Zombi Filmleri

Ölüler Ülkesi

Yaşayan ölüler dünyayı esir almış ve dünyanın büyük bir bölümünü kontrol altına almışlardı. İnsanlar bu yaşayan ölü teröründen kendilerini kurtarabilmek için, terk edilmiş binalara ve kent dışındaki sığınaklara saklanarak hayatta kalma mücadelesi veriyordu. İnsanlar hayatta kalma mücadelesi verirken, bazı girişimciler ise bu ölü istilasını fırsata çevirip değerlendirmek istiyorlardı. Ölüler gün geçtikçe büyümeye ve çoğalmaya başlamıştı. İnsan neslinin tüketmekte kararlı olan bu ölüleri durdurabilmek için, dış ülkelerden paralı askerler getirilmişti. Keyifli Seyirler
6        Tarihi :24 Eylül 16:20 İzle

The Returned – Virüs

Zombi'ler arasında inanılmaz bir savaş gerçekleşir. Savaşın sona ermesi ile birlikte Zombi olmanın sırrı keşfedilmiştir. Taşıyıcılar zombi virüsü sayesinde normal hayatlarını sürdüremez hale gelmişlerdi. Fakat buna da bir çözüm üretildi ve 1,5 gün geçmeden keşfedilen aşı yapılırsa Virüsü taşımakla görevli olanlar sıradan yaşantılarına devam edebilecekti. Günler geçtikçe Virüse karşı kullanılan aşı gittikçe azalmaya ve neredeyse bitme noktasına gelmişti. Aşının azaldığını öğrenen İnsanların 'The Returner' ismi ile anılan Taşıyıcalardan uzak durmaya hatta onlara agresif yaklaşmasına sebep olmuştu. Ortalık karışmaya başladığı esnada tanınan Doktor Kate, müzisyen virüs taşıma görevlisi Alex ile birlikte zaman geçiriyorlardı. Ve şimdi bir sorunları vardı aşı olmadan Alex'te Zombi'ye dönüşecekti.
3        Tarihi :24 Ağustos 12:06 İzle

Dead Snow 2

Norveç yapımı 2014 zombi filmi olan ölü kar 2 filmini izleyenler korku ve komediyi aynı anda yaşıyor. Tommy Wirkola'nın yönetmiş olduğu aksiyon dolu bu film Kanada'da geçmektedir. Searyosunu 3 ünlü senaristin yazdığı film imdb'den 8.5 puan almıştır. Bazı sahneleri gülünç olmasına karşılık gerilimin ve korkunun hat safhada olduğu yerlerde mevcut. Yönetmen bu film de izleyici güldürüp birden korkutmayı başardığı için imdb'den bu kadar yüksek puanı elde etmiş. Walking Dead dizisine benzeyen bu filmde yine insanlar zombiye dönüşerek başka insanları öldürmeye çalışıyor. Hastalığın ise tedavisi bulunamıyor. Fakat filmde bu durum biraz komik olarak anlatılmış ve ölüm sahneleri oldukça abartılmış durumdadır. Zombiye dönüşen birisi bir insana yumruk attığında kafasını vücudundan koparmayı başarabiliyor mesela. Sizde Ölü Kar 2 orjinal ismiyle Snow Dead 2'yi Türkçe Altyazı izleyip film için yorum yapabilirsiniz.
0        Tarihi :11 Ağustos 19:11 İzle

Ölülerin Günlüğü

Zombi Konulu Film izlemek istermisiniz. Ölülerin Günlüğü Filminde; Bir grup üniversite öğrencisi ellerindeki senaryoyu değerlendirmek için ormanlık alana giderler. Ormanlık alanda korku filmi çekmeye başlayan arkadaşlar ormanda gerçek zombilerle karşılaşınca onları kayda alır ve bu videoların tarihte bir yer edinmesini isterler. Ormandaki zombileri tek tek kayıt altına alan gençler için bu durum artık önemli bir hale gelir. Gençlerin çektiği bu video kayıtları medya tarafından duyulunca büyük ilgi görecekti. İyi vakitler.
2        Tarihi :31 Mayıs 18:23 İzle

Striptizci Zombiler

Zombi filmi izlemek isteyenlerin büyük merakla beklediği filmlerden biri olan Striptizci Zombiler filminde korku ve komedi bir arada. Bu zamana kadar gelmiş geçmiş en ilginç zombi filmini izlemeye hazır mısınız ? Bu zamana kadar çeşitli zombi duydunuz ve izlediniz ama bu filmdeki zombiler kadın hele birde striptizci olunca eğlence kaçınılmaz olacaktır.
0        Tarihi :5 Mayıs 14:51 İzle

Zombi Günlükleri 3

Zombi günlükleri film serisiyle muhteşem bir çıkış yakalayan Michael Bartlett ve Kevin Gates filmin 3. serisine imza atmak için hazırlıklara başladı. Yayılan virüslerden sonra dünya nüfusunun % 99.9'u bu virüse yakalandı ve hepsi birer zombiye dönüştü. Bu salgından sonra hayatta kalan bir kaç insan hayata tutunabilmek için zombilere karşı büyük bir savaş başlatacaklardı. Zombi filmleri izlemek isteyenlerin büyük beğeni ile izleyeceği Zombi Günlükleri filmini sitemizden indirmeden izleyebilirsiniz.
1        Tarihi :9 Nisan 13:07 İzle

Zombieland Filmi izle

Zombi filmleri denilince aklımıza hep korku ve vahşet gelir. Fakat bu film onun tam aksine macera ve komedi türüdür. Filmde zombilerin kendilerini ısırmasından çok korkan 2 adamın zombilerden kaçış hikayesini konu alıyor. Fakat, bu kaçış onlar için çokta uzun sürmeyecektir. Köşeye sıkışan ikili zombilerle karşı karşıya kalmış ve çaresizce kendilerine bir kaçış yolu aramaktaydılar.
1        Tarihi :21 Aralık 11:27 İzle

Google Fenomeni filmiizle.gen.tr ile Kaliteli Film izle .