızlıklarından kurtulmak için arkasında 600 bin kişi ile büyük bir savaşa hazırlanır. Bu savaşta süreç biraz yavaş ve acımasız geçecektir. Keyifli Seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 97216   tarih   Tarihi : 5 Mart 13:56   İmdb : İzle

Üçkağıtçılar – Matchstick Men

Çocukluktan beri iki yakın arkadaş olan Roy ve Frank, aynı zamanda suç ortaklarıdır. Beraber büyük bankaları dolandıran ve yüksek meblalardaki paraların peşinde koşan iki yakın arkadaş, şu sıralar su filtre sistemlerini pazarlama işlerine girişmişlerdir. masum insanlara tatil araba ve bunun gibi güzel hediyeler karşılığında büyük paralar kaldıran Roy ve Frank, git gide büyüdükleri işleri ile beraber çok zengin olmaya başlamışlardır. Fakat Roy'un başına hiç beklenmedik bir olay gelir. Zira yıllar önce kısa bir süre evli kalan Roy, eski eşinden bir kızı olduğunu öğrenir. Annesinin ölümünden sonra Roy'un kapısına dayanan 14 yaşındaki küçük kız babasının mesleğini yavaş yavaş öğrenmeye başlayacak ve usta bir dolandırıcı olma yolunda ilerleyecektir. İyi seyirler.
yorum0    yazar İzlenme : 57822   tarih   Tarihi : 7 Kasım 13:25   İmdb : İzle